0

Bario, jesteś słabym trollem :(

0

przepraszam za offtop, ale tak mi się zebrało na wspomnienia:
http://www.fcbarca.com/36918-oceny-zawodnikow-za-final-ligi-mistrzow.html
pamiętacie?:)

0

na zdjęciu na pierwszy rzut oka wygląda, jakby Eto'o z Carlosem tańczyli walca:)

0

aa, to sprecyzuj na następny raz :)

0

może dla niego Tata gra na boisku czy coś xD

0

dla mnie najgorszą (najtrudniejszą) opcją był Bayern. no ale jak kto woli.

0

tak napisał - ale czy rzeczywiście ma 18 lat? bo, że jest trollem to chyba nikt nie ma wątpliwości ;)

0

co? kogo to obchodzi?

0

Ja zazdroszczę Realowi :/ a raczej kibicom - ich mecz pokaże TVP 1 :/

0

nie jest źle! Serio, podoba mi się to losowanie:) Tylko współczuję ManU ;D

0

oo, teraz ci się przypomniało odpowiadać! Piłka nożna jest nieprzewidywalna, wcześniej zremisowaliśmy bezbramkowo z Osasuną, nikogo nie można skreślać na starcie.

0

oo losowanie już dziś!! :D nie mogę się doczekać, niestety wtedy będę w szkole. Ale będzie niespodzianka, jakby był Bayern :D A czy miła.. to akurat nie wiem:)

0

Wszyscy wiedzą jak zarządzać Barcą.. wszyscy! on myśli, że wpłynie na zdanie Martino? raczej nie..

0

My tez kiedys mielismy rozowe koszulki

0

jaa:) akurat z łóżka, ale prawie to samo:)

0

właśnie o.O

0

Nie no wez zmien dilera xD Messi sie boi? Przeciez on juz tyle osiagnal, niezalezie od tego, ile Neymar strzelalby bramek, to i tak Leo bedzie numerem 1. A pan "Muricy Ramalho" mowi glupoty jak nikt inny.

0

Oprocz Valdesa, ktory nie mial nic do roboty
Tak chce zobaczc :D

0

Noo masz racje - zlejemy wam tyłki.

0

ciekawe ile będzie miał bramek pod koniec kariery :)

0

atleti*

0

nie potwierdzone info, więc ja się nie przejmuję :D

0

jak ja sie ciesze, ze zyję w erze Messiego :)

0

Co ty nie powiesz :D

0

I Lio bedzie w nich wystepowal pozniej? Czy to tak tylko jednorazowo? :)

0

Zazdroo :)

0

Tagże? No blagam :(

0

A no i jeszcze jeden, tym razem smutny fakt : wtedy po strzeleniu gola Iniesta dedykowal bramke swojej partnerce i dziecku, ktore bylo w drodze.. teraz wiemy, komu dedykowal dzisiejszego gola..

0

CR nie gral w 3 spotkaniach, nie zapominajmy o tym.

0

Youtube :D
Lub poszukaj na dailymotion ale pewniej bedzie jutro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?