wojpie6377
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Berlin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hiszpanski zwiazek pilkarski powinien podazac duchem rywalizacji i piekna futbolu a co za tym idzie pozwolic Barcy spokojnie dojechac do pampelony! jezeli barca ma byc gotowa na 20:30 to maja nikle szanse! jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem to barca bedzie na miejscu o 20:00 do 20:20 i powinni z autokaru wyskoczyc przebrani w stroje sportowe! jezeli RFEF nie zmieni decyzji to bedzie skandal! smiem twierdzic ze Madryckie kontakty maczaly w tym palce (chodzi o zmiane decyzji!)
0
http://www.wetterbote.de/Pamplona_Spanien-Wettervorhersage-2.html
0
ale z tego zo pokazuje prognoza pogody nad Pampeluna jutro ma byc od 4 stopni rano do -12 stopni w poludnie, bez opadow ale z wiatrem. Tragedii nie bedzie...oby!
0
Snieg i zle warunki pogodowe to niedobry znak i trzeba to brac na powaznie. W takich warunkach nasi beda mieli jeszcze jednego przeciwnika ktorym jest pogoda , latwiej o kontuzje, a dla osasuny to jak jeden zawodnik wiecej. Pilkarze z Pampeluny beda chcieli urwac punkty walka i ambicja a przy odrobinie szczescia moze sie to udac. Dkatego ja jestem za przelozeniem tego spotkania, gdyz pogoda moze miec kluczowa role w koncowym wyniku!
0
Cala Prawda o Gran Derby!
Musisz to zobaczyc!
0
Cala prawda o Gran Derby!!!
Zobacz naprawde warto!
0
Zobaczcie prawdziwego Cristiano Ronaldo!!!
0
zobacz jak Diarra odmawia Wielkiemu Mou wejscia na murawe!!
http://www.as.com/futbol/articulo/le-nego-diarra-mou/20101130dasdasftb_3/Tes
0
Uwazam podobnie jak Szabla10xD, Pep zaskoczy nas wlasnie takim rozwiazaniem. Cantera na lawce a Busi na falszywego srodkowego obroncy, przed nimi Masche a reszte juz znamy !
0
panowie komentatorzy z enki prezentuja najlepszy poziom komentowania, bardzo emocjonujacy komentarz, za to im chwala ! Panowie z cyfry powinni sie uczyc budowania emocji!!!
0
Maxwell to byla zajebista niespodzianká, nie spodziewalem sie tego, nigdy bym nie postawil na taki obrot sprawy, predzej uwierzylbym w zawodnika z La masia np Thiago badz Dos Santosa. Prawdopodobnie wynik bylby podobny a wiekszy pozytek dla modych zdolnych mlodzikow. Jesli Pep ryzykuje z Maxwellem na srodku pomocy to dlaczego nie zagraja tam nasi wychowankowie.
0
Wszystko juz zostalo powiedziane, jest kilka spraw ktore trzeba poprawic lub poczekac az forma poszczegolnych pilkarzy wroci do stanu wczesniejszego. Pomimo dwoch roznych polowek -wygralismy a to swiadczy o sile zespolu! Teraz Saragossa, nie mozemy stracic punktow bo panowie z stolicy napewno ograja Racing na wlasnym boisku.
0
Drogi Cule
Barce zobaczysz na 59687 Football (TVU Player)
0
wiecej zagran niekonwencjonalnych, prostopadlych w uliczke - to najgrozniejsza bron jaka mozna zastosowac w pilce noznej. A nasze gwizdeczki to potrafia.
0
Valencia przyjedzie z nadzieja na korzystny rezultat. Ich sila jest caly zespol, lecz bardzo mlody zespol ktory przekona sie ze jeszcze duzo im brakuje do Katalonczykow!
0
Napewno swoje sytuacje bedziemy mieli , ciekawe tylko jak z celnoscia bedzie w sobote.
0
Wedlug mnie brakuje koncentracji i odpowiedniego nastawienia!
Na przyklad mecz z Atletico?, kiedy przychodzi zagrac spotkanie nie tylko o 3 punkty ale o dominacje i udowodnienie swojej sily- Barca robi to znakomicie !! Jestem pewien ze z Valencia pokazemy mistrzowski poziom i Valencia zobaczy gdzie jej miejsce! Oczywiscie mamy pewne braki i male problemy ale damy sobie rade i wygramy cos po raz kolejny!! Wiecej wiary panowie!!!! i panie!!!!
0
Tak naprawde nie jest tak zle, mamy tylko trzy punkty straty do Lidera z ktorym zagramy za dwa tygodnie. W tym spotkaniu pilkarze beda niezwykle zdeterminowani by wygrac , i jestem pewien ze pokonaja pilkarzy Emerego! W poprzednim sezonie Cam Nou bylo praktycznie nie zdobyte! mam nadzieje ze pilkarze wyciagna z tego wnioski i beda bardzej skoncentrowani.
0
Dobrze ze trafil sie we wrzesniu wyjazd do rosji, temeratura jest dzisiaj ok -a rewanz zagramy w porze zimowej u siebie- to duzy plus!!!!
0
Ten Murinho to ma szczescie graja podle a wygrywaja! szkoda ekipy Jelenia bo nie zasluzyli na porazke!
0
Czy ktos sledzi losy IBRY w Milanie?! On tam wymiata, strzelajac w kazdym meczu gola!!! Dobrze przepracowal presezon i widac efekty! Ciekawe czy gdyby zostal u nas bylby tak efektywny!? Troche zal jak strzela z taka intensywnoscia dla Miloanu:-( A moze we wloszech jest poprostu latwiej!
0
Jezeli xavi i iniesta beda prezetowac taki sam poziom ja w wczesniejszych sezonach oraz nie beda ich przesladowac kontuzje to nie widze raczej miejsca dla cesca w podstawowej "11" tym bardziej ze w srodku musi byc jeszcze miejsce do defensywnego pomocnika. Uwazam ze Cesc w barcy nie wybiegal by czesto w podstawowym skladzie. Wiem ze barca gra wiele meczow w sezonie i dla kazdego przyjdzie czas by wystopic ale pilkarza za 50 mln raczej nie wypada trzymac na lawce rezerwowyh! Boje sie ze cesc moglby sie marnowac na lawce- podobnie jak na Mundialu.
0
Cieszmy sie jak to tylko mozliwe! Nierozumiem tych ludzi ktorzy narzekaja na na styl odniesionego zwyciestwa! Pamietajmy ze osiagnelismy zwyciestwo na najbardziej wrogim terenie, gdzie wczesniej zdarzalo nam sie zbierac spore baty no i ten pamietny szpaler! Uwazam ze osiagnelismy cudowny wynik a co do stylu- dla mnie jest to najmadrzej rozegrane 90 min El clasico jakie do tej pory mialem okazje ogladac! Cieszmy sie! i nie probojmy doszukiwac sie niedociagniec w ekipie Blaugrana!! Badzmy dumni z naszych, gdyz daja nam sporo radosci!
0
Ibra robi ogramna roznice! bez niego nie ma prawidlowego ataku w stylu grania barcy! messi na srodku jest zawsze cofniety i nie ma tej igly! bojan bez formy to jakby grac bez napastnika dlatego Ibra jest Kluczowy nawet jesli nie gra najlepiej to jest bardzo pozyteczny dla druzyny!
0
Ibra jest nam Bardzo potrzebny! dla mnie powinien zagrac napewno, jesli chodzi o messiego to chcialbym by byl przynajmniej na lawce, zeby w razie draki wszedl na ostatnie 20 min! fajnie by bylo gdyby pierwsze skrzypce zagral iniesta i poprowadzil druzyne do zwyciestwa! Jesli wygramy to morale druzyny wystrzela do gory jesli jednak sie nie powiedzie bedzie czarno od komentarzy w gazetach a sama porazka moze nas pograzyc.
0
Pewnym jest, ze gdyby Rubin zagral otwarcie do dzisiaj nie pozbierali by sie z tego lomotu! dla mnie Barça grala poprawnie lecz brakowalo elementu zaskoczenia! To wina Pepa ktory powinien miec plan awaryjny na wypadek meczu z takim wlasnie zamknietym na wlasnej polowie Rubinem! Np: co widzialem tylko raz w wczorajszym meczu - szybkie rozegranie rzutu wolnego, gdzie iniesta nie wykorzstal swojej szansy. Taki staly fragment a mogl calkowicie zmienic przebieg gry. Mielismy kilka roznych z ktorych jak zwykle nic nie wychodzilo a gdyby rozegrac go szybciej wycofac pilke do zawodnika czekajacego na podanie tuz zza polem karnym i uderzenie! Powinnismy miec w zanadrzu pare takich ogranych elementow!
0
Pewnym jest, ze gdyby Rubin zagral otwarcie do dzisiaj nie pozbierali by sie z tego lomotu! dla mnie barca grala poprawnie lecz brakowalo elementu zaskoczenia! To wina Pepa ktory powinien miec plan awaryjny na wypadek meczu z takim wlasnie zamknietym na wlasnej polowie Rubinem! Np: co widzialem tylko raz w wczorajszym meczu - szybkie rozegranie rzutu wolnego, gdzie iniesta nie wykorzstal swojej szansy. Taki staly fragment a mogl calkowicie zmienic przebieg gry. Mielismy kilka roznych z ktorych jak zwykle nic nie wychodzilo a gdyby rozegrac go szybciej wycofac pilke do zawodnika czekajacego na podanie tuz zza polem karnym i uderzenie! Powinnismy miec w zanadrzu pare takich ogranych elementow!
0
Cyfra jest najlepsza, mozna zobaczyc wiekszosc meczy Barcy w La LIga! a po za tym liga polska, angielska, wloska i francuska- w kazdy weekend jest w czym wybierac!
0
Lider TV znajdziecie na 338 kanale Cyfry Plus (Niekodowany!)
0
Wyniki wtorkowe niech beda przestroga dla Naszych! Chelsea, MU ,Bayern - oni wszyscy zawiedli!