0

@ShawnC i tak i nie .... ale zal nam dupe scisnie jak Athur odpali

0

@Qaz123 maskara

0

rakitaica za Pjanica to by sie chociaz troche rymowalo

0

ja bym chetnie przeczytal o biznesach pilkarzy na emeryturze i ich efektach.

0

Antuan kto cie nam zabral? ogladam cie na YB za czasow atletico i nie moge zrozumiec dlaczego nie chcesz sprobowac byc wiodaca postacia w obecnej druzynie. Zdecydowanie musisz odblokowac umysl i ruszyc cos, bo dluzej na to nie mozna patrzec. Wprowadzasz sie gorzej niz Cou.

0

@ZygmuntTrzeciFaza mam nadzieje że w mojej wypowiedzi można było wyczuć żart, ironię:) -taki był zamysł. Oczywiście Rakieta ma racje i ty Zygmunt również. Każdy bardziej ogarnięty człowiek wie jakiej jakości mięso jest obecnie dostępne w sklepach i że nadmiar spożywania mięsa nafaszerowanymi antybiotykami itp jest niezdrowe. Jest to jednak temat rzeka. Wracając do wpisu to postawa Rakitica jest jak najbardziej wzorowa.

5

hmm....biedak..ja jem mięso prawie codziennie :P

0

kariery w barcy nie zrobil ale swoje widzial, ciekawe czy pieniazkow wystarczylo na emeryture

3

ten to nienawidzi Barcy, zawsze wypowiada sie zle, chyba ma jakis uraz

0

@Aveiro ale teraz bylaby ta ksiazka o wiele pikantniejsza

1

powinien napisac ksiazke, chetnie kupie

0

@max1982
DAZN.pl

1

obojetnie jakim by skaldem nie wyszli powinni pokonac Eibar. Zycze sobie pewnej wygranej bez nerwowki.

11

Liverpool zaczyna popadać ofiarą zjawiska"bij mistrza" i jakby nie byli jeszcze o tym do końca świadomi. Barca i Real znają to od lat. Każdy kto mierzy się z FCB czy białymi gra swój własny finał i nawet jeśli grają na co dzień piach to w tych spotkaniach wspinają się na wyżyny swoich umiejętności i mogą zaskoczyć mało skoncentrowanego wtedy mistrza.

0

pomimo porażki trzeba szczerze stwierdzić że Liverpool ma świetny kolektyw, ci piłkarze są szybcy i silni jak konie! lepiej żebyśmy na nich nie trafili bo bedą srogie bęcki. My byśmy takiego naporu nie wytrzymali! Szacun dla Atletico ale na Anfield bedzie przeje....

0

ale by bylo fajnie jakby jednak podal te nazwiska, lecz to sie nigdy nie stanie. jutro bedzie gadal ze go leo zle zrozumial. w sumie juz po abidalu bo zaczol z messim a lio jest swiety. podsumowujac atmosfera w klubie jest bardzo zla a to tylko czubek gory lodowej. jestem przkonany ze mamy po sezonie.

0

zla atmosfera, kontuzje, slaba gra, w LM bedziemy rywalem do bicia, wyglada na to ze juz po sezonie, ale najgorsze jeszcze nadejdzie jak odpadniemy z walki o wszystko.

0

@laliga40 juz po sezonie

0

@Balus na to wyglada

0

Czy tak trudno wytlumaczyc pilkarza zeby strzelali rowniez z polpozycji? czekanie na klarowna sytuacje do strzelenia gola to za malo i czas ucieka.

0

Wyrzucii go jak psa. cos mi sie wydaje ze nie planowali tego poniewaz nie byli z nikim dogadani. ciekawe co glownie zawazylo na jego zwolnieniu? czekam na konferencje prasowa Bartomeu.

1

@Volk najprawdopodobniej chodzi o hierarchie

0

alba powinien zagrac od 1 minuty, i zejsc w 60. Nawet najslabszy alba leoszy od juniora. W meczu z Realem firpo musi ogladac mecz z lawki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

CR7 nie moglby szczerze pogratulowac Messiemu wiec go nie bylo. Mysle ze ciezko mu przelknac ze Messi go wyprzedzil - calkiem mozliwe ze zlotej pilki juz wiecej nie zdobedzie.

0

powinnismy zagrac wszystkimi armatami jak z leganes. Na Camp Nou bedzie to wygladac inaczej.

0

to nie tak ze de Jong wdarl sie przebojem do pierwszego skladu - poprostu zapadla decyzja, tak samo jak zdecydowali z rakiticem. EV odgornie musi stawiac na de Jonga i omijac rakiete. Cale szczescie ze Fankiemu idzie dobrze.

0

@DJ6 dokladnie zbyt rzadko strzelamy z dystansu, zbyt rzadko wrzucamy z rzutow roznych. Caly czas probujemy rozgrywac krotko, ale to robimy od czasow Pepa

4

@DJ6 po pierwszej bramce rozpoczela sie obrona czestochowy. Bramki po stalych fragmentach oznacza ze wrzucona pilka w pole karne wprowadza wiecjej zamieszania niz budowanie cierpliwego ataku. Wynika z tego ze z tak zamknietymi zespolami powinnismy czesto wrzucac, strzelac z dystansu bo kazda zle odbita pilka stwarza zagrozenie i szanse. nie powiinismy caly czas szukac optymalnej sytuacji. pol sytuacji jest tez rozwaizaniem.

6

badzmy szczerzy EV zaskoczyl wszystkich i mial dobre zamiary. Wszyscy jaralismy sie tym ustawieniem. Po drugie to nie byl autobus to byl mur berlinski, bardziej defensywnie sie nie da.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?