0

to bzdury, Neymar juz jest nasz!

0

Ja mysle ze juz jest wszystko dogadane. Uwazam ze wszystkie doniesienia do prasy sa umiejetna zaslona dymna. Neymar jest juz dawno w Barcelonie!

0

kiedys wygranie mistrzostwa graniczylo z cudem, teraz go mamy i podwazamy jego wielkosc.

0

a w finale wygra Borussia!

0

daro2

dokladnie tak jest!

0

Naszym najslabszym ogniwem jest trener ktory nie potrafil zareagowac i zaskoczyc rywala w meczach z wielkimi. Lige wygralismy niezaprzeczalnie, plan minimum wykonany. Real marzyl o takim scenariuszu! zacznijmy doceniac nasz sukces!

0

Real oddal by wiele by wyc w naszej sytuacji obecnie!

0

Rosell wychodzi do rozmow jak dyplomata(bo taka jego rola), kazdy wie jaka jest prawda i on sam rowniez, ale nie przesadzajcie z krytyka, ze nam sezon nie wyszedl! bo to nie prawda

0

dzisiaj bedzie szpaler na Calderon:))))

0

kiedys wygranie mistrzostwa graniczylo z cudem, teraz go mamy i podwazamy jego wielkosc

0

Sluchajcie! czy w innych okolicznosciach bylibysmy bardziej zadowoleni.? Gdyby Barca w ostatniej kolejce wygrala lige jednym punktem nad realem to by byla radosc! ale zdobycie mistrzostwa takie samo. wiec....?

gdyby barca przegrala z Byernem 1-0 w dwumeczu tez skonczylibysmy w polfinale ... wiec ?

Uwazam ze jesemy dalej swietna ekipa i pokazemy to w kolejnym sezonie.

Bylismy w tym sezonie o krok o dwoch finalow i wygralismy lige. Jestesmy zbyt mocno przyzwyczajeni ze wygrywamy wszystko stad ten niedosyt.


Forca!!!!

0

Barcelona powinna juz teraz świętować by Real wracając na lotnisko poczuł ból porażki

0

Powinnismy teraz odstrzelic fajerwerki by chłopcy z Madrytu poczuli nasza fieste

0

Kocham BARCE!

0

tito musi odejsc
kolejny sezon bedzie gorszy, zostaniemy z niczym

0

masakra

0

lepiej nie bedzie, Tito nie jest w stanie zrobic nic by ulepszyc nasz styl:(

0

Nie mozna dac tito drugiej szansy bo w meczach w ktorych trzeba bylo zareagowac i w slabszej formie zadbac o tyly , my gralismy zawsze tak samo, co prowadzilo do porazek z wielkimi druzynami.

0

PAPAJ02 i Gallaret

jestem tego samego zdania

0

kreus nie chodzi o rezygnacje z tikitaki. Chodzi o to zeby w bardzