viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak sie mowi a noz widelec xd
0
czyli ze co? niby Mathieu na prawa obrone?
0
Pod tym względem FIFA jest o niebo lepsza od PES'a;)
0
Argentyna juz 3:0 ;)
1
Zico 48 bodajże ma goli
4
Co ja widzę? Wchodzę na komputer, coś tu piszą że Ney strzela: livescore.com i Neymar - 4 bramy! No,no!
0
Odliczamy do GD!
0
Trzeba też wziąć pod uwagę, że nasza drużyna wciąż jest w fazie "poprawek". Myślę, że rewanż z PSG pójdzie po naszej i trenera myśli.
0
Ja was nie rozumiem, uwazam, ze nasza pomoc nie zawodzi.:P
2
"Messi nie ma daru do wykonywania stałych fragmentów gry." Hahaha gościu, jakie mecze ty oglądasz?;)
2
oho, już. Leo nie strzelił i się zaczyna. brawo :)
0
chyba trochę bardziej w kierunku bramki i by weszła xD
1
Jacy kibice są niesprawiedliwi. Co z tego, że wygrali z Niemcami 4-2.. Z Brazylią przegrywają 2-0 i już trzeba trenera wywalać ;)
0
chyba kims* w rodzaju guru.
3
my rowniez nie..
0
kto by nie chcial?
0
o Jezu, oby nie!!!
4
Pique to jest chyba najwiekszy cule ze wszystkich zawodnikow. nie wierze, by chcial odejsc.
1
"Człowiek Beton" - Słaba podróbka.. :/
0
Bo jest słaby :D
4
"klasa sama w sobie" - A co miał innego powiedzieć? Że nie interesuje go Barcelona tylko to, aby mieć więcej goli niż Ronaldo?
5
no i co z tego? karny to TEZ gol.
0
Tak naprawdę wcześniej nie pisałem na temat jaki to Enrique jest ślepy, że wystawia Masche na obronie. Ale teraz muszę. To, co odwalał wczoraj Busquets to jest jakaś kpina. Nie wiem, jakie ma statystyki, ale nawet Messi nie kiwałby się będąc sam na 3 rywali i to na własnej połowie.. Chyba najwyższy czas posadzić Sergio na ławie. Było by bardzo fajnie, gdyby nasz trener to zauważył.
0
Są tu tacy, którzy "hejtują" Alvesa non-stop, ja tego nie robię. Bardzo lubię tego zawodnika. Ale to, co wczoraj robił na boisku, było po prostu śmieszne. Tak samo, jak niewykorzystana 100% okazja Alby czy "zwody" Busquetsa.
6
Brakowało nam prawego obrońcy, a nie regularności..
1
A tak na marginesie: Tello wczoraj asysta w meczu Porto. :)
2
Andresa i Inieste?:D
0
Nadajesz się na trenera. Serio.
0
hmm.. spodziewałem się jednak Pique,no ale cóż. poczekajmy na mecz.
0
ustatkować się musi? Wiesz, co to znaczy "ustatkować się"?