0

wiesz, na swoim stadionie zawsze gra się lepiej. Zawsze. :)

0

pierdu pierdu, bla bla, czyli w skrócie - wywiad z Leo. W każdym wywiadzie naszych piłkarzy jest to samo - cudowna La Masia, jak trafiłem do pierwszej drużyny.. nudy:)

0

Ale Xavi mówi, że murawa na Camp Nou jest idealna, mokra itp :D Więc wymówki nie będzie,spoko. ;)

0

Sie nie w pore obudzili cos :D

0

jak każdy w Hiszpanii- moim zdaniem.

0

i wydaje mi się, że tak robią.. tylko my tego nie zobaczymy, na YouTube ani nigdzie indziej nie pokazują całych treningów.

0

też tak uważam, ale myślę, że dlatego go Martino wystawiał ostatnio, żeby przygotowywał się na City. i to on chyba wyjdzie.

0

"(..)jednak jutro kibice staną na wysokości zadania, bo wiedzą, że drużyna ich potrzebuje". a podpuścił trochę kibiców :D Ale to prawda, jutro Camp Nou będzie piękne. i mam nadzieję na doping jakby to był finał :D

0

a wyobraź sobie, że pokonujemy City i mamy w 1/4 Bayern. Co ty na to?:P

0

No tak :D Marca jak już pisze o piłkarzach Barcy, to o kryzysach :D no ale czego się spodziewac :P

0

Najwieksza strata jest Thiago..

0

ja bym to ujął inaczej: nie pisać, że Andres powinien grać, bo to rzeczywiście głupota. A nie mieć w nosie wyniku meczu, bo i drużyna bez Iniesty powinna wygrać.

0

mnie to nie śmieszy XD

0

już leci ci zgłoszenie :) Kultury człowieku :)

0

haha idź odrabiać lekcje :D

0

najlepszy był Pique.

0

żadne ;d

0

chyba: jaka gra taki komentarz.

0

co jest zrozumałe hahaha

0

ale np. Bayern też przegrywa 1-0 xDa nie, już 1-1 ;D

0

tak. odmieniona, ale Barcelona. poznaję po koszulkach :D

0

słabo. oby 2-ga połowa była lepsza.

0

padakę? może w tym meczu (jeśli już) ale te bramki i asysty nie wzięły się z niczego.

0

weź ty człowieku nie pierdol :)

0

Leo Messi trafiający w srodek bramki xD

0

szkoda

0

liczymy teraz na Leo..

0

no ale co by nie powiedzieć, Pique w tym meczu gra świetnie.

0

ja pierdole XD troche mnie to śmieszy już..

0

gdzie tam miał jakiś wybór??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?