0

Skinner
Pedro jest swietny potrzebuje tylko wiecej minut najlepiej zeby gral od samego poczatku. Jesli Perdo dojdzie do formy to Alexis bedzie mu sie przygladal z lawki.

0

Mats20
rowniez uwazam ze Jordi powinien byc priorytetem dla Pepa na lewa flanke.

0

Musze przyznac ze bylem przeciwny sprowadzeniu Masche, pamietam jego pierwsze spotkania na pozycji def.pomocnika , naprawde nic ciekawego. Ale kiedy Pep zmienil jego pozycje i przesunal go do obrony,Masche odnalazl miejsce w ekipie balugrany- czapki z glow! . Nie na sprzedaz!

0

tak tak pewnie juz jest warty z 20 mln, W Barcelonie moglby sie rozwinac i stac sie kluczowa postacia jak na przyklad Dani Alves.

0

nie ma opcji!

0

Cantera powinna dac sobie z nimi rady, baa nawet spokojnie wygrac!

0

Alba do bezpieczna opcja trafnego wyboru, wszyscy wiemy ogladajac mecze valencii na co go stac, bylby wzmocnieniem i godnym zastepca Abidala. Jestem za!

0

R3V0L trafna uwaga

0

salutuj codziennie plakatom Jose i bacz na swój wulgarny język!
Swietny tekst! Haha

0

fioletowy garnitur- ciekawa opcja, musze przyznac ze to bardzo orginalny wybor, godny wielkiego mistrza, pewnie zawstydzil samego CR7 :-)

0

Mam nadzieje ze jak sie spotkamy w pucharze z Mardytem to bedziemy gora! bo w bezposrednim starciu jestesmy lepsza ekipa - nie mam zadnych watpliwosci co do tego.

0

adan23
i nie tylko ty - mowisz ze do konca sezonu jeszcze wiele spotkan i Real madryt zapewne straci punkty bo nie mozna wygrac wszystkiego. A co z nasza ekipa? My nie mozemy juz teraz stracic zadnych punktow! wierzysz w to ze do konca sezonu wygramy kazde spotkanie? Nie mowie ze nie jest to niemozliwe ale watpie by tak sie stalo. Real bedzie musial zaliczyc kilka konkretnych wpadek bo inaczej nici z mistrzostwa. Liczby nie klamia, tak wielu punktow w sezonach mistrzowskich jeszcze nie stracilismy, to bedzie mialo olbrzymi wplyw w koncowce sezonu. Jesli zabraknie nam jednego punktu - jak mocno bedziemy zalowac niewykorzystanych szans w meczu z sevilla, espanolem , getafe, itd. Real obral kurs mistrzowski wygrywajac spotkania w najprostszy mozliwy sposob, grajac prosta konsekwentna pilke . Przypominaja reprezentacje niemiec, pilkarze wykonuje jak cyborgi polecenia swojego trenera , wygrac niewazne w jakim stylu , jaka przewaga bramek, poprostu po 90 min musi byc o jedna bramke wiecej niz maja przeciwnicy.

0

Podzielam opinie wielu kibicow, czasem powinnismy grac prostsza pilke, zrobic swoje- szybka kontra i do domu.

0

Tedecja z tego sezonu jasno okresla ze nie wygramy w tym roku PD, zbyt wiele strat punktow, tego nie bylo w poprzednich latach, dlatego smiem twierdzic ze mozemy zakoczyc sezon na drugim miejscu. Liczby mowia same za siebie:-(

0

Wiem, ze to troche za wczesnie mowic ze juz jest po wszystkim, ale Pierwsze miejsce w tabeli nalezy sie Mardytowi ,gdyz graja najrowniej i w moim mniemaniu szybka sie to nie zmieni, Jestesmy lepsi od Realu w bezposrednim starciu ale nie mamy tej systematycznosci co krolewscy. Patrzac na to obiektywnym okiem uwazam tak jak kolega vinadigim, ze PD bedzie nie do wygrania. Wracajac do meczu Espanol zaslugiwal na gola a nie podyktowany karny bardzo boli. Postawa Messiego mnie przerazala, to byl jego najgorszy mecz odkad pamietam. Pep powinien zmienic go w pierwszej kolejnosci zamiast zmiany Alexisa ktory przynajmniej walczyl!

p.s postawa messiego byla tragiczna, nie zrobil nic , gralismy w dziesieciu, nie biegal , nie walczyl, nie mowiac juz o jakis akcjach z jego strony, cofal sie po pilke gdy byl potrzebny na szpicy. Najbardziej denerwowalo mnie to , ze pep pomimo beznadziejnej postawy Leo nie zminil go do konca meczu.

0

dobry sposob by wyciaganc powazne sumy od ubezpieczalni!! dobrze kombinuje , znam sie troche na tym :-)

0

to by swietny mecz, nie czuje sie zawiedziony bo nasi zagrali naprawde z sercem i zaangazowaniem, walka byla niesamowita. Bylo by mi przykro jesli pozostal by wynik na tablicy 2-1, gdyz nie zasluzylismy na porazke. Mielismy swoje sytuacje i moglismy wygarc. Ach coz to byl za mecz!

0

w niedziele musimy poprostu wygrac! to najtrudniejszy pojedynek od kilku tygodni, dlatego mam pewne obawy

0

Jezu kiedy skonczy sie ta przerwa! juz nie moge sie doczekac kolejnego meczu, nienawidze czekac taaak dlugoo.
Ciesze sie ze po meczach reprezetacyjnych gramy u siebie, bedzie dobra okazja by wrocic na zwycieskie tory. Cos mi sie wydaje ze Messi Masche i Alves beda odpoczywali, gdyz wroca dopiero w cztwartek- lepiej dla nas bedzie jesli sobie odpoczna, powinnismy sobie poradzic z Racingiem.

