0

o nie... jak mi go szkoda! miał szanse być 1 bramkarzem na mundialu :/ ależ pech.. w takiej formie! trzymaj się Victor :(

0

najlepszego!

0

29.10.2014 Celta Vigo - FC Barcelona 0:3 ????
mamy 2015?? :D

0

No! Nareszcie jakiś obrońca! :)

0

Wyobraz sobie, ze nie kazdy slucha gangsta rapu..

0

dzięki.

0

to w końcu Real jest liderem czy Atletico?

0

nadzieja umiera ostatnia!!! i tu to się sprawdziło!

0

Leo!! hat trick jeszcze :D

0

jaakiiii karny !!!!!!!!

0

LEOLEOELEOEEELELEL!!!!!!!!!!

0

nieeeeeeee :(

0

ja pie*dole...

0

ja pierdole :OO

0

moja nie!! :D

0

GOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

ale zawał jezu :o

0

Boże jaki Dudek jest stronniczy :/

0

Ale mnie boli brzuch!! :D

0

żywa legenda ;)

0

przyłączam się do pytania!!

0

ja wolę na tvp niż w internecie ._.

0

przewidywane składy na stronie będą 2 minuty przed meczem xD
lepiej sprawdź godzinę przed meczem na fcbarcelona.com lub na fb.
a przegląd prasy jutro :D

0

ojoj :/ nie bądź taki rozkojarzony! :D Barcelona po prostu da lekcję futbolu Realowi* wiem, każdemu może się zdarzyć xD

0

Ja jestem dziwnie spokojny! zazwyczaj się denerwowałem, zwłaszcza przed meczami o taką stawkę, a teraz nic. oczekuję na mecz. po prostu. mam nadzieję, że wygramy! :)

0

oj jak pięknie by było! :)

0

na pewno takiego składu nie będzie, aczkolwiek to twój skład ;p
pewnie będzie taki: Valdes-Alba-Pique-Masche-Dani-Busi-Xavi-Cesc-Iniesta-Messi i ktoś z 3: Ney, Alexis, Pedro.

0

Będę mało oryginalny ale - po zwycięstwo Barcelono! ;D

0

wystarczyło tylko obejrzeć ostatnie mecze ;)

0

o jeju, zażartował sobie, tak mu się skojarzyło, to nie znaczy że tak uważa:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?