0

chyba od kolegów :D

1

AS ma całkowitą racje :D Ale "autobus" to też taktyka, bo trzeba jeszcze umieć go "postawić".

0

jak to? myślałem, że mozna sprzedawać.

0

przestańcie lamentować, Mou przynajmniej przejdzie dalej - autobusem, ale przejdzie ;)

0

ja mam :D

0

20:45 :)

0

ja akurat Chelsea :) może kogoś to zdziwi ale lubię patrzeć na ich grę ;)

1

zgadzam się z pierwszym zdaniem.. natomiast jeśli strzelisz takiego gola z wolnego jak on, to pogadamy..

0

coś ty ;) i tak tą bramke przebiłoby uderzenie CR7 z przewrotki po którym nie padła bramka ;)

0

lepsza przewrotka od CR7 XD

3

Adama zasłużył na swojego gola :) młodzież to jednak mamy najlepszą. Tylko jakiegos obronce by sie przydalo "wychowac" takiego na miare Puyola :D

1

to jest właśnie jego problem :P

0

Tacy kibicie to nie kibice ;)

0

tak? co ty nie powiesz? A dwumecz z City?

0

i to jest właśnie problem..

0

Pinto to kocur! :D

0

czemu? Dla mnie bardzo adekwatna. Najlepszy.

0

on zawsze był wielki.

0

CR7 też jest obunożny w sumie. Może trochę ma lepszą prawą nogę, ale znakomicie też strzela lewą.

0

z Bayerem Leverkusen :)

0

Dlaczego zarzad? Moze dlatego ze jedynym "transferem" w defensywie byl Puyol?

1

ja też:) ale trza obejrzeć jednak:)

0

jeśli masz dobry internet to jakość jest za przeproszeniem zajebista :D Wszystko ładnie jest, ale musisz mieć dobre łącze.

0

hahaha :D dobry pomysł XD

0

myślisz że ktoś ci poda? ;D ja mam z jednego ;p

0

Fajna wypowiedz, szczera, ale i przemyślana. Bedzie z niego klasowy stoper ;)

2

kiedyś Carlo król, a teraz na stronce realu: (cytuję) "Carlo!...co? WYPIE**ALAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!" XD naprawdę z niektórych można się pośmiać:)

0

Brawo Reus! Chociaż dla mnie obojętny jest wynik meczu, chcę zobaczyć dobry futbol:)

0

zastanawiałem się nad tym! :D

0

Dzieki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?