viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z niczego się te gole nie wzięły!
0
a jakby Barcelona wygrywała 3:0 to by było "cudowny mecz! Visca el Barca! cudowna Barca!"..
0
WIECEJ TEGO CAPS LOCKA BO NIE WIDZĘ
0
Atletico kosi ich równo z trawą. Strach sie bać (przed kontuzją) :P
0
Tymczasem Real 2;0 :)
0
Bez kibiców? Hahaha
0
Nie wrócili przed północą, a tym samym złamali regulamin. Czytaj ze zrozumieniem.
0
Co ty gadasz
0
taak, ja się nie mogę doczekać! Będą emocje do samego końca ;)
0
niespodzianka? Po tym, jaki poziom prezentuje drużyna Simeone, dla mnie to nie będzie żadną niespodzianką.
0
Moim zdaniem to dobrze, że Tata był obecny na tym meczu. Zawsze lepiej jest zobaczyć na żywo. :)
A właśnie, kto dziś ogląda mecz ManCity - Chelsea?
0
Dokladnie
0
Ale ładnie zawodnicy Sociedad mijają zawodników Atletico :)
0
Choć nie mam tego w zwyczaju, to przy ostatnim zdaniu łzy napłyneły mi do oczu. Xavi - cóż za wspaniały człowiek.. tak samo jak Aragones.
0
ty jesteś ciotą i szmatą a nie kibicem.
0
Ej mamy jeszcze pół godziny, spokojnie!
0
Karny z dupy XD
0
Dobra dajcie spokój, gra jest dobra po przerwie walniemy jeszcze ze dwie i szczęki wam opadną. VeB! :)
0
1-0 dl barcy
0
ale jego celem nie jest odrabianie strat do Ronaldo..
0
a co Valdes zrobił??
0
Xavi jakie piły!!! :D
0
gool :D
0
już mam :D
0
da ktoś link? futbolhd padł i wszystkie inne :C
0
Bo Iniesta po kontuzji, może Tata chce dozować jego występy w meczach.
0
Victor Valdès, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Xavi, Busquets i Cesc Messi, Pedro i Alexis
0
Nie słyszałeś bo się pewnie nie interesujesz młodszymi piłkarzami. A Dongou i Bagnack trenowali już z pierwszym zespołem, A Munir nawet w Barcelonie B nie wystąpił.
0
VV nie zostanie, to już pewne.
0
a bramkarz to nie piłkarz?