0

Losowanie?

0

Messi z Xavim fajnie wygladaja, ale Neymar z Danim to jakas masakracja :D moim zdaniem oczywiscie. :)

0

Leo ładny garniturek :D myslalem ze ubierze sie na czarno, no ale jego wybor :D

0

"Valdes nie dal rady celnemu strzalowi Villi, ktory powstrzymal Barce przed wygraniem pierwszego tytulu w tym sezonie"?

0

ShawnC
masz rację. Nie powinienem tak napisać. Ale nie mogłem się powstrzymać. Ktoś wyzywa najlepszego playmakera Barcy! Jak tak można?

0

wyp***dalaj

0

co zrobił Alves??!

0

Pedro

0

serce mi stanęło xd

0

ale masz opoznioną transmisje XD

0

słaba prowokacja

0

ale akcje wypracowal sam

0

Alves ładna wrzutka!

0

dzięki! uff

0

0

0

Obrońcy dziś dobrze!

0

Pique!

0

oby nic nie było z Iniestą :(

0

moze i tak, ale tu dobrze wypowiedzial sie z szacunkiem do rywala.

0

Przeciez moga podpisac kontrakt teraz zeby przeszedl do as w nastepnym sezonie

0

Messi to jest geniusz, to nieprawdopodobne..

0

No masz racje. Nie znasz sie

0

Jako pilkarz mial taki przydomek, Tata.

0

No i ktoś tu jest jasnowidzem, bo napisał, że czeka na hat-tricka Alexisa.
i proszę! :)

0

No k***a wygrywamy 2:0 i zero pomyslu na gre?!

0

Serio?

0

Sory to nie tu

0

Dzisiaj Xavi gra bardzo dobrze i posyła fajne piłki. Szkoda karnego, ale zdarza się. Bądźmy obiektywni!

0

a co mieli zrobić?? Zostawić bramkę pustą??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?