viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
prowadzimy!!!;))
0
Akurat mecz Realu będzie transmitowany tylko o innej godzinie.
3
i na co tu to wstawiasz? po co prowokujesz?
6
serio? Chodzi ci tylko o wygraną z "kibicami" Realu? To w takim razie zniżasz się do ich poziomu. Mi chodzi tylko i wyłącznie o to, aby obejrzeć Barcelonę w tv.
0
właśnie właśnie, ciasteczka czyścić!:D
3
www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
Przegrywamy, ludzie!! xD
2
czy to jest dziwne,że chcemy obejrzeć mecz ukochanej druzyny?
0
Tutaj chodzi o wzorowe zarządzanie finansami klubu.
0
pewnie tak - Leo jest lewonożny a Neymar uderza z prawej. Mogą się dogadać z jakiego sektora boiska będzie strzelał Leo, a z której Neymar. A jest jeszcze Suarez..;)
1
znam przyczynę:)) http://zapodaj.net/c2c2af448e49c.jpg.html
haha, uwielbiam takich kibiców Realu Madryt:))
16
NO shit, Sherlock ;o
6
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa Jeśli ktoś nie widział to proszę zagłosować, bo niektórzy kibice Realu (tak piszą w komentarzach..) głosują specjalnie na Romę. Przepraszam za spam.:)
0
średnia? Może powiesz jeszcze, że Niemcy to średni zespół?
0
a Pep to lepszy niby? :D
8
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa Jeśli ktoś nie głosował jeszcze to zagłosujcie na Barcę (oczywiscie:) )
0
a nie możesz sobie wyszukać w internecie ? Livescore.com??
0
Tak sobie myślę. Marquinhos jest młodszy od Bartry i na pewno nie bardziej utalentowany, a Barca chciała dać za niego 40 mln. A za Bartrę? PSG czy inny klub w życiu nie dałby nawet 30 mln..
0
strzelił przecież gola w presezonie!!!
0
Zwłaszcza Palacio, nie mogłem patrzeć na jego grę podczas tych MŚ..
1
A jaki był Sabella? Miał twardą rękę? Nie, pozwalał na dużo swoim zawodnikom (widać było na MŚ bardzo dobrze) A jednak doszli do finału. :)
1
Moim zdaniem ma pojęcie, ma charakter, ale co z tego, skoro miał taki skład jaki miał? Żadnych wzmocnień w obronie, tylko kupiony Neymar?
0
Super! Nie dość, że nowe wyzwania (Premier League), to będzie grał w LM. Oby tam przeszedł :)
0
jeśli ma być kontuzjowany, to i tak będzie (tfu :D) bo są jeszcze treningi :)
0
ktoś mówi, że oni są "jokerami"? Kolega mówi, że nie mamy słabej ławki, a nie, że mamy bardzo silną. Poza tym, oprócz gola, Sandro pokazał się raczej z dobrej strony wg mnie - spokojnie (nie nerwowo) podawał i dobrze się ustawiał. :)
0
Dani Alves
„Grał bardzo dobrze, w drugiej połowie wręcz spektakularnie”. XD
Absolutnie się nie zgadzam. Nie należę do tych, którzy atakują Alvesa na każdym kroku, ale uważam, że jego występ był przeciętny. Jak nie słaby.
0
tylko, że właściwie to Barcelona na każdym kroku faulowała Villareal :D
0
to prawda, aktualnie nie ma lepszego obrońcy w Barcelonie od Pique. Ale prawdą jest też to, że Gerard jest bez formy. I choć darzę go ogromną sympatią, to trzeba przyznać, że jest bez formy. Oby ją 'znalazł'.
0
a Pinto to nie zakończył kariery przypadkiem?
0
a kogóż byś wziął za Casillasa?
1
Jeśli ten wywiad to nie 'fake', to zawiodłem się na Cristiano.. Zawsze wypowiadał się z szacunkiem do Leo (chyba zawsze?) a teraz taka wypowiedź?