viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wiesz, na swoim stadionie zawsze gra się lepiej. Zawsze. :)
0
pierdu pierdu, bla bla, czyli w skrócie - wywiad z Leo. W każdym wywiadzie naszych piłkarzy jest to samo - cudowna La Masia, jak trafiłem do pierwszej drużyny.. nudy:)
0
Ale Xavi mówi, że murawa na Camp Nou jest idealna, mokra itp :D Więc wymówki nie będzie,spoko. ;)
0
Sie nie w pore obudzili cos :D
0
jak każdy w Hiszpanii- moim zdaniem.
0
i wydaje mi się, że tak robią.. tylko my tego nie zobaczymy, na YouTube ani nigdzie indziej nie pokazują całych treningów.
0
też tak uważam, ale myślę, że dlatego go Martino wystawiał ostatnio, żeby przygotowywał się na City. i to on chyba wyjdzie.
0
"(..)jednak jutro kibice staną na wysokości zadania, bo wiedzą, że drużyna ich potrzebuje". a podpuścił trochę kibiców :D Ale to prawda, jutro Camp Nou będzie piękne. i mam nadzieję na doping jakby to był finał :D
0
a wyobraź sobie, że pokonujemy City i mamy w 1/4 Bayern. Co ty na to?:P
0
No tak :D Marca jak już pisze o piłkarzach Barcy, to o kryzysach :D no ale czego się spodziewac :P
0
Najwieksza strata jest Thiago..
0
ja bym to ujął inaczej: nie pisać, że Andres powinien grać, bo to rzeczywiście głupota. A nie mieć w nosie wyniku meczu, bo i drużyna bez Iniesty powinna wygrać.
0
mnie to nie śmieszy XD
0
już leci ci zgłoszenie :) Kultury człowieku :)
0
haha idź odrabiać lekcje :D
0
najlepszy był Pique.
0
żadne ;d
0
chyba: jaka gra taki komentarz.
0
co jest zrozumałe hahaha
0
ale np. Bayern też przegrywa 1-0 xDa nie, już 1-1 ;D
0
tak. odmieniona, ale Barcelona. poznaję po koszulkach :D
0
słabo. oby 2-ga połowa była lepsza.
0
padakę? może w tym meczu (jeśli już) ale te bramki i asysty nie wzięły się z niczego.
0
weź ty człowieku nie pierdol :)
0
Leo Messi trafiający w srodek bramki xD
0
szkoda
0
liczymy teraz na Leo..
0
no ale co by nie powiedzieć, Pique w tym meczu gra świetnie.
0
ja pierdole XD troche mnie to śmieszy już..
0
gdzie tam miał jakiś wybór??