0

ale jednak nie mieli lepszej skuteczności. i myślę, że Francja będzie "godnym przeciwnikiem" dla Niemców, ale nie podejmę się zgadywania wyniku (:

0

Dobrze powiedział wczoraj któryś z ekspertów TVP (po raz pierwszy chyba;D), że Higuaín pierwszy do zmiany. Jeśli Sabella będzie na niego stawiał, to boje się, że Argentyna nic nie ugra.. Bo on właściwie nic nie gra i taka jest prawda.

0

we wczorajszym meczu przecież bronił bardzo dobrze. (Romero)

1

No, teraz tylko stopera i żeby Suareza nie ściągali :P

0

Tak się zastanawiam, a i mam pytanie do was co myślicie.. Czy gdyby (teoretycznie) Messi zdobył MŚ, to komu byście przyznali Złotą Piłkę 2014? Leo czy Ronaldo za jego osiągnięcia?

0

a cóż to jest MPV? :D

0

90,9%celnych strzałów Neymara? robi wrażenie.

0

Argentyna gra słabo, ale ma Messiego.. Choć w tym meczu i tak grają lepiej (: LEO GENIOO!

0

moim zdaniem to wina braku asekuracji prawej strony. Dani zrobił co mógł, prawie go zatrzymał.

1

Jak ja nie mogę się doczekać nowego sezonu :) Mam nadzieję na lepszą grę Barcy. Nie oczekuję od razu wygrania wszystkiego, bo to praktycznie niemożliwe, ale myślę że z Enrique nasza gra po postu się poprawi. (:

3

"Brazylijczyk spędził na Sánchez Pizjuán sześć sezonów, Malijczyk natomiast tylko jeden." Chyba stadion Barcelony nie zwie się Sánchez Pizjuán:)

0

aa, źle zrozumiałem! to w takim razie przepraszam, następnym razem będę czytał uważniej, dzięki :)

0

chyba się mylisz, bo Messi zaczynał na skrzydle i przecież chyba dobrze mu tam szło, co nie?

0

nie, to nie mój wiek. ulubiona liczba ;)

3

Alexis jest lepszy od Pogby, oby go nie oddali.

0

teoretycznie dziś, bo dziś zaczyna się studio przedmeczowe itp. :) Szkoda, że najlepszy mecz jest najpóźniej :(

0

a ja obserwowałem grę Rakiticia i miał kilka dobrych zagrań.

0

aha okej, mój błąd, dzięki.

0

Do wszystkich, którzy mówią, że sprzedaż za 33 miliony to "kpina" - może i owszem, ale miejcie na uwadze, że gdyby został sprzedany z więcej, Arsenal otrzymałby 50% z tego. a więcej niż 40mln to Cesc nie jest wart.. więc lepiej dostać 33mln, niż 20, prawda? :)

0

o nie... o nie.. ale mu współczuję z kibicami Arsenalu :/

2

jeszcze się zdziwisz:)

1

Świetny pomysł! Najlepsza strona ever(;

4

sprzedarz? :v

3

Szkoda mi Castilli bo chciałbym zobaczyć w następnym sezonie mini El Clasico. No ale cóż. Gratulacje dla chłopaków!! :D

2

jak zakączy karierę to może tak.

1

hahaha to było dobre xD

0

myślałem, że Marquinhos to ŚO. (?)

0

byłbym głupcem, gdybym się po części nie zgodził. No ale w takim razie, kto jest obecnie w stanie zastąpić go w Barcelonie?

0

ale ja nie oceniam! ( tak btw. uważam, że nadal jest w czołówce jeśli chodzi o PO..) wyrażam tylko swoją nadzieję, że Dani nie odejdzie, to wszystko (:

0

Gdyby tak było trochę młodszy ;) Ale skoro z Luisem Enrique dobrze mu się pracowało, to czemu ma tak nie być znów? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?