viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bario, jesteś słabym trollem :(
0
przepraszam za offtop, ale tak mi się zebrało na wspomnienia:
http://www.fcbarca.com/36918-oceny-zawodnikow-za-final-ligi-mistrzow.html
pamiętacie?:)
0
na zdjęciu na pierwszy rzut oka wygląda, jakby Eto'o z Carlosem tańczyli walca:)
0
aa, to sprecyzuj na następny raz :)
0
może dla niego Tata gra na boisku czy coś xD
0
dla mnie najgorszą (najtrudniejszą) opcją był Bayern. no ale jak kto woli.
0
tak napisał - ale czy rzeczywiście ma 18 lat? bo, że jest trollem to chyba nikt nie ma wątpliwości ;)
0
co? kogo to obchodzi?
0
Ja zazdroszczę Realowi :/ a raczej kibicom - ich mecz pokaże TVP 1 :/
0
nie jest źle! Serio, podoba mi się to losowanie:) Tylko współczuję ManU ;D
0
oo, teraz ci się przypomniało odpowiadać! Piłka nożna jest nieprzewidywalna, wcześniej zremisowaliśmy bezbramkowo z Osasuną, nikogo nie można skreślać na starcie.
0
oo losowanie już dziś!! :D nie mogę się doczekać, niestety wtedy będę w szkole. Ale będzie niespodzianka, jakby był Bayern :D A czy miła.. to akurat nie wiem:)
0
Wszyscy wiedzą jak zarządzać Barcą.. wszyscy! on myśli, że wpłynie na zdanie Martino? raczej nie..
0
My tez kiedys mielismy rozowe koszulki
0
jaa:) akurat z łóżka, ale prawie to samo:)
0
właśnie o.O
0
Nie no wez zmien dilera xD Messi sie boi? Przeciez on juz tyle osiagnal, niezalezie od tego, ile Neymar strzelalby bramek, to i tak Leo bedzie numerem 1. A pan "Muricy Ramalho" mowi glupoty jak nikt inny.
0
Oprocz Valdesa, ktory nie mial nic do roboty
Tak chce zobaczc :D
0
Noo masz racje - zlejemy wam tyłki.
0
ciekawe ile będzie miał bramek pod koniec kariery :)
0
atleti*
0
nie potwierdzone info, więc ja się nie przejmuję :D
0
jak ja sie ciesze, ze zyję w erze Messiego :)
0
Co ty nie powiesz :D
0
I Lio bedzie w nich wystepowal pozniej? Czy to tak tylko jednorazowo? :)
0
Zazdroo :)
0
Tagże? No blagam :(
0
A no i jeszcze jeden, tym razem smutny fakt : wtedy po strzeleniu gola Iniesta dedykowal bramke swojej partnerce i dziecku, ktore bylo w drodze.. teraz wiemy, komu dedykowal dzisiejszego gola..
0
CR nie gral w 3 spotkaniach, nie zapominajmy o tym.
0
Youtube :D
Lub poszukaj na dailymotion ale pewniej bedzie jutro