0

to dobry sprawdzian zeby zagrac znow 3-4-3, celta bedzie wymagajaca wiec warto by bylo zobaczyc jak sobie w tym systemie poradzimy. 4-3-3 to zly pomysl.

0

wystarczy zapytać heh

0

Eibar na 7 miejscu w tabeli podejmuje u siebie Real :DD

3

Tez tam pomyślałem ze patrząc pecha przynoszę Heh

0

To i tak szczęście , kto by sie spodziewał

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Wydaje mi sie ze jest do wyciagnięcia. Facet trochę juz spędził w Anglii. Kolejny przystanek to wielki klub . Ma dużo energii i wniesie świeżość . Sampaoli conte to rownież ciekawa opcja

0

Jurgen Klopp ! Obecnie najlepszy w tym czasie do wyciagnięcia z olbrzymim zapasem energii .

0

Jurgen klopp mój faworyt!

1

lepiej teraz niż pozniej! Lucho spuścił trochę z siebie ciśnienie teraz bedzie mu lepiej podejmować ryzykowne decyzje które mogą wyjść nam tylko na dobre

0

dla barcy 6 plus a dla Realu 13 punktow na minus po bledach sedziowskich to niesamowite !!!

2

jako jedyny potrafil przyjac pilke pod pressingiem, urwac sie rywalowi i zasiac zament. Bardzo to cenie, to swiadczy o jego klasie. To nie pierwszy mecz kiedy to pokazuje . Szacun rowniez za przemyslane powroty do obrony.

0

Na te chwile taka formacja bedzie na PsG bardziej odpowiednia . Na własnym terenie możemy z tego ustawienia wycisnąć więcej aniżeli typowe 4-3-3

0

Taktyka była dosyć dziwna , roberto schodził do środka a rafinha rozciągał na prawo. po lewej stronie nie było takiego manewru dlatego Ney musiał bardzo głęboko sie cofać . Nie było symertycznie, ciekawy pomysł !

0

Zdecydowanie Zmiana taktyki pokrzyżowała plany piłkarzy Atleti:)

2

I co ty na to Florentino ?! Pewnie juz miałeś szampana otwartego ! A tu taki ch..

2

ja bym wzial remis w ciemno

2

I to sie nazywa odpoczynek przed Atletico :(

0

Licho narzeka na brak czasu na treningi a gdy przychodzi trochę wolnego na zabranie sie za taktykę to piłkarze maja dwa dni odpoczynku , zaraz jeb e

2

Jak to możliwe ze rozgrzewkę rozpoczynali w 80 minucie. Gdyby nie wynik pewnie nie byłoby zmian!

3

dokladnie tak, 4-2-3-1 bedzie nabardziej odbowiednie. jestem za

0

mamy Arde ktory mial grac w srodku! w Atletico byl jak rottweiler a u nas niestety tylko york. takiego rottweilera potrzebuje nasza pomoc!

0

Droga Redakcjo,

Chciałbym w imieniu wszystkich kibiców naszej ukochanej drużyny zorganizować wyjaz do Barcelony w celu dokonania demonstracji pod domem naszego trenera Luisa Enrique , aby dobitnie uświadomić tego Pana ze czas na zmiany! My nie możemy już czekać - trzeba działać !

2

Szanowni Kibice,
Czy ktos z Was posiada bezposredni numer do Lucho?

1

na mecze lm nie trzeba specjalnie mobilizowac zawodnikow, szczegolnie na tym etapie. zawiodla taktyka , nie mieli pomyslu. PSG zagralo ten mecz jakby byl to final, ostatni mecz sezonu.

3

Ten mecz to juz przeszlosc. W rewanzu wszyscy oczekujemy solidnej gry i maksimum zaangazowania. Pilkarze musza pokazac ze chca odwrocic losy meczu. Jak odpasc to tylko z honorem!

1

dokladnie tak, w rewanzu musimy zagrac z jajami z szacunku dla wszystkich kibicow

0

¿por qué Lucho?

1

3-4-1-2 brzmi ciekawie. Chetnie bym to zobaczyl.

0

nikt nie chcial skreslac Lucho, ale kibice widza ze pomimo kilku ostrzezen trener i zawodnicy nie starali sie znalesc rozwiazania na to co przygotowali na nas przeciwnicy. Teraz uderzyla bomba i miarka sie przelala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?