wojpie6377
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Berlin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciezka sprawa zeby porownac tych dwojga. Ronni mial spektakularne zagrania inne od wszystkich co widac na filmie, przecudowne triki, Messi nie pokazuje takiego wachlarzu sztuczek natomiast jego technika uzytkowa nie zna granic, cudowny dryblik na szybkosci, pod drugie dluzej utrzymuje sie na szczycie, ale ronni to ronni , pikenie gral dla nas , jego akcje odgrywam sobie do dzis i nie potrafie przestac - dla mnie MAGIA - najlepsze lata Ronniego w Barcy - mam ogromny sentyment do niego , od niego sie zaczelo!
0
Ja tego nie rozumiem dlaczego ludzie mysla ze jak Guardiola obejmie jakis klub to wszystkie problemy znikna i od zaraz beda wygrywali. Wszyscy tak go pragna a on sam nie wie czy da sobie rade w innych ligach. Wszyscy wierza ze Pep jak za dotknieciem magicznej rozdzki odmieni kazdy klub. To tylko czlowiek i nie wierze ze bedzie zdobywal sukcesy z kazda druzyna. Pewnie sam Pep tego zamieszania nie chce, gdyz to wzmaga presje wygrywania od zaraz. Tak naprawde teraz okaze sie jak swietnym jest trenerem pracujac z inna kadra. Z biznesowego punktu widzenia, akcje Pepa rosna samoczynnie - pozazdroscic - uwazam ze ten jego odpoczynek wzmogl pragnienie klubow ktore beda slono placic by go zatrudnic. Brawo Pep swietne posuniecie. Bede skrupulatnie sledzil jego poczynania i zycze mu wszystkiego najlepszego bo pieniadze nie musi sie juz martwic:-)
0
Pieknie sie dzieje dla Barcelony. Mam nadzieje, ze nie zabraknie nam koncentracji w kolejnych spotkaniach. Zagralismy wrecz swietnie, wygrana w rosji tez byla w wielkim stylu! Brawo Barca
0
chore sumy....
0
kurde szokuja mnie te ceny, ponad 10 tysi na miesiac dla 14-latka ktory byl wielka niewiadoma i tak naprawde nie wiadomo co bedzie dalej. Zyc nie umierac.
0
Wedlug mnie to wykradanie perelek przez Txikiego jest nie Fair. Wie doskonale ze jest to swinstwo z jego strony. Jest CULE wiec nie rozumiem jego zachowania. Kieruje sie tylko wlasnym dobrem. Ma u mnie przerabane!
0
wczoraj wszyszcy zagrali swietny mecz pod kazdym wzgledem a wynik to potwierdza. Brawo panowie za ambicje i zaangazowanie w meczu z przeciwnikiem z nizszej polki. Dzis jestesmy kibicami Mallorci! bedzie ciekawie.
0
Oj... juz dawno nie mielismy tylu brakow. Takiego zestawienia w obronie chcyba nikt by sie nie spodziewal.
0
Prosze Boga by dal odpoczac Tello na rzecz Davida Villa. Tello irytuje mnie swoja gra, nie rozumiem dlaczego tak czesto korzystamy z jego umiejetnosci. Przypomina mi Quaresme ktory kiedys niczym jedziesz bez glowy, nie miescil sie w boisku
0
Prosze Boga zeby dal odpoczac Tello na rzecz Davida Villa. Tello ma jeszcze czas, gra jego mnie irytuje. Tito! Postaw na doswiadczenie! David jest naszym najlepszym transferem
0
Glownym bledem polskiego szkolnictwa mlodziezy jest zbyt mala ilosc treningow z pilka na rzecz kondycji. Hiszpanie wykonuja wszystkie cwiczenia z pilka, nie ma treningow typowo silowych, szybkosciowych, kondycyjnych. Dla mlodecgo chlopca obcowanie z pilka jest najwazniejsze! W polsce jest jednak inaczej, dlatego nasza reprezetacja jest gowno warta i bardzo nudna.
0
jak dla mnie bomba!
0
a myslicie ze villas boas jest lepszy ? wcale nie . To nie druzyna dla luisa. Kadra romy nie pozwala na to zeby byc na szczcycie i koniec
0
Tiago silva na milion procent nie przyjdzie do nas, piszczek przejdzie do realu
0
zrobmy tak: RvP,Alba,Vertonghen= 60 mln, warto?
0
alba jest niezbedny, Vertonghen jest swietny powinien byc sprowadzony gdyz przejawia ogromne mozliwosci, U nas moze rozblysnac bardzo jasnym swiatlem.
0
Drogba lub RVP bylbym bardzo zadowolony
0
RVP jest silnym napastnikiem chyba ze wolisz Ibre?:-P Gra z powodzeniem w najdwardszej lidze na swiecie. I nie musimy przeplacac! Mam nadzieje ze Fabs odrobil lekcje i zadzwonil do kumpla by go troche przerobic na nasza strone.
0
Bierzmy go! Pamietam jak mowili po co fabregas, mamy xaviego i inieste gdzie go pep upchnie. Uwazam ze RVP bedzie swietnym wzmocnieniem, on moze byc recepta na autobusy pod bramka bo lubi uderzyc na bramke z po za szesnastki a tego nam brakuje. Ponad to uwazam ze posiada umiejetnosc strzelania w bardzo trudnych sytuacjach. Gra swietnie glowa i ma perdolniecie. Naprawde jestem zaaaaaa!!!!
0
Wybieram pare V+V Vertonghen, Van Persie no i Alba oczywiscie
0
hej ten Vertonghen z ajaxu to prawdziwa prla! potrafi grac swietnie glowa, posiada bardzo dobre uderzenie z daleka, dobry w odbiorze! ma technike potrzebna by nklepac z chlopakami z Camp Nou. Uwazam ze to wschodzacy lider lini obronnej! Pewnie cena nie bedzie zbyt wysoka. Poprostu jestem ZAAA!
0
rafkop8
wyjales mi to z ust! tak wlasnie uwazam.
0
dzisiaj pelna pizd.....!
0
¿por qué! Rayo
0
Rayo ¿por qué!
0
na 1000 takich przypadkow wpakowal by to do bramki, ale nie, wlasnie dzis musial spudlowac!
0
ta kepka i to wybicie pilki z linii
0
Rayo ¿por qué!
0
Ja jestem w 100% pewien, ze Pep nie zagra zaproponowanym ustawieniem. Zapewne bedzie jakas niespodzianka a moze dwie. Dziennikarze sportu wybarali bardzo asekuracyjna mozliwosc. Logicznie myslac ta jedenastka wydaje sie optymalnym ustawieniem, lecz znajac naszego trenera bedzie troszke inaczej.
0
Tak Pique powinien dostac kilka tygodni wolnego!