viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gooooooooooool
0
Ratamahatta - mi też, ale cieszmy się ze złota dla Polski! ;)
0
ojj żałuj!! :)
0
futbolhd mi sie w ogóle nie tnie
0
0
albo*
0
Może Ney na drugą? a przynajmniej jakieś 20 min? :)
0
słabo XD
0
Kamil Stoch mistrzem!!!
0
LEO LEO LEO
0
Leooo :( szkoda że nie weszło!
0
A Dani zostawil całą prawą stronę !!!
0
Valdeees
0
jaki tata zdenerwowany XD
0
to prowokacja..
0
zgadzam się.. ale rozumiesz - tu taka moda "jeżdżenia" po Danim..
0
ojojojo szkoda że słupek!
0
Puyol i wszystko jasne ;)
0
gooooooooooooool!!!
0
Pique i Puyol! Nareszcie! czekałem na ten duet w obronie! ;)
0
akurat trafiłem na bramkę. city 1-0 ;)
0
Szkoda, że piłkarze będą musieli go pokonać.. :D
0
Bo gdy kibice żyją meczem, to i zawodnikom gra się lżej. Prawdopodobnie nie poznam tego uczucia jak to jest grać w LM przed 90tys. kibiców, ale sami gracze mówią, że doping kibiców jest bardzo ważny. Trzeba liczyć na fanów na Camp Nou! ;)
0
na pewno będzie celebrował, w końcu to LM. Ale jesli by strzelił, to zachowałby się z szacunkiem - na bank ;)
0
lepiej spytaj na fb, większa szansa na odpowiedź. :D
0
Messi1054 - mi się sam pomysł podoba, ale Martino raczej tak nie zrobi. I czy to by było dobre akurat na ManCity? Cóż, nie pozostaje nic innego tylko wierzyć w naszego trenera i drużynę. :)
0
jak Alves skończy te 35 lat.. :D
0
Bardziej podoba mi się skład MD. A co do meczu z City, widziałem komentarze niezadowolenia, że Xavi prawdopodobnie wyjdzie na ten mecz. A gdyby zrobić Xavi/Cesc i Iniesta na skrzydle? Andres wiele razy tam już grał, a może to zdałoby egzamin? co myślicie?
0
ktoś cie zminusował, bo pewnie nie zrozumiał :D
0
wszyscy tutaj kochają Leo (jak i ja), ale ciągle jadą po Pique. Dobrze Gerard zagrał, masz uzasadnienie, a tylko Messi strzeli bramkę, od razu najlepszy itd. Ok, Leo zagrał pięknie i jego bramka to pokaz jego umiejętności, ale na boisku gra 11 zawodników, nie sam Leo..