0

A ta nagroda to za co? xd

0

podobno zawodnicy Barcelony rzucili się na sędziego, Martino go wyzywał czy coś :D

0

Arsenalu? A w ogóle, to nie jest możliwe..

0

hahaha, dobry żart :)

0

niee głupio by było..

0

zmieniło się trochę tło na stronie, czy mi się wydaje?

0

ale.. Neymar nie kosztował 86,2 mln..

0

Czyli drugiego Puyola ze swoich najlepszych lat ;)

0

W związku z rzekomym odejściem Puyola, trzeba by było 2 obrońców ściągnąć.. Bo tak to by było: Puyol/Bartra i Pique/Mascherano + jakiś inny obrońca. A tak to znowu będziemy mieć czterech.

0

Nieprawda. Leo też miał swojego "opiekuna" w postaci Ronaldinho. I stracił na rozwoju? Nie. Neymar to talent sam w sobie, a poprzez pracę przy najlepszym piłkarzu świata, będzie jeszcze lepszy.

0

"Nie dlatego, że jest Francuzem." - no troszkę wątpię, bo jednak Złota Piłka nie jest dla tego kto zdobył wszystko na poziomie drużynowym, tylko na indywidualnym.

0

a ci znowu o tym transferze, jak te madryckie gazety mnie wkurzają.

0

do redakcji - zaznaczcie (to było bodajże taka czerwona piłeczka), że Song ma gola samobójczego.

0

Widze, ze prawdziwy kibic z ciebie. Sezon jeszcze nie zakonczony a ty juz go skreslasz. Ehh.

0

była takie pytanie, nie wiem czy ktoś na nie odpowiedział: jak ktoś chce wyłączyć nową wersję, to kliknijcie na swój profil i na końcu jest "wyłącz nową wersję" :D

0

mi się wygląd bardzo podoba :D Dość przejrzysta strona, dla mnie ok. :)

0

akurat ta informacja zdaje się być bardzo prawdopodobna.

0

Co? Jak to niebawem? To sa jakies zarty?

0

czy ja snię? Piszecie tu prawdę? Atletico przegrywa 3:0?

0

Wszyscy drodzy "kibice" naszej ukochanej Barcelony, którzy nie wierzą w naszą drużynę i chcą zacząć kibicować innej (było tu sporo takich :) ):
"Jeśli nie stać was na wsparcie, kiedy przegrywamy - nie macie prawa wspierać nas, kiedy wygrywamy" ~ sir Alex Ferguson. I tyle z mojej strony. Apeluję o wiarę!! :)

0

"teoretycznie" Polska powinna wyjść z grupy z 2 miejsca. Ale w praktyce to nie wiem :P

0

to blisko *

0

99? tot blisko stu, a ja nadal wierzę, że wygramy ligę. Liczę na jakieś potknięcie Realu i Atletico, to bardzo by się przydało. A my musimy teraz gonić Real i prawdopodobnie Atletico.

0

A kto przed pierwszym sezonem Guardioli dawal mu szanse? Dajcie szanse i Tacie. Liga nie jest jeszcze przesadzona, a w LM radzimy sobie niezle. Troche wiary, ludzie!

0

ty jestes debilem :) chyba nie musze uzasadniac

0

nie,chyba nikt nie chce.. :(

0

dokładnie

0

za kogo alexis wszedł?

0

Taaaak jasne

0

ja pier..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?