viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
chyba od kolegów :D
1
AS ma całkowitą racje :D Ale "autobus" to też taktyka, bo trzeba jeszcze umieć go "postawić".
0
jak to? myślałem, że mozna sprzedawać.
0
przestańcie lamentować, Mou przynajmniej przejdzie dalej - autobusem, ale przejdzie ;)
0
ja mam :D
0
20:45 :)
0
ja akurat Chelsea :) może kogoś to zdziwi ale lubię patrzeć na ich grę ;)
1
zgadzam się z pierwszym zdaniem.. natomiast jeśli strzelisz takiego gola z wolnego jak on, to pogadamy..
0
coś ty ;) i tak tą bramke przebiłoby uderzenie CR7 z przewrotki po którym nie padła bramka ;)
0
lepsza przewrotka od CR7 XD
3
Adama zasłużył na swojego gola :) młodzież to jednak mamy najlepszą. Tylko jakiegos obronce by sie przydalo "wychowac" takiego na miare Puyola :D
1
to jest właśnie jego problem :P
0
Tacy kibicie to nie kibice ;)
0
tak? co ty nie powiesz? A dwumecz z City?
0
i to jest właśnie problem..
0
Pinto to kocur! :D
0
czemu? Dla mnie bardzo adekwatna. Najlepszy.
0
on zawsze był wielki.
0
CR7 też jest obunożny w sumie. Może trochę ma lepszą prawą nogę, ale znakomicie też strzela lewą.
0
z Bayerem Leverkusen :)
0
Dlaczego zarzad? Moze dlatego ze jedynym "transferem" w defensywie byl Puyol?
1
ja też:) ale trza obejrzeć jednak:)
0
jeśli masz dobry internet to jakość jest za przeproszeniem zajebista :D Wszystko ładnie jest, ale musisz mieć dobre łącze.
0
hahaha :D dobry pomysł XD
0
myślisz że ktoś ci poda? ;D ja mam z jednego ;p
0
Fajna wypowiedz, szczera, ale i przemyślana. Bedzie z niego klasowy stoper ;)
2
kiedyś Carlo król, a teraz na stronce realu: (cytuję) "Carlo!...co? WYPIE**ALAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!" XD naprawdę z niektórych można się pośmiać:)
0
Brawo Reus! Chociaż dla mnie obojętny jest wynik meczu, chcę zobaczyć dobry futbol:)
0
zastanawiałem się nad tym! :D
0
Dzieki :)