wojpie6377
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Berlin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to dobry sprawdzian zeby zagrac znow 3-4-3, celta bedzie wymagajaca wiec warto by bylo zobaczyc jak sobie w tym systemie poradzimy. 4-3-3 to zly pomysl.
0
wystarczy zapytać heh
0
Eibar na 7 miejscu w tabeli podejmuje u siebie Real :DD
3
Tez tam pomyślałem ze patrząc pecha przynoszę Heh
0
To i tak szczęście , kto by sie spodziewał
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Wydaje mi sie ze jest do wyciagnięcia. Facet trochę juz spędził w Anglii. Kolejny przystanek to wielki klub . Ma dużo energii i wniesie świeżość . Sampaoli conte to rownież ciekawa opcja
0
Jurgen Klopp ! Obecnie najlepszy w tym czasie do wyciagnięcia z olbrzymim zapasem energii .
0
Jurgen klopp mój faworyt!
1
lepiej teraz niż pozniej! Lucho spuścił trochę z siebie ciśnienie teraz bedzie mu lepiej podejmować ryzykowne decyzje które mogą wyjść nam tylko na dobre
0
dla barcy 6 plus a dla Realu 13 punktow na minus po bledach sedziowskich to niesamowite !!!
2
jako jedyny potrafil przyjac pilke pod pressingiem, urwac sie rywalowi i zasiac zament. Bardzo to cenie, to swiadczy o jego klasie. To nie pierwszy mecz kiedy to pokazuje . Szacun rowniez za przemyslane powroty do obrony.
0
Na te chwile taka formacja bedzie na PsG bardziej odpowiednia . Na własnym terenie możemy z tego ustawienia wycisnąć więcej aniżeli typowe 4-3-3
0
Taktyka była dosyć dziwna , roberto schodził do środka a rafinha rozciągał na prawo. po lewej stronie nie było takiego manewru dlatego Ney musiał bardzo głęboko sie cofać . Nie było symertycznie, ciekawy pomysł !
0
Zdecydowanie Zmiana taktyki pokrzyżowała plany piłkarzy Atleti:)
2
I co ty na to Florentino ?! Pewnie juz miałeś szampana otwartego ! A tu taki ch..
2
ja bym wzial remis w ciemno
2
I to sie nazywa odpoczynek przed Atletico :(
0
Licho narzeka na brak czasu na treningi a gdy przychodzi trochę wolnego na zabranie sie za taktykę to piłkarze maja dwa dni odpoczynku , zaraz jeb e
2
Jak to możliwe ze rozgrzewkę rozpoczynali w 80 minucie. Gdyby nie wynik pewnie nie byłoby zmian!
3
dokladnie tak, 4-2-3-1 bedzie nabardziej odbowiednie. jestem za
0
mamy Arde ktory mial grac w srodku! w Atletico byl jak rottweiler a u nas niestety tylko york. takiego rottweilera potrzebuje nasza pomoc!
0
Droga Redakcjo,
Chciałbym w imieniu wszystkich kibiców naszej ukochanej drużyny zorganizować wyjaz do Barcelony w celu dokonania demonstracji pod domem naszego trenera Luisa Enrique , aby dobitnie uświadomić tego Pana ze czas na zmiany! My nie możemy już czekać - trzeba działać !
2
Szanowni Kibice,
Czy ktos z Was posiada bezposredni numer do Lucho?
1
na mecze lm nie trzeba specjalnie mobilizowac zawodnikow, szczegolnie na tym etapie. zawiodla taktyka , nie mieli pomyslu. PSG zagralo ten mecz jakby byl to final, ostatni mecz sezonu.
3
Ten mecz to juz przeszlosc. W rewanzu wszyscy oczekujemy solidnej gry i maksimum zaangazowania. Pilkarze musza pokazac ze chca odwrocic losy meczu. Jak odpasc to tylko z honorem!
1
dokladnie tak, w rewanzu musimy zagrac z jajami z szacunku dla wszystkich kibicow
0
¿por qué Lucho?
1
3-4-1-2 brzmi ciekawie. Chetnie bym to zobaczyl.
0
nikt nie chcial skreslac Lucho, ale kibice widza ze pomimo kilku ostrzezen trener i zawodnicy nie starali sie znalesc rozwiazania na to co przygotowali na nas przeciwnicy. Teraz uderzyla bomba i miarka sie przelala.