0

czas na Malcolma

0

przede wszystkim w lidze mistrzow kiedy odpadlismy

0

Cou musi grac w ataku bo w pomocy nie daje rady

0

rakitic sam sie dziwi ze tak duzo gra

12

Bardzo dobrze! dzis zobaczym Cou z pierwszym garniturem przeciwko przecietnej druzynie. Cou! dzisiaj nie mozesz zawiesc bo dlugo bedziesz czekal na kolejna szanse. To jest dla ciebie ewidetnie szansa na przelamanie. Dzisaj dowiemy sie kto jest na dzien dzisiejszy najlepszym uzupelnieneim ataku. Mam nadzeieje ze wykorzystasz te szanse.

0

taktyka jaknajbardziej wazna , wazniejsza od przepieknegpo stylu w kazdym meczu ktory nie daje zawsze dobrego rezultatu, ale jesli Cou chce byc znaczaca postacia i wywalczyc sobie miejsce w skladzie powinien bezczelnie probowac sam zdobyc teren i nie czekac co zrobia inni. to on ma dyktowac temp gry! Dembele ma w dupie czy kazdy kolejny drybling mu wyjdzie - on probuje i przewaznie sie nie myli. chwala mu za to dlatego gra w podstawie.

0

zobaczymy naszego wychowanka na tle FCB, ciekawe czy da sobie rade

2

pamietasz ere Luisa Enrique, bylo wiele meczy w ktorych nie potrafilismy sie wogole bronic, to bylo straszne, kiedy cala druzyna przeciwnika byla pod bramka Ter Stegena i nie potrafilismy wyjsc spod wlasnego pola karnego. Linii pomocy wogole nie bylo, gralismy bardzo wertykalnie, mielismy MSN a Atletico, PSG miazdzylo nas, tego nie dalo sie ogladac bo Enrique nie maial pomyslu zeby powstrzymac tak grajacych przeciwnikow. My nie gramy nudno tylko poprawilismy sie taktycznie.

1

Cou gra bardzo asekuracyjnie, brakuje mu bezczelnosci, boi sie popelnic blad i gra tylko poprawnie. Nie chce byc crackiem. Powinien podejmowac wiecej niekonwencjonalnych prob podan i dryblingow. Nie wyroznia sie niczym. Denerwuje mnie ze tak bardzo sfiskowal na gre tylko prawa noga, jakby nie umial dryblowac w druga strone. Podsumowujac trzeba stwierdzic ze pozarla go presja ceny do jakosci jak powinien dac.

0

ciekawe co powiesz jak wygramy lige mistrzow

0

Coutinho jak najbardziej powinien odzyskac forme zanim zacznie grac w podstawowam skladzie. Powinien byc wystawiany tylko na skrzydle w ataku.

1

bez takiej "miesistej" walczacej lini pomocy jak obecnie nie bylibysmy tam gdzie jestesmy. Coutinho nie da rady w pomocy powinien byc tylko wystawiany na skrzydle w ataku.

0

tylko nie morata. jest slaby w zadnym klubie nie moze wskoczyc na najwyzszy poziom a do tego gral dla Madrytu. nie dziekuje

0

rojadirecta.me

0

[Zobacz link: https://www.dazn.com/de-DE/home/ArticleId:1pbf19x774c081pioghzi0kgjw]

pierwszy miesiac za darmo, drugi 9,99 euro potem mozna zrezygnowac, tak ze 2 miesiace w cenie 9,99 euro w tym Liga MIstrzow , hiszpanska, copa del rey i wiele innych, rowniez na telefonie! Przez dwa miesiace zobaczysz praktycznie cale rozgrywki Copa del rey.

Pozdrawiam

0

jak skorzystam z
https://www.dazn.com/de-DE/home/ArticleId:1pbf19x774c081pioghzi0kgjw
pierwszy miesiac za darmo potem , 9.99 euro za drugi miesiac i mozna zaraz zrezygnowac, wiec 2 miesiace ogladania ligi mistrzow i Copa del rey w HD na telewizorze za 9,99.

1

mam nadzieje ze tak bedzie , pamietam ze przy sprowadzeniu Masche bylem bardzo sceptyczny. pozdro

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

wydaje mi sie ze predzej walnie focha niz zaczeka na swoja szanse bycia kluczowym pilkarzem po odejsciu wyzej wspomnianych.

0

Rabiot bedzie zarabial dziesiec plus 10 mln za podpis! to ile trzeba Jordiemu zaplacic? hierarchia plac jest niesprawiedliwa. Ile zarabia Jordi ktos cos?

1

czytam Rabiot fichado! this summer

0

byl tylko jednym z wielu, historia do zapomnienia, buena suerte.

0

te wydawane wpieniadze na pensje to jakis obled. nie dosc ze przez 5 lat bedzie zarabial 10 mln netto (czyli ok 20 brutto) to jeszcze wielomilonowa premia za podpis czyli z 10 mln na rok robi sie tak naprawde 12 mln. Prowizja dla Agenta. Potem jeszcze wszelkie klauzule co do wizerunku, premie za zdobyte tytuly, piekna villa oplacana przez klub i wiele innych drobnych ale kosztownych rzeczy, co roku nowy samochod Audi itp.
Az sie w glowie nie miesci ze na to wszystko stac Barce (razy kilkanascie pilkarzy). Nie wspominajac nawet o kwocie transferu. Olbrzymi jest popyt na pilke nozna, ludzie placa za ogladanie na calym swiecie dlatego kwoty ciagle rosna.

Ciekawi mnie Ile oczekuje Raiola i czy de Ligt moglby zrezygnowac z paru baniek na rzecz gry w FCB. Agent pewnie bedzie mu odradzal z powodu swej prowizji.

0

przyjdzie za darmo wiec chyba dlatego tak duzo bedzie zarabial. o duzo za duzo

0

eh to przrazajace, zycze Tobie szybkiego powrotu do zdrowia:)

0

ej naprawde 10 baniek za co ?

0

ciekawe co o takim traktowaniu mysla piklarze PSG, wyglada to jak sekta, mozesz do niej wejsc ale juz potem ciezko sie wydostac. te zachowanie szejka jakies prymitywne, oko za oko...jednak to jeszcze dzicz.

1

rowniez wolalbym obronce zamiast 7 pomocnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?