0

gooooooooooool

0

Ratamahatta - mi też, ale cieszmy się ze złota dla Polski! ;)

0

ojj żałuj!! :)

0

futbolhd mi sie w ogóle nie tnie

0

0

albo*

0

Może Ney na drugą? a przynajmniej jakieś 20 min? :)

0

słabo XD

0

Kamil Stoch mistrzem!!!

0

LEO LEO LEO

0

Leooo :( szkoda że nie weszło!

0

A Dani zostawil całą prawą stronę !!!

0

Valdeees

0

jaki tata zdenerwowany XD

0

to prowokacja..

0

zgadzam się.. ale rozumiesz - tu taka moda "jeżdżenia" po Danim..

0

ojojojo szkoda że słupek!

0

Puyol i wszystko jasne ;)

0

gooooooooooooool!!!

0

Pique i Puyol! Nareszcie! czekałem na ten duet w obronie! ;)

0

akurat trafiłem na bramkę. city 1-0 ;)

0

Szkoda, że piłkarze będą musieli go pokonać.. :D

0

Bo gdy kibice żyją meczem, to i zawodnikom gra się lżej. Prawdopodobnie nie poznam tego uczucia jak to jest grać w LM przed 90tys. kibiców, ale sami gracze mówią, że doping kibiców jest bardzo ważny. Trzeba liczyć na fanów na Camp Nou! ;)

0

na pewno będzie celebrował, w końcu to LM. Ale jesli by strzelił, to zachowałby się z szacunkiem - na bank ;)

0

lepiej spytaj na fb, większa szansa na odpowiedź. :D

0

Messi1054 - mi się sam pomysł podoba, ale Martino raczej tak nie zrobi. I czy to by było dobre akurat na ManCity? Cóż, nie pozostaje nic innego tylko wierzyć w naszego trenera i drużynę. :)

0

jak Alves skończy te 35 lat.. :D

0

Bardziej podoba mi się skład MD. A co do meczu z City, widziałem komentarze niezadowolenia, że Xavi prawdopodobnie wyjdzie na ten mecz. A gdyby zrobić Xavi/Cesc i Iniesta na skrzydle? Andres wiele razy tam już grał, a może to zdałoby egzamin? co myślicie?

0

ktoś cie zminusował, bo pewnie nie zrozumiał :D

0

wszyscy tutaj kochają Leo (jak i ja), ale ciągle jadą po Pique. Dobrze Gerard zagrał, masz uzasadnienie, a tylko Messi strzeli bramkę, od razu najlepszy itd. Ok, Leo zagrał pięknie i jego bramka to pokaz jego umiejętności, ale na boisku gra 11 zawodników, nie sam Leo..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?