viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Losowanie?
0
Messi z Xavim fajnie wygladaja, ale Neymar z Danim to jakas masakracja :D moim zdaniem oczywiscie. :)
0
Leo ładny garniturek :D myslalem ze ubierze sie na czarno, no ale jego wybor :D
0
"Valdes nie dal rady celnemu strzalowi Villi, ktory powstrzymal Barce przed wygraniem pierwszego tytulu w tym sezonie"?
0
ShawnC
masz rację. Nie powinienem tak napisać. Ale nie mogłem się powstrzymać. Ktoś wyzywa najlepszego playmakera Barcy! Jak tak można?
0
wyp***dalaj
0
co zrobił Alves??!
0
Pedro
0
serce mi stanęło xd
0
ale masz opoznioną transmisje XD
0
słaba prowokacja
0
ale akcje wypracowal sam
0
Alves ładna wrzutka!
0
dzięki! uff
0
http://www.abstracttv.pl/stream-5/ prosze po angielsku
0
http://www.abstracttv.pl/stream-5/
0
Obrońcy dziś dobrze!
0
Pique!
0
oby nic nie było z Iniestą :(
0
moze i tak, ale tu dobrze wypowiedzial sie z szacunkiem do rywala.
0
Przeciez moga podpisac kontrakt teraz zeby przeszedl do as w nastepnym sezonie
0
Messi to jest geniusz, to nieprawdopodobne..
0
No masz racje. Nie znasz sie
0
Jako pilkarz mial taki przydomek, Tata.
0
No i ktoś tu jest jasnowidzem, bo napisał, że czeka na hat-tricka Alexisa.
i proszę! :)
0
No k***a wygrywamy 2:0 i zero pomyslu na gre?!
0
Serio?
0
Sory to nie tu
0
Dzisiaj Xavi gra bardzo dobrze i posyła fajne piłki. Szkoda karnego, ale zdarza się. Bądźmy obiektywni!
0
a co mieli zrobić?? Zostawić bramkę pustą??