0

David strzela i chwala mu za to , lecz chcialbym by wykorzystywal te dwustuprocentowye sytuacje ktorych juz kilka niewykorzystal! np: sam na sam w meczu z Valencia, moglo byc 3-2 dla nas:-(

Ale to i tak o niebo lepiej niz w zeszlym sezonie.

piekny gol w meczu z milanem , nie spodziewalem sie .

0

Ale duet Fabs-Messi naprawde swietnie funkcjonuje! niczego bym nie zmienial, Cesca wystawialbym zawsze w podstawowej jedenastce, wtedy messi jest jeszcze bardziej grozny.

0

Trzeba przyznac ewidentnie ze Pep popelnil blad ustawiajac tak wysoko Daniego. W drugiej polowie zmienil ustawienie i nie stracilismy gola. Valencia byla zbyt silna na tak ofensywnie ustawiona Barce. Remis na Mestalla to swietny wynik, ja jestem zadowolony. Jedynie czego mi szkoda to niewykorzystanych szans Davida Villa i Messiego sam na sam! tego nie moge przegrysc! to bylo wiecej niz setka, szkoda. Te wszystkie straty punktow, pokazuja pilkarza Barcy ze trzeba w kazdym meczu grac maksa i to jest swietny mobilizator by sie poprawic. Real rowniez poczul sie zbyt pewnie i traci punkty, co mnie bardzo cieszy.

0

na cyfrze 339

0

cyfra to SF 2 i lider tv. W poprzednim sezonie byly zawsze kodowane, moze teraz sytuacja sie zmienila. Pamietam jeszcze w 2009 mecze na lidertv sygnal nie byl blokowany i wsztystko pieknie mozna bylo zaobaczyc.

pod tym linkiem znajdziecie wiele mozliwosci by zobaczyc Barce, kazdy moze znalesc cos dla siebie w zaleznosci od mozliwosci swojego internetu.

http://209.44.113.146/ (to stara dobara Rojadirecta.com)

Powodzenia

0

Hej, czy ktos wie jak jest w tym sezonie z telewizja LiderTv - bedzie dzis kodowany czy moze da sie obejrzec ten mecz na cyfrze? Prosze dajcie cynk? Dzieki

0

zbyt latwo przyszlo, to pierwsze slowa ktore sie nasuwaja. Mamy czego zalowac.

0

Pep ma wielkie pole manewru, mamy zdecydowanie najlepsza kadre od 10 lat. Te Barce mozna ustawiac na wiele sposobow w zaleznosci od dostepnosci i formy danych zawodnikow. Zapewne nasi pilkarze beda musieli sie pogodzic z tym, ze trzeba bedzie usiasc na lawce, pomimo tego ze beda gotowi na sto procent. Ale w razie niechcinej kontuzji, nie musimy sie martwic o zmiennikow. Najwieksza ciasnota jest w lini pomocy, gdy wroci puyol i pique - panowie busi i masche zostana przesunieci do lini pomocy i tylko jedne miejsce dla defensywnego pomocnika na minimum trzech pretendentow do tej pozycji. szkoda ze nie mozna grac w trzynastu! wiadomo ze sezon bedzie dlugi i gramy jeszcze w klubowych mistrzostwach swiata- mam nadzieje ze zaden z pilkarzy nie bedzie sie obrazal na swoja ewentualna abcencje w pierwszej jedenastce. Zapewne zarzad tymi transferami wznowil rywalizacje pomiedzy pilkarzami o miejsce w skladzie co dalo sie zauwarzyc np przy formie Pedro. ktory jak pamietam w poprzednim sezonie bardzo dlugo nie potrafil wskoczyc na odpowiedni tor- a w obecnym sezonie zadziwia mnie jego forma od samego poczatku.

0

Zyczylbym sobie zeby Barca byla w grupie z milanem i man city, wtedy mielibysmy cudowne mecze ktore pokazywalyby wszystkie stacje na swiecie a co za tym idzie niekodowany polsat! Jestem pewien ze dalibysmy sobie rady na kazdym terenie. Nie chcialbym trafic na ekipy ze wschodu gdyz przy zlym terminarzu rozgrywek bedzie trzeba rozgrywac mecze na zlodowaconej nawierzchni z niskimi temp. to nie sluzy swietnemu widowisku. Wszyscy sie obawiaja Barcy ale tez kazdy chcialby chociaz sprobowac swoich sil z najlepsza ekipa w europie!

0

wiekszosc tutaj obecnych pragnie alexisa w pierwszej jedenastce, zapominajac o swietnym Pedro. Dla mnie ten chlopak jest niesamowity i obecnie w bardzo wysokiej formie, patrzac przez pryzmat poprzednich spotkan. Nie wyobrazam sobie pierwszej jedenastki bez Pedro. Uwielbiam go za to ze postrafi najlepiej ze wszystkich prowadzic pressing na przeciwniku , praktycznie sie nie meczac. Do tego szybkosc i umiejetnosc podejmowania dobrych decyzji pod bramka przeciwnika, swietnie uderzenie- stwarza wiele sytuacji i jest ogromnym zagrozeniem i problemem dla przeciwnika. Jest kompletnie wpasowany w styl blaugrana. Pedro to podstawa a Alexis musi uzbroic sie w cierpliwosc. Chetnie zobaczylbym kosztem Davida Villa, pedro i alexisa razem na boisku wraz z messim, w celu przetestowanie owej mozliwosci.

0

Nareszcie widac ze chlopaki parcuja na treningu, brak usmiechow tylko ostra zapierdalanka!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?