wojpie6377
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Berlin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ShawnC i tak i nie .... ale zal nam dupe scisnie jak Athur odpali
0
@Qaz123 maskara
0
rakitaica za Pjanica to by sie chociaz troche rymowalo
0
ja bym chetnie przeczytal o biznesach pilkarzy na emeryturze i ich efektach.
0
Antuan kto cie nam zabral? ogladam cie na YB za czasow atletico i nie moge zrozumiec dlaczego nie chcesz sprobowac byc wiodaca postacia w obecnej druzynie. Zdecydowanie musisz odblokowac umysl i ruszyc cos, bo dluzej na to nie mozna patrzec. Wprowadzasz sie gorzej niz Cou.
0
@ZygmuntTrzeciFaza mam nadzieje że w mojej wypowiedzi można było wyczuć żart, ironię:) -taki był zamysł. Oczywiście Rakieta ma racje i ty Zygmunt również. Każdy bardziej ogarnięty człowiek wie jakiej jakości mięso jest obecnie dostępne w sklepach i że nadmiar spożywania mięsa nafaszerowanymi antybiotykami itp jest niezdrowe. Jest to jednak temat rzeka. Wracając do wpisu to postawa Rakitica jest jak najbardziej wzorowa.
5
hmm....biedak..ja jem mięso prawie codziennie :P
0
kariery w barcy nie zrobil ale swoje widzial, ciekawe czy pieniazkow wystarczylo na emeryture
3
ten to nienawidzi Barcy, zawsze wypowiada sie zle, chyba ma jakis uraz
0
@Aveiro ale teraz bylaby ta ksiazka o wiele pikantniejsza
1
powinien napisac ksiazke, chetnie kupie
0
@max1982
DAZN.pl
1
obojetnie jakim by skaldem nie wyszli powinni pokonac Eibar. Zycze sobie pewnej wygranej bez nerwowki.
11
Liverpool zaczyna popadać ofiarą zjawiska"bij mistrza" i jakby nie byli jeszcze o tym do końca świadomi. Barca i Real znają to od lat. Każdy kto mierzy się z FCB czy białymi gra swój własny finał i nawet jeśli grają na co dzień piach to w tych spotkaniach wspinają się na wyżyny swoich umiejętności i mogą zaskoczyć mało skoncentrowanego wtedy mistrza.
0
pomimo porażki trzeba szczerze stwierdzić że Liverpool ma świetny kolektyw, ci piłkarze są szybcy i silni jak konie! lepiej żebyśmy na nich nie trafili bo bedą srogie bęcki. My byśmy takiego naporu nie wytrzymali! Szacun dla Atletico ale na Anfield bedzie przeje....
0
ale by bylo fajnie jakby jednak podal te nazwiska, lecz to sie nigdy nie stanie. jutro bedzie gadal ze go leo zle zrozumial. w sumie juz po abidalu bo zaczol z messim a lio jest swiety. podsumowujac atmosfera w klubie jest bardzo zla a to tylko czubek gory lodowej. jestem przkonany ze mamy po sezonie.
0
zla atmosfera, kontuzje, slaba gra, w LM bedziemy rywalem do bicia, wyglada na to ze juz po sezonie, ale najgorsze jeszcze nadejdzie jak odpadniemy z walki o wszystko.
0
@laliga40 juz po sezonie
0
@Balus na to wyglada
0
Czy tak trudno wytlumaczyc pilkarza zeby strzelali rowniez z polpozycji? czekanie na klarowna sytuacje do strzelenia gola to za malo i czas ucieka.
0
Wyrzucii go jak psa. cos mi sie wydaje ze nie planowali tego poniewaz nie byli z nikim dogadani. ciekawe co glownie zawazylo na jego zwolnieniu? czekam na konferencje prasowa Bartomeu.
1
@Volk najprawdopodobniej chodzi o hierarchie
0
alba powinien zagrac od 1 minuty, i zejsc w 60. Nawet najslabszy alba leoszy od juniora. W meczu z Realem firpo musi ogladac mecz z lawki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
CR7 nie moglby szczerze pogratulowac Messiemu wiec go nie bylo. Mysle ze ciezko mu przelknac ze Messi go wyprzedzil - calkiem mozliwe ze zlotej pilki juz wiecej nie zdobedzie.
0
powinnismy zagrac wszystkimi armatami jak z leganes. Na Camp Nou bedzie to wygladac inaczej.
0
to nie tak ze de Jong wdarl sie przebojem do pierwszego skladu - poprostu zapadla decyzja, tak samo jak zdecydowali z rakiticem. EV odgornie musi stawiac na de Jonga i omijac rakiete. Cale szczescie ze Fankiemu idzie dobrze.
0
@DJ6 dokladnie zbyt rzadko strzelamy z dystansu, zbyt rzadko wrzucamy z rzutow roznych. Caly czas probujemy rozgrywac krotko, ale to robimy od czasow Pepa
4
@DJ6 po pierwszej bramce rozpoczela sie obrona czestochowy. Bramki po stalych fragmentach oznacza ze wrzucona pilka w pole karne wprowadza wiecjej zamieszania niz budowanie cierpliwego ataku. Wynika z tego ze z tak zamknietymi zespolami powinnismy czesto wrzucac, strzelac z dystansu bo kazda zle odbita pilka stwarza zagrozenie i szanse. nie powiinismy caly czas szukac optymalnej sytuacji. pol sytuacji jest tez rozwaizaniem.
6
badzmy szczerzy EV zaskoczyl wszystkich i mial dobre zamiary. Wszyscy jaralismy sie tym ustawieniem. Po drugie to nie byl autobus to byl mur berlinski, bardziej defensywnie sie nie da.