viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogarnijcie już się z tym Ronaldo, czlowiek wchodzi na glowny news aby poczytac jakies komentarze, podyskutowac z kims a tu trzy czwarte wypowiedzi o karze dla Cristiano. Jak tak bardzo was to interesuje idzcie na rm.pl.
0
Widowisko zapowiada się świetnie. Chipsy są, coś do picia też, teraz tylko czekać na meczyk!:D
0
Tak, tylko że w pierwszej polwie Leo wyraznie nie szlo (procz oczywiscie strzalu z rzutu wolnego i genialnego zagrania do Neymara, ale coz - Leo to Leo). Zanotowal kilka bledow i strat ktore dawaly nadzieje gospodarzom na kontry. Tak wiec nie byl to kompletny mecz Leo.
2
Tylko ze sytuacja z Messim to byla walka o piłkę miedzy Leo a bramkarzem. A Ronaldo kopnął tego goscia bez pilki.
2
„Cristiano jest najlepszy dla Madrytu” tu błąd. Chyba raczej Carlo.
3
Mocium panie!: .
0
Niebieski jest w porządku. Mi się podoba.
0
Wlasnie, mialby ktos wideo z komentarzem pana Szpakowskiego? Bo szukalem ostatnio na YT i nie moglem znalezc :(
0
"(...)Nie możemy tego robić, ale uważam, że trzeba za to ukarać"
4
No to przecież tak powiedział. Źle jest dobrany tytuł.
0
fb.com/LeoMessi/photos/a.301943896491878.81719.176063032413299/953554414664153/haha buty Daniego Alvesa :D Tego jeszcze nie było!:D
0
Człowieku, o co się spinasz? Georg napisał, że "W rezerwach bedzie gwiazda a jak wejdzie do pierwszej druzyny to palma mu odbije. Masche mu wjedzie w nogi to odechce mu sie kiwania" Skąd on to wie? Jest jasnowidzem? Nikt nie wie co będzie z tym chłopakiem. Może być gwiazdą pokroju CR7, a może wylądować w Getafe. Więc twój komentarz jest bez sensu :)
0
Ty nie mowisz powaznie?
0
W twej chwili nie mają się do czego przyczepić, więc wyciągają sytuacje z przeszłości. Nadal mowia, ze Neymar jest nurkiem, Busquets aktorem, a Messi kopie w kibiców. Żenada..
0
Nie wiedzialem ze mamy tu jasnowidza. Standardowo podaj jeszcze numery w totka.
0
A oni w to wierzą haha. Redakcja rm.pl dala niezly popis, tak samo jak Sport.:)
0
Olly Murs - Wrapped Up :)
31
Raczej Pirlo to Xavi Juventusu :D
0
Nie? A ja bylem przekonany ze jest. W takim razie przepraszam za błąd. :)
1
Ale Neymar wywalczył rzut karny. To tez asysta, więc ma 2 :)
0
Ładna okładka Mundo Deportivo.
0
Nie przesadzaj :).
3
Leo nie zwalnia, a CR7 minimum 2 mecze zawieszenia - rywalizacja się zaostrza..
2015: Leo - 6 spotkań, 8 goli, 5 asyst; Cristiano - 6 spotkań, 4 gole, 1 asysta. Messi zaczął świetnie, w przeciwieństwie do Ronaldo. Może jednak walka o najlepszego strzelca sezonu nie jest stracona?
Wszystkim cules życzę dobrej nocy!
0
"Skład: „Nie ma podstawowej jedenastki."
wybrał podstawową jedenastkę? taa :D
1
Jakiego Gerarda? Toż to Sergio Pique!!
0
co ten komentator gada?:)))
0
czteryyyyy!! :D
0
Xavi kapitalne podanie..
10
ojj Bartra rozgrywa słaby mecz.
0
Mam zawał ;')