0

Ciekawe czy Zlatan bedzie w stanie dorownac dokonaniom etoo w Barcy!? bedzie mial wysoko postawiona poprzeczke! patrzac na te kompilacje to Samu w tym pojedynku wymiata lepiej, Zlatan zbyt dlugo zawsze przetrzymuje pilke- nienawidze jak on to robi!

0

Jesli ktos sie zachwyca gra Chelsea to ma uposledzony nerw odpowiadajacy za odczucie piekna szeroko pojetego. Ja widze to calkiem inaczej niz pozostala reszta. Tak wielka ekipa jak Chelsea nie potrafi perzjac inicjatywy na wlasnym obiekcie! Normalnie to powinno wygladac tak ze to Chelsea prowadzi gre a Barca czeka na swoja okazje. W 99,99% meczy taki wlasnie scenariusz widzimy. Swiadczy to tylko i wylacznie o Klasie Barcy. Kto bylby wstanie w dziesiatke, na wyjezdzie, o tak wielkiej stawce meczu, strzelic gola na Stamfotd Bridge przy broniacej sie ekipie z londynu!! tylko Barca. Gol Essiena prawie wziol sie z niczego! Po kartce dla Abidala hiddink wprowadza dwoch obroncow!!! czy to jest normalne!! to juz nie byla pilka nozna to byl antyfutbol-ktory w ostatecznosci przegral!!! Mecz z MU bedzie calkiem inny , bedziemy sie rozkoszowac pilka a takie ekipy grajace defensywnie powinny zawsze odpadac z rozgrywek LM. P.S Pique bylem pod niebywalym wrazeniem ile sil wlozyl w to zwyciestwo, a koncowka w jego wykonaniu to prawdziwy heroizm-uwielbiam na niego patrzec!

0

Wygramy jesli podejdziemy do spotkania w takim nastawieniu jakie mialo miejsce w meczu przeciwko Lyon!! Ja rowniez uwazam ze Pique powinien zagrac gdyz jego gra glowa jest bardzo przydatna w obronie jak i w ataku. Braki w obronie Bayernu moga byc kluczowe w tym spotkaniu . Wierze w nasze trio z napadu. Pragne koncertowej gry z pewnyw wynikiem np 3-0 oraz bez kontuzji

0

sucza rozumiem twoj kometarz, ale Puyol ma kontuzje i raczej go nie bedzie!

0

to stacje transmitujace mecz z opoznieniem.

D - 11/03/09 - 22:30 Sport.Ro

D - 11/03/09 - 22:40 Sport TV2

D - 11/03/09 - 22:40 Viasat Sport (Nor)

D - 11/03/09 - 22:45 NET Hellas

D - 11/03/09 - 23:30 Sport 1 (Ukr)

D - 11/03/09 - 23:55 B92 TV

D - 12/03/09 - 00:15 TRK Ukraine

D - 12/03/09 - 00:55 Rustavi 2

H - 11/03/09 - 22:45 TSR 2

0

CT2 to kanal czeski, slazacy powinni miec odbior tego programu!

0

Arryadia 2

ART Sport 5

BHT 1

C+ Spain

Canal 7 TV Publica

CNN Türk

CT2

ESPN Dos

ESPN+

Meridiano TV

Nova Sports 2 (Hellas)

NTV+ Sport Classic

Premiere Sport Portal

Sigma Sports 1

Sky Sports Active

Sport 2 (Ukr)

Sport 5+

Sport TV Multijogo

STV 3 Slovakia

SuperSport 5 (ZA)

TF 1

TV2 Sport (Den)

TV6 Hungary

Viasat Motor

Viasat Sport N (Nor)

~ C+ Spain HD

~ TF 1 HD

~ TV2 Sport HD (Den)

0

Dzisiaj jest Wielki Dzien dla Nas Cules, mam nadzieje ze o godzine 22:40 bedzie mozna otworzyc szampana i zaczac swietowac!

0

To ze Real odpadl to jest dla nas dobra i zla wiadomosc, dobra bo to nasz odwieczny rywal! Kiedy nam szlo zle i nie wygrywalismy, Madryt rowniez okazywal swoj brak szacunku! zla wiadomoscia jest to ze Madryt bedzie mogl sie skupic tylko i wylacznie na La Liga i przed kazdym ze spotkan beda wypoczeci, co moze miec duzy wplyw w koncowce sezonu(odpukac!) Dodajmy rowniez ze na tle calej Europy odpadniecie druzyn hiszpanskich z rozgrywek bedzie swiadczyc o sile Primera Division!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?