0

z niczego się te gole nie wzięły!

0

a jakby Barcelona wygrywała 3:0 to by było "cudowny mecz! Visca el Barca! cudowna Barca!"..

0

WIECEJ TEGO CAPS LOCKA BO NIE WIDZĘ

0

Atletico kosi ich równo z trawą. Strach sie bać (przed kontuzją) :P

0

Tymczasem Real 2;0 :)

0

Bez kibiców? Hahaha

0

Nie wrócili przed północą, a tym samym złamali regulamin. Czytaj ze zrozumieniem.

0

Co ty gadasz

0

taak, ja się nie mogę doczekać! Będą emocje do samego końca ;)

0

niespodzianka? Po tym, jaki poziom prezentuje drużyna Simeone, dla mnie to nie będzie żadną niespodzianką.

0

Moim zdaniem to dobrze, że Tata był obecny na tym meczu. Zawsze lepiej jest zobaczyć na żywo. :)
A właśnie, kto dziś ogląda mecz ManCity - Chelsea?

0

Dokladnie

0

Ale ładnie zawodnicy Sociedad mijają zawodników Atletico :)

0

Choć nie mam tego w zwyczaju, to przy ostatnim zdaniu łzy napłyneły mi do oczu. Xavi - cóż za wspaniały człowiek.. tak samo jak Aragones.

0

ty jesteś ciotą i szmatą a nie kibicem.

0

Ej mamy jeszcze pół godziny, spokojnie!

0

Karny z dupy XD

0

Dobra dajcie spokój, gra jest dobra po przerwie walniemy jeszcze ze dwie i szczęki wam opadną. VeB! :)

0

1-0 dl barcy

0

ale jego celem nie jest odrabianie strat do Ronaldo..

0

a co Valdes zrobił??

0

Xavi jakie piły!!! :D

0

gool :D

0

już mam :D

0

da ktoś link? futbolhd padł i wszystkie inne :C

0

Bo Iniesta po kontuzji, może Tata chce dozować jego występy w meczach.

0

Victor Valdès, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Xavi, Busquets i Cesc Messi, Pedro i Alexis

0

Nie słyszałeś bo się pewnie nie interesujesz młodszymi piłkarzami. A Dongou i Bagnack trenowali już z pierwszym zespołem, A Munir nawet w Barcelonie B nie wystąpił.

0

VV nie zostanie, to już pewne.

0

a bramkarz to nie piłkarz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?