0

Semedo wystrzeli jaki dani alves , nie powinnismy sie zastanawiać

0

Fabregasa! Zostałby tym razem liderem w pomocy a cena przystępna

3

Ja bym ponownie kupił Fabregasa !

0

bez przesady!

3

Real mial w tym sezonie bardzo silna lawka rezerwowych. Gratuluje choc sie nie ciesze.

0

ciekawy sposob dedukcji, to bardzo mozliwe!

0

celta gola!

0

Valverde nie przychodzi po to aby uczyc naszych jak sie gra w pilke. Najwazniejsza jest taktyka - by nie stac sie przewidywalnym i nie dac sobie wejsc na glowe naszym gwiazda

6

Nie ma co sie zastanawiac! kompletny pilkarz , zwiaze sie z nami na najlepsze lata swojej kariery a jego talent dopiero esploduje - pewny transer gwarantujacy wysoki poziom ! brac brac i jeszcze raz brac go

0

na balaidos bedzie rozstrzygniecie i tam trzeba uptrywac ewentualnej porazki realu. Dzis to jest praktycznie nie mozliwe.

2

sprzedac! tylko kto nam zaplaci 40 mln

0

bierzmy go !

0

to jest niesamowite jak brakuje teraz tak głupio straconych punktów. Jesteśmy tak blisko a zarazem tak daleko. Ile byśmy dali aby w tej chwili byc niezależnymi. Jak bardzo teraz boli nieuznany, prawidłowo strzelony gol w meczu z Betisem itp. Miejmy nadzieje - mam nadzieje ze obronimy mistrza.

0

Coutinho powinien byc transferem numer 1. Gośc bedzie swietnie pasowal do naszego stylu gry.

0

trzeba strzelac jak Herrera w meczu MU i Chelsea.
strzal- rykoszet-gol, nikt sie nie spodziewal.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

isco:C......................

0

nawet niech nie mysla ze moga zagrac na pol gwizdka!

0

Kur.. dlaczego?

1

Stawiasz browara kolego!

0

ladnie to napisales, zgadzam sie z toba, pozdrawiam

0

tak naprawde jesli PSG nie bedzie chcialo grac w pilke, beda wymuszali przewy w grze, beda wylegiwali sie na murawie po kazdym kontakcie, beda im doskwieraly skurcze to zabija ten mecz. pomimo naszych najwiekszych checi, zabraknie nam czasu. Wszystko okaze sie jutro:)

1

wtedy musimy strzelic 6 kolego!

0

woe nigdzie Gomesa!

0

nawazniejsze bedzie strzelic szybko gola, wtedy nasi nabiora rozpdeu a PSG zacznie sie niepokoic. uwazam ze numer 3 jest najbardzej odpowiedni.

2

bedzie 6-1 dla nas

11

Roberto biegal chyba wczoraj najwiecej. mial do obstawienia dwie pozycje OP i PS. swietny pomysl z tym zbieganiem do srodka, to dziala!

0

Dobrze ze nie dzwonił do abramowicza!

0

Z tak rzadka gra iniesta nigdy nie zalapie odpowiedniego rytmu. Dajmy mu pograć do 90 min przez kilka spotkań a wtedy będziemy mogli liczyć na najlepsza wersje Andersa

0

Myśle ze paryzanie bedą chcieli zabić ten mecz nie podejmując czysto piłkarskiej walki. Za wszelka cenę bedą chcieli żeby mecz nie był normalna rywalizacja. Spodziewam sie drugich minut wylegiwania sie na murawie po faulu jak i skurcze bedą doskwierać chłopakom z Francji, podejrzewam równiez ze bedzie ostro i bez czerwonych kartek sie nie obejdzie. Mam nadzieje ze zaskoczymy PSG !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?