0

Ogarnijcie już się z tym Ronaldo, czlowiek wchodzi na glowny news aby poczytac jakies komentarze, podyskutowac z kims a tu trzy czwarte wypowiedzi o karze dla Cristiano. Jak tak bardzo was to interesuje idzcie na rm.pl.

0

Widowisko zapowiada się świetnie. Chipsy są, coś do picia też, teraz tylko czekać na meczyk!:D

0

Tak, tylko że w pierwszej polwie Leo wyraznie nie szlo (procz oczywiscie strzalu z rzutu wolnego i genialnego zagrania do Neymara, ale coz - Leo to Leo). Zanotowal kilka bledow i strat ktore dawaly nadzieje gospodarzom na kontry. Tak wiec nie byl to kompletny mecz Leo.

2

Tylko ze sytuacja z Messim to byla walka o piłkę miedzy Leo a bramkarzem. A Ronaldo kopnął tego goscia bez pilki.

2

„Cristiano jest najlepszy dla Madrytu” tu błąd. Chyba raczej Carlo.

3

Mocium panie!: .

0

Niebieski jest w porządku. Mi się podoba.

0

Wlasnie, mialby ktos wideo z komentarzem pana Szpakowskiego? Bo szukalem ostatnio na YT i nie moglem znalezc :(

0

"(...)Nie możemy tego robić, ale uważam, że trzeba za to ukarać"

4

No to przecież tak powiedział. Źle jest dobrany tytuł.

0

fb.com/LeoMessi/photos/a.301943896491878.81719.176063032413299/953554414664153/haha buty Daniego Alvesa :D Tego jeszcze nie było!:D

0

Człowieku, o co się spinasz? Georg napisał, że "W rezerwach bedzie gwiazda a jak wejdzie do pierwszej druzyny to palma mu odbije. Masche mu wjedzie w nogi to odechce mu sie kiwania" Skąd on to wie? Jest jasnowidzem? Nikt nie wie co będzie z tym chłopakiem. Może być gwiazdą pokroju CR7, a może wylądować w Getafe. Więc twój komentarz jest bez sensu :)

0

Ty nie mowisz powaznie?

0

W twej chwili nie mają się do czego przyczepić, więc wyciągają sytuacje z przeszłości. Nadal mowia, ze Neymar jest nurkiem, Busquets aktorem, a Messi kopie w kibiców. Żenada..

0

Nie wiedzialem ze mamy tu jasnowidza. Standardowo podaj jeszcze numery w totka.

0

A oni w to wierzą haha. Redakcja rm.pl dala niezly popis, tak samo jak Sport.:)

0

Olly Murs - Wrapped Up :)

31

Raczej Pirlo to Xavi Juventusu :D

0

Nie? A ja bylem przekonany ze jest. W takim razie przepraszam za błąd. :)

1

Ale Neymar wywalczył rzut karny. To tez asysta, więc ma 2 :)

0

Ładna okładka Mundo Deportivo.

0

Nie przesadzaj :).

3

Leo nie zwalnia, a CR7 minimum 2 mecze zawieszenia - rywalizacja się zaostrza..
2015: Leo - 6 spotkań, 8 goli, 5 asyst; Cristiano - 6 spotkań, 4 gole, 1 asysta. Messi zaczął świetnie, w przeciwieństwie do Ronaldo. Może jednak walka o najlepszego strzelca sezonu nie jest stracona?
Wszystkim cules życzę dobrej nocy!

0

"Skład: „Nie ma podstawowej jedenastki."
wybrał podstawową jedenastkę? taa :D

1

Jakiego Gerarda? Toż to Sergio Pique!!

0

co ten komentator gada?:)))

0

czteryyyyy!! :D

0

Xavi kapitalne podanie..

10

ojj Bartra rozgrywa słaby mecz.

0

Mam zawał ;')

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?