viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
o nie... jak mi go szkoda! miał szanse być 1 bramkarzem na mundialu :/ ależ pech.. w takiej formie! trzymaj się Victor :(
0
najlepszego!
0
29.10.2014 Celta Vigo - FC Barcelona 0:3 ????
mamy 2015?? :D
0
No! Nareszcie jakiś obrońca! :)
0
Wyobraz sobie, ze nie kazdy slucha gangsta rapu..
0
dzięki.
0
to w końcu Real jest liderem czy Atletico?
0
nadzieja umiera ostatnia!!! i tu to się sprawdziło!
0
Leo!! hat trick jeszcze :D
0
jaakiiii karny !!!!!!!!
0
LEOLEOELEOEEELELEL!!!!!!!!!!
0
nieeeeeeee :(
0
ja pie*dole...
0
ja pierdole :OO
0
moja nie!! :D
0
GOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
ale zawał jezu :o
0
Boże jaki Dudek jest stronniczy :/
0
Ale mnie boli brzuch!! :D
0
żywa legenda ;)
0
przyłączam się do pytania!!
0
ja wolę na tvp niż w internecie ._.
0
przewidywane składy na stronie będą 2 minuty przed meczem xD
lepiej sprawdź godzinę przed meczem na fcbarcelona.com lub na fb.
a przegląd prasy jutro :D
0
ojoj :/ nie bądź taki rozkojarzony! :D Barcelona po prostu da lekcję futbolu Realowi* wiem, każdemu może się zdarzyć xD
0
Ja jestem dziwnie spokojny! zazwyczaj się denerwowałem, zwłaszcza przed meczami o taką stawkę, a teraz nic. oczekuję na mecz. po prostu. mam nadzieję, że wygramy! :)
0
oj jak pięknie by było! :)
0
na pewno takiego składu nie będzie, aczkolwiek to twój skład ;p
pewnie będzie taki: Valdes-Alba-Pique-Masche-Dani-Busi-Xavi-Cesc-Iniesta-Messi i ktoś z 3: Ney, Alexis, Pedro.
0
Będę mało oryginalny ale - po zwycięstwo Barcelono! ;D
0
wystarczyło tylko obejrzeć ostatnie mecze ;)
0
o jeju, zażartował sobie, tak mu się skojarzyło, to nie znaczy że tak uważa:D