0

Za duzo ludzi jest :D

0

Poszedl a w madrycie zimno :)

0

Hahaha kubala177 pozdro dla ciebie :)

0

Prosze bana dla niego...

0

Stad*

0

Wynocha srad

0

pokazał "kupę"? naprawdę masz taki ubogi zasób słów?

0

Sęk w tym, że Roberto ani razu nie pokazał się z jakieś wybitnej strony. Żadnego gola, żadnej asysty. Co z tego, że jest młody? To Barca. On musi coś pokazać. Aczkolwiek jestem zdania, że kiedyś jego talent "eksploduje" :)

0

Oglądać finał pucharu Anglii? :P ManC dwie szybkie bramki i już 2-1 :)

0

innego wyjścia nie ma :D

0

a mi się snilo ze przegralismy z Almerią 2-1.. coz to byl za koszmar :D

0

No jak to nie? Bale, Benzema, Cristiano..

1

Zdarza się najlepszym. Przypomnijcie sobie, ile Valdes napsuł nam krwi :) Poprawi się :)

0

Ale trzeba też zauważyć, jakie były czynniki tamtej świetnej passy Barcelony. To nie tylko niekwestionowany geniusz Pepa, ale również wspaniali zawodnicy, którzy przez ten okres byli u szczytu formy. Absolutnie wszyscy gracze Pep Team'u czarowali swoją grą. Xavi, Iniesta, Messi - to trio było zabójcze za czasów Guardioli. To nie wina naszego trenera, Taty, że mamy spadek formy. Zawodnicy się starzeją, przez co niekoniecznie muszą być cały czas na szczycie. Aczkolwiek nadal mamy do czynienia z wielką Barceloną - która jeszcze przez długi czas będzie zachwycać.

0

ktoś wie, czy Alen jest prawo, czy lewonożny?

0

http://instagram.com/p/k9vj7wTXEE/
spójrz sobie na nadgarstki :) tatuażu nie było, bo nie widać śladów po rzekomym "usunięciu". Więc siedź cicho :)

0

Pamiętam, jak kiedyś czytałem w necie o Halilović'u. Pisali, że chorwacki Messi się objawił;) Wtedy nie wierzyłem w to, że chłopak się wybije. Jednak jak widać myliłem się i Alen wylądował u nas. I bardzo dobrze, kiedyś może być filarem pierwszej drużyny. :)

0

zrobię screena twojego komentarza i wyślę ci go jak jednak coś wygramy :)

0

a o kogo pytasz?

1

troche ostro.

0

Xaviego do Kataru??

0

no wiesz, za czasów Guardioli w ofensywie były same "konusy" i jakoś daliśmy radę ;)

0

A propos; Vidal niedawno strzelił gola w dzisiejszym meczu.:)

0

on już dawno wypadł.. :P

0

juz myślałem, ze Mundo Deportivo czy Sport wspomni o wspaniałej grze zawodników z Madrytu.. ale nie.. Hańba, tak samo w drugą stronę.o, przepraszam, Sport wspomniał - w małej części okładki :P

0

Real madryt ogorki? Haha. I co juz nie mozna pochwalic rywala, chciaz zagrali kosmiczny mecz?

0

Jeju jaki wy macie ból dupy :D

0

noo Ronaldo klasa.. tak samo jak cały Real - 6-1 to pogrom. Mogłoby być tak w dwumeczu.

0

Real jest w swietnej formie i nie zaprzeczaj.

0

Aleź Bale ich ograł..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?