viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messiemu, jako ze jest lewonozny, jest chyba wygodniej tak dogrywac. a po za tym to nie ma znaczenia kto, aby strzelal dla druzyny :)
0
zadecyduja statystyki :)
0
Byl hattrick Leo, potem popis Ney'a, 3 bramki Pedro oraz Alexisa, no to musiala przyjsc pora na Tello!! ;)
0
haha, w ogole nie warto tam zagladac :) Ale dzieki, lepszy sen bedzie!! :D
0
ty bys strzelila XD zesrala bys sie XD
0
pozdro dla wszystkich, ktorzy chcieli zdjac Messiego a Tello i innych sprzedawac :) Trzeba zaufac Martino!
0
3 i 3 * :)
0
prosze niedowiarki! 4 brameczki Tello, 4 asysty Messiego!
0
tvp sport
0
Puyol mierzy chyba 178 cm, wiec to nie jest malo..
0
Prawie wszyscy kibice Blaugrany są pozytywnie nastawieni do dwumeczu z City. Ale wyobraźcie sobie, że przegrywamy w 1/8. Jak to będzie? Wielka Barca przegrywa już na tym etapie? Ja nie dopuszczam takiej myśli, ale wszystko jest możliwe..
0
Fajnie będzie mieć go u siebie. Bo zakładam, że przejdzie do nas :)
0
wlasnie barca strzelila 5 gola. 5-1 Barca-City.
0
jak nie? jezeli jest sprowadzony do Barcy ale nie do 1-szej druzyny to jest wychowankiem.
0
RaczejNic - ogarnij się, skoro nie jesteś fanem Blaugrany to wyloguj się i nie wracaj ;)
0
to jest za 2013 rok.
0
Co? Oczywiscie dobrze by bylo z wieksza rywalizacja, ale zadnych szejkow!! To psuje futbol.
0
a ty sie skompromitowales ta wypowiedzia
0
a nie 51 punktow? a Real 50?
0
26*..
0
przeciez napisal, ze uwaza iz karny sie nie nalezal. Wiec o co ci chodzi?
0
co ty pie*dolisz XD
0
wez bo nie znasz sie a sie odzywasz.
0
Martino wie co robi. To inteligentny czlowiek i dobry trener. Powtarzam jeszcze raz: Tata wie co robi. Nie wszystko zalezy od niego. A gdyby Pedro mial strzelic to by strzelil juz dawno.
0
chyba nie rozumiesz pojecia "sezonowca".
0
Cruyff to niestety juz gada glupoty :) Dajcie sobie spokoj, kazdemu sie zdarza gorszy mecz. Nawet, ku*wa, Messiemu!
0
do widzenia, trenerze.
0
podobno Xavi bardzo dobrze gra.
0
ej a co Xavi zrobil ze go tak wychwalacie? :D Bo nie ogladam meczu
0
Przepraszam bardzo, ale Messi ostatnio stzelił 4 gole...