viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ta nagroda to za co? xd
0
podobno zawodnicy Barcelony rzucili się na sędziego, Martino go wyzywał czy coś :D
0
Arsenalu? A w ogóle, to nie jest możliwe..
0
hahaha, dobry żart :)
0
niee głupio by było..
0
zmieniło się trochę tło na stronie, czy mi się wydaje?
0
ale.. Neymar nie kosztował 86,2 mln..
0
Czyli drugiego Puyola ze swoich najlepszych lat ;)
0
W związku z rzekomym odejściem Puyola, trzeba by było 2 obrońców ściągnąć.. Bo tak to by było: Puyol/Bartra i Pique/Mascherano + jakiś inny obrońca. A tak to znowu będziemy mieć czterech.
0
Nieprawda. Leo też miał swojego "opiekuna" w postaci Ronaldinho. I stracił na rozwoju? Nie. Neymar to talent sam w sobie, a poprzez pracę przy najlepszym piłkarzu świata, będzie jeszcze lepszy.
0
"Nie dlatego, że jest Francuzem." - no troszkę wątpię, bo jednak Złota Piłka nie jest dla tego kto zdobył wszystko na poziomie drużynowym, tylko na indywidualnym.
0
a ci znowu o tym transferze, jak te madryckie gazety mnie wkurzają.
0
do redakcji - zaznaczcie (to było bodajże taka czerwona piłeczka), że Song ma gola samobójczego.
0
Widze, ze prawdziwy kibic z ciebie. Sezon jeszcze nie zakonczony a ty juz go skreslasz. Ehh.
0
była takie pytanie, nie wiem czy ktoś na nie odpowiedział: jak ktoś chce wyłączyć nową wersję, to kliknijcie na swój profil i na końcu jest "wyłącz nową wersję" :D
0
mi się wygląd bardzo podoba :D Dość przejrzysta strona, dla mnie ok. :)
0
akurat ta informacja zdaje się być bardzo prawdopodobna.
0
Co? Jak to niebawem? To sa jakies zarty?
0
czy ja snię? Piszecie tu prawdę? Atletico przegrywa 3:0?
0
Wszyscy drodzy "kibice" naszej ukochanej Barcelony, którzy nie wierzą w naszą drużynę i chcą zacząć kibicować innej (było tu sporo takich :) ):
"Jeśli nie stać was na wsparcie, kiedy przegrywamy - nie macie prawa wspierać nas, kiedy wygrywamy" ~ sir Alex Ferguson. I tyle z mojej strony. Apeluję o wiarę!! :)
0
"teoretycznie" Polska powinna wyjść z grupy z 2 miejsca. Ale w praktyce to nie wiem :P
0
to blisko *
0
99? tot blisko stu, a ja nadal wierzę, że wygramy ligę. Liczę na jakieś potknięcie Realu i Atletico, to bardzo by się przydało. A my musimy teraz gonić Real i prawdopodobnie Atletico.
0
A kto przed pierwszym sezonem Guardioli dawal mu szanse? Dajcie szanse i Tacie. Liga nie jest jeszcze przesadzona, a w LM radzimy sobie niezle. Troche wiary, ludzie!
0
ty jestes debilem :) chyba nie musze uzasadniac
0
nie,chyba nikt nie chce.. :(
0
dokładnie
0
za kogo alexis wszedł?
0
Taaaak jasne
0
ja pier..