viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale jednak nie mieli lepszej skuteczności. i myślę, że Francja będzie "godnym przeciwnikiem" dla Niemców, ale nie podejmę się zgadywania wyniku (:
0
Dobrze powiedział wczoraj któryś z ekspertów TVP (po raz pierwszy chyba;D), że Higuaín pierwszy do zmiany. Jeśli Sabella będzie na niego stawiał, to boje się, że Argentyna nic nie ugra.. Bo on właściwie nic nie gra i taka jest prawda.
0
we wczorajszym meczu przecież bronił bardzo dobrze. (Romero)
1
No, teraz tylko stopera i żeby Suareza nie ściągali :P
0
Tak się zastanawiam, a i mam pytanie do was co myślicie.. Czy gdyby (teoretycznie) Messi zdobył MŚ, to komu byście przyznali Złotą Piłkę 2014? Leo czy Ronaldo za jego osiągnięcia?
0
a cóż to jest MPV? :D
0
90,9%celnych strzałów Neymara? robi wrażenie.
0
Argentyna gra słabo, ale ma Messiego.. Choć w tym meczu i tak grają lepiej (: LEO GENIOO!
0
moim zdaniem to wina braku asekuracji prawej strony. Dani zrobił co mógł, prawie go zatrzymał.
1
Jak ja nie mogę się doczekać nowego sezonu :) Mam nadzieję na lepszą grę Barcy. Nie oczekuję od razu wygrania wszystkiego, bo to praktycznie niemożliwe, ale myślę że z Enrique nasza gra po postu się poprawi. (:
3
"Brazylijczyk spędził na Sánchez Pizjuán sześć sezonów, Malijczyk natomiast tylko jeden." Chyba stadion Barcelony nie zwie się Sánchez Pizjuán:)
0
aa, źle zrozumiałem! to w takim razie przepraszam, następnym razem będę czytał uważniej, dzięki :)
0
chyba się mylisz, bo Messi zaczynał na skrzydle i przecież chyba dobrze mu tam szło, co nie?
0
nie, to nie mój wiek. ulubiona liczba ;)
3
Alexis jest lepszy od Pogby, oby go nie oddali.
0
teoretycznie dziś, bo dziś zaczyna się studio przedmeczowe itp. :) Szkoda, że najlepszy mecz jest najpóźniej :(
0
a ja obserwowałem grę Rakiticia i miał kilka dobrych zagrań.
0
aha okej, mój błąd, dzięki.
0
Do wszystkich, którzy mówią, że sprzedaż za 33 miliony to "kpina" - może i owszem, ale miejcie na uwadze, że gdyby został sprzedany z więcej, Arsenal otrzymałby 50% z tego. a więcej niż 40mln to Cesc nie jest wart.. więc lepiej dostać 33mln, niż 20, prawda? :)
0
o nie... o nie.. ale mu współczuję z kibicami Arsenalu :/
2
jeszcze się zdziwisz:)
1
Świetny pomysł! Najlepsza strona ever(;
4
sprzedarz? :v
3
Szkoda mi Castilli bo chciałbym zobaczyć w następnym sezonie mini El Clasico. No ale cóż. Gratulacje dla chłopaków!! :D
2
jak zakączy karierę to może tak.
1
hahaha to było dobre xD
0
myślałem, że Marquinhos to ŚO. (?)
0
byłbym głupcem, gdybym się po części nie zgodził. No ale w takim razie, kto jest obecnie w stanie zastąpić go w Barcelonie?
0
ale ja nie oceniam! ( tak btw. uważam, że nadal jest w czołówce jeśli chodzi o PO..) wyrażam tylko swoją nadzieję, że Dani nie odejdzie, to wszystko (:
0
Gdyby tak było trochę młodszy ;) Ale skoro z Luisem Enrique dobrze mu się pracowało, to czemu ma tak nie być znów? :)