wojpie6377
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Berlin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe co wymysli Lucho w meczu z Atletico. Jak zareaguje, musi miec alternatywe i on dobrze o tym wie.
0
Wszyscy graja z nami jakby rozgrywali swoj wlasny final. Wszyscy chca zmierzyc sie z Barca i chca ja pokonac, dajac z siebie 200%. np: Betis wypruwali sobie zyly w meczu z nami , zagrali swietny mecz aby tydzien pozniej w slabiutkim stylu remisowac z slaba Valencia u siebie. Takich przykladow mozna przytoczyc wiele. Barcelona nie jest w stanie rozegrac takich 60 finalow w sezonie.
Zabraklo zdecydowanie reakcji! W przerwie powinno sie zdecydowanie uderzyc piescia w stol i miec plan B aby zaskoczyc rywala. Nie zrobilismy nic zeby sobie pomoc w rewanzu.
Znow jestesmy przewidywalni i nie pracujemy nad tym aby miec inne rozwiazanie na przeciwnika grajacego wysokim wysokim pressigiem - grajacego swoj wlasny final.
Z taka taktyka czeka na nas juz Atletico i Real Madryt wiec do roboty Lucho!
0
messi podpusuje nowy kontrakt z addidasem a tu klapki z nike.. nie ladnie Panie Messi:))
0
Stawiam na Mastalla:
Camp Nou
Barcelona - 99 354 miejsc
Estadio Santiago Bernabéu
Madryt- 85 454 miejsc
Estadio Mestalla
Walencja - 55 000 miejsc
Estadio Vicente Calderón
Madryt - 54 907 miejsc
San Mamés Barria
Bilbao Athletic - 53 289 miejsc
Estadio Benito Villamarín
Sewilla Real Betis - 52 132 miejsc
0
dokladnie tak, smiem rowniez twierdzic ze zalegle mecze Realu na wyjazdach nie beda spacerkiem. jeszcze nie moga sobie dopisac 6 punktow.
0
masz racje, musza znalesc czas zeby popracowac nad taktyka wychodzenia spod pressingu. za duzo tego. w kazdym meczu meczymy sie liczac ze jakos to bedzie
0
podniecone Alaves bedzie chcialo grac jak Betis napewno nie bedzie latwo o zwyciestwo. Potem mecz z PSG i znow na Calderon. ojjj bedzie naprawde ciezko. Uwazam ze w razie niepowodzenia rostrzygnie sie sprawa mistrzostwa.
0
kiedy przegramy lige jednym punktem wszyscy wspominmy mecz z betisem i nieuznana bramke, ale pewnie sie myle i wygramy :)
0
najwazniejsza w tym meczu bedzie taktyka. napewno trzeba miec w glowie ze to pierwsze 90 minut i nie wolno grac na afere. Bardzo wazene bedzie zabezpieczenie tylu i madra gra na pelnym presingu, zaskoczym z kontry!
0
naturalny wybor to Mache, ale Rakitic moze byc brany sokojnie pod uwage na tej pozycji. w obecnej formie jest dosyc wolny, widac to bylo w ostatnim meczu na pozycji srodkowego pomocnika. Uwazam ze po zejsciu sergio zagral bardzo madrze. Ma doswiadczenie zeby odrodzic sie na tej pozycji.
0
15 dni to jest nic- naszczescie! moglo byc o wiele gorzej. Zerwanie WIĘZADEŁ ! -6 miechow ujjj
1
Dla nie rowniez Neymar byl kluczowy. Zyskalismy bardzo duzo dzieki jego postawie.
0
poczekajmy do oceny po ostatnim gwizdku dzisiejszego spotkania. uwazam ze ten mecz wiele wyjasni ale niczego nie przesadzi. Jezeli dzis nie damy rady to mozna bedzie zaczac sie niepokioic. Jesli bedziemy mieli przewage i nie przbijemy sie do bramki to wszystkie zarzuty w tym artykule beda mialy swoje racje.
3
po co rotowac po 15 dniowej przerwie swiatecznej!?
0
sopr z Vidalem jest zagadka, tak jak ostatnie nie wystawienie Rakitica. Tego nie gowiemy jeszcze dlugo dopoki nie powstanie po latach czyjas biografia. Po przeczytaniu ksiazki Orlowskiego " Zlota dekada " mozna dowiedziec sie poiniekad gdzie tkwil prolblem w relacjach pilkarzy z trenerem. Tak wiec trzeba czekac na kolejna biografie by dowiedziec sie wiecej. tak naprawde to nic dobrego - cos jest na rzeczy. Jestem natomiast przekonany ze tzw problemy naszych z zdobywaniem punktow skoncza sie w meczu rewanzowym z Bilbao:)
1
tak bo na to wskazuje obecna chec i mobilizacja pilkarzy do zwyciestwa. kiedys tego nie bylo, gdy bylismy w dolku to nawet nie bylo sytuacji podpramkowych. teraz jest ich multum, gramy dobrze trzeba tylko przelamania, a najlepszym momentem bedzie przekonujace zwyciestwo nad bilbao na Camp Nou.
0
to za wczesnie na takie dywagacje. Gramy o wiele lepiej niz w jakichkolwiek poprzednich dolkach formy. w mojej opini nasi przelamia sie w meczu rewanzowym z bilbao a wtedy zaczniemy seryjnie zdobywac punkty. jestem 100% przekonany ze w srode wieczorem ten artykul bedzie juz nieaktualny!
0
Powinnismy postawić na Walczaków w środku pomocy. Dwóch wysokich na środku obrony czyli pique z mathieu a w środku rakitic, masche i busquets. Twarda walka wygramy ten mecz.
0
pozyjemy - Zobaczymy!
0
Wszyscy zapominmy o transferze Davida jak bedziemy sie zachwycac wybuchem formy Tello. Dlatego ten transfer uwazam za pozytywny!
0
uuu bol glowy, nic tylko sprzedac, 10 baniek to cholerna przesada
0
ale 40 mogli zapropnowac , villa rowniez kosztowal 40, alves 35 baniek
a moze Neymar juz jest zakontraktowany dlatego Sanllehí wrocil!
0
fuck
0
Nawazniejsze jest dobro druzyny, dlatego Tito powinien odejsc. Powinien o tym sam zdecydowac. Calkiem prawdopodobne braki w przyszlym sezonie sa bardzo mozliwe wiec powinnismy mu podziekowac i zatrudnic kogos innego.
Nasz zarzad nie mam jaj by podziekowac za prace Vilanovie.
0
"Ci piłkarze chcą wykonać dobrze to, co mówi im trener, a nie tylko „wygrać mecz"
Odnoszac sie do tego cytatu, musze powiedziec ze w LM czasami trzeba poprostu "wygrac mecz" bez fajerwerkow i byc w kolejnym etapie, tym bardziej jesli sie ma problemy z skompletowaniem obrony i nie jest sie w najwyzszej formie
0
To nieuniknione ze Neymar bedzie nas bardzo duzo kosztowal, jesli sie uda- bedzie fajnie. Neymar to nie tylko kolejny zawodnik do napadu, wierze ze jego transfer odswiezy nasza gre, doda kolejna gwiazdke, wprowadzi element zaskoczenia. Przedewszystkim jesli walimy glowa w mur i klepiemy przed szesnastka przeciwnika i nie mozemy sie przebic potrzebyny jest ktos taki ktory szybkim dryblingiem sprobuje zrobic roznice, zlamac mur- On to potrafi. po drugie duet z Messim moze wygladac kosmicznie.
0
Guus Hiddink
0
Mnie najbardziej brakuje zmiany na stanowisku trenera z calym szacunkiem dla Tito. Potrzebujemy trenera ktory nie bedzie bal sie zmienic na dany mecz taktyki nie zapominajac o tiki taka, czego tito nie potrafi badz brak mu odwagi. my musimy sie ulepszac bo stojac w miejscu i grajac jak zawsze niewystarczy-
co pokazal juz polfinal tego sezonu.
0
Dobrze ze ci ludzie odeszli do Guardioli bo potrzebujemy tylko oddanych pracownikow.
0
Nawazniejsze jest dobro druzyny, dlatego Tito powinien odejsc. Powinien o tym sam zdecydowac. Calkiem prawdopodobne braki w przyszlym sezonie sa bardzo mozliwe wiec powinnismy mu podziekowac i zatrudnic kogos innego.