wojpie6377
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Berlin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
rowniez twierdze ze abidal powinien jutro zagrac. Gosc pewnie rwie sie do gry a Tito nie ma jaj zeby na niego postawic. Jutro raczej nie bedziemy mieli zbyt duzo pracy w obronie wiec to idealny moment na powrot do formy. Do tego gramy u siebie. Gdyby bylo naprawde tragicznie mamy trzy zamiany:)
0
jesli doslownie brac slowa Roury, Abi nie jest w ich planach i to mi sie nie podoba.
0
tez jest mi ciezko uwierzyc ze Abidal zagra od pierwszej minuty- to jest praktycznie nie mozliwe znajac ruchy kadrowe Tito. Mister powinien pogadac z Abim jak naprawde sie czuje i czego mozemy sie po nim spodziewac. Ludzie! on (Abi) juz trenuje od jakiegos czasu codziennie wiec o kondycje sie nie martwie. Moze lekko "zardzewial" ale kondycyjnie dal by sobie rade w meczu z mallorca.
0
natal11
dlaczego nie fabs,xavi,iniesta? gramy u siebie i zrobimy swoje, nie ma co sie bac.
0
powinnismy oszczedzic alvesa i pique w mwczu z mallorca, niech zagra montoya, abi , bartra, alba - wytrzymamy bedzie dobrze
na psg : alves, pique, busi, alba. w srodku xavi , fabregas, iniesta, - bedzie swietnie
0
taaaak, dostal zielone swiatlo i nadszedl czas wlasnie dla niego. Po meczu ocenimy czy da sobie rade. Jesli Tito na niego nie postawi to po co go powoluje. Abi jest nasza deska ratunkowa i on o tym wie! Abi liczymy na twoja pomoc, nadszedl czas by wrocic do wielkiej pilki.
0
Czas na Abiego, jesli dostal zielone swiatlo to znaczy ze jest zdrowy! trenuje codziennie, wiec niech zagra na srodku !
0
kurde bedzie ciezko, musimy oszczedzic pique, albe i alvesa, bo inaczej bedzie totalna lipa jesli ktorys z nich dozna urazu. Ciekawe w jakim stanie jest Abi, czy moze nam pomoc?
0
Musisz sie poinformowac liga mistrzow bedzie przez 3 lata na nc+ do tego liga angielska, hiszpanska, francuska i wloska do tego ciekawe programy ekspertow o LM i wszystkich ligach... miodzio
0
Polecam NC+ bo jesli jestes fanem Barcy masz mozliwosc ogladania kazdego spotkania w HD i wszystko cie ...... nie musisz ogladac meczy na necie w okienku 7" ktore od czasu do czasu zacina. 149 zl rozwiazuja sprawe. Pewnie to dla niektorych duzo ale dla mnie to bardzo wazne i chce to placic by widziec wszystkie mecze Barcy.
0
NC+ to nowa platforma zlozona z eNki i cyfry ktora zawiera npremium:D
0
Zgarajmy z takim zaangazowniem i finezja jak z Milanem w rewanzu to bedziemy sie ciszyc. Chce rowniez powiedziec ze niewadoma w skladzie jest tylko jedna KTO ZA PEDRO? reszta jest juz pewnie znana o ile xavi i alba sa zdrowi.
NC+ juz zakupione teraz czekam na wtorek:D
0
Mam nadzieje, ze sa naprawde zdrowi, bo granie na srodkach bolowych moze sie zle skonczyc. Wierze ze sa zdrowi bo to ultra wazne tryby w naszej ekipie.
0
potrzebujemy jeszcze 5 zwyciestw w ostatnich 9 meczach i mamy mistrza.
mozemy sie pomylic 4 razy, wiec uwazam ze jestesmy baaardzo blisko,
Pozostalo: Barca-Mallorca, Saragossa- Barcelona, Barca-Levante, Athletic -Barca, Barca-Betis, Atletico-Barcelona, Barca-Valladolid, Espanol-Barca,
Moze juz w meczu z Betisem na Camp Nou bedziemy swietowac Mistrza!
0
stawiam na trzech obroncow wspomaganymi Buisim, tzn. pique, masche, montoya, busi, song, thiago, fabs, alexis, tello,messi
0
Villa musi byc na szpicy bo tam nie bedzie miejsca dla Messiego, David musi czekac na wrzutki daniego alvesa i Alby. Z przodu musi ktos stac chocby tylko po to by zwrocic uwage obroncow- pewnie bedzie mial bardzo ciezko i na swoja okazje moze czekac cale spotkanie . Messi cofniety do pomocy to zly znak, najlepiej gdyby czesciej byl na lewym boku ataku - tam moze zlapac oddech i ruszyc w strone bramki. Oczywiscie powinnismy grac na maksymalnym pressingu i w pierwszych 20 minutach min, 1-0. Wtedy napewno zwycierzymy.
0
Oby ten mecz nie skonczyls sie jak poprzednie podobne, tzn uderzamy glowa w mur a oni wyprowadzaja jedna kontre i po meczu. Tych scenariuszy bylo juz zbyt wiele. Teraz czas na szybkie 3-0 w wielkim stylu i powrot z zaswiatow.
0
Barca nie potrafi odrabiac takich strat. Musimy strzelic gola najwczesniej jak to mozliwe, jesli sie tak nie stanie - odpadniemy . Wczesniejsze lata to potwierdzaja. Barca strzelajac gola otworzy sobie droge do zwyciestwa. Puyol pokazal w meczu z Depor jak powinnismy grac i wywierac presje na przeciwniku. Spodziewamy sie cofnietego Milanu, czekajacyego na kontry wiec strzaly z dystansu oraz ostre wrzutki w pole karne robiace zamieszanie musza byc wdrozone w plan. Messi nie moze rozgrywac pilki w srodku boiska, jesli bedzie za malo miejsca w ataku powinien zejsc na skrzydlo- to by troche popsulo plan Milanowi. Villa na szpicy - dlaczego nie
Zycze sobie zeby nie starcilismy zadnego gola.
0
Jestem niesmaowicie ciekaw jak zareagujemy. Mecz powinien byc otwarty i bardzo ciekawy. Musimy sie podniesc a to jest dobry moment by pokazac ze jestesmy silni.
0
Fajnie by bylo gdyby w pewnym momencie pierwszej polowy zostala zrobiona lekka modyfikacja ustawienia:
iniesta-----------Villa---------------pedro
Messi
Messi raczej z tylu jako cofniety napastnik. Bylo by ciekawie. Ja rowniez jestem za tym zeby Cesc usiadl na lawce w tym meczu.
0
dokladnie w dzisiejszej sytuacji, Abiego widze w srodku obrony. Powrot Abiego to duze wzmocnienie. Eric otwiera kolejne mozliwosci w ustawieniu. Razem z nim obrone mamy kompletna. W tej sytuacji bedziemy mieli przynajmniej dwoch pilkarzy na kazdej pozycji w obronie! ole
0
Mam wrazenie ze jesli pokonamy Real i awansujemy - zniszczymy totalnie morale naszego rywala i podopieczni MOU juz z kolan nie wstana!
0
Po remisie z Malaga bedziemy bardziej skoncentrowani i nie dopuscimy do straty punktow. Licze na solidna gre od poczatku do konca meczu.
0
szczesny?
0
To najlepszy bramkarz na swiecie grajacy nogami. Ciekawe kto zostanie jego nastepca. Ja bym sie z Barcy nie ruszal, tam ma wszystko, mozliwosc grania z najlepszymi pilkarzami na swiecie - bezcenne
ale to jego wybor... w takim wypadku sparzedajmy go jaknajszybciej by zarobic jeszcze na nim.
0
Ciekawe co robi w zyciu jego rodzenstwo, pewnie Leo ustawil juz ich przyszlosc i prowadza jego interesy, nie muszac chodzic do innej pracy:)
0
teraz sie okaze jak swietnym trenerem jest PEP, nie moge sie doczekac jego pracy w innym klubie. Jesli wybierze MU to zanczy ze wierzy w siebie , trzyymam kciuki! jesli wybierze inne opcje bedzie rownie ciezko. Czekam z niecierpliwoscia na jego decyzje.
0
Barca jest wielka:
Casillas przypomina ze barca nie powinna chwalic sie ze wyszla 11 wychowankami w tym sezonie: Moim zdaniem to niesamowita rzecz, niespotykana praktycznie nigdzie! ja takiego zespolu nie znam. Nawet A-klasowy zespol w Polsce ma wielu pilkarzy z innych miast nie ksztalcacych sie wczesniej w danym klubie. To niepowtarzalne na tym poziomie rozgrywek - wiec trzeba sie tym chwalic!
Barca zalicza najlepszy start w sezonie: to piekne , na naszych oczach tworzy sie nowa historia
Messi zdobywa najwiecej bramek w roku kalendarzowym- masakra, takiego zjawiska mozemy juz nie doswiadczyc!
Gramy na wyjazdach jak nigdy! wygrawamy w wielki stylu,
Wirus FIFA na nas nie dziala- przypomnijmy ze wczesniej byl to ogromny problem
Pomimo wielu przeciwnosci losu takich jak kontuzje, gdzie pare stoperow tworzyli srodkowi pomocnicy- prezentujemy mistrzowski poziom.
Liga Mistrzow- awansujemy z pierwszego i nikt nie chce na nas trafic- powod do dumy!
16 pkt przewagi nad Realem Madryt ! bezcenne...
Miessi badz Iniesta otrzamaja zlota pilke, cudownie
Te ekipe beda pamietali wszyscy....
0
Najstraszniejsze jest to ze gdyby Abi byl zwyklym szarym czlowiekiem, i nie przechodzil tak czesto badan okresowych nigdy nie wykryto by u niego tak wczesnie nowotwou i pewnie nie bylo by dla niego juz ratunku. To niesamowite szczescie, a w jego przypadku jeszcze dawca na ktorego inni czekaja latami a przewaznie nie potrafia doczekac tej chwili. Abi ma 32 lata wiec jeszcze 3 lata spokojnie moze u nas pograc. Trzymam kciuki. W tym czasie nie ma nacisku na szybki powrot bo Alba robi wielka robote na lewej stronie! Lecz abi moze grac rowniez w srodu.:)
0
Kurde jest 16 punktow przewagi i tez zle! Zapewne dla kibicow postronnych juz nie ma takiej ekscytacji tymi rozgrywkami w Hiszpanii , ale trzeba przyznac ze poczynania Barcy w lidze sa niesamowite! Trzeba to doceniec. Coz za konsekwencja w zobywaniu punktow. Ilosc zdobytych punktow na wyjezdzie zdumiewa- jestem pod ogromnym wrazeniem naszej ekipy. W wielu spotkaniach zagrali prefekcyjnie od poczatku do konca co nie podlega zadnej watpliwosci kto jest zdecydowanym faworytem tych rozgrywek. Dziwne jest tez to, ze kazdy odlicza tylko strate do Realu a na drugim miejscu jest przeciez Atletico z dziewiecioma punktami mniej, ale nikt nie wierzy w te ciaglosc wygrywania do konca sezonu przez druga ekipe z Madyrtu. Juz dawno nie mielismy takiej przewagi , dlatego ciesze sie tym niezmiernie. Mamy zapas w razie pomylki lub slabego dnia, tym trzeba sie cieszyc. Druga odslona sezonu bedzie trudniejsza ze wzgledu na ciezsze mecze wyjazdowe, choc jak historia pokazuje Real i Barca najwiecej punktow traca w meczach z nisko plasowanymi rywalami. W przypadku Barcy to w tym sezonie to nieaktualne, ale bywalo.. Czeka nas jeszcze wiele emocji, miewalismy kiedys 12 punktow przewagi a potem zostawalo tylko 2pkt - trzeba byc czujnym i robic swoje. Madryt jest wrecz zrozpaczony tym sezonem, dzieki dyspozycji Barcy. Barca wygrawa wszystko i goruje pod kazdym wzgledem nad Realem Madryt, Casillas wspominal o tym ze Barca nie powinna sie chwalic tym ze wyszla w tym sezonie 11 wychowankami, Messi pobija rekord strzelonych goli w jednym roku kalemdarzowym. Barca zalicza najlepszy start w lidze i tak dalej i dalej a w madrycie zaloba i klotnie w szatni. KROLOWA JEST TYLKO JEDNA ....BARCELONA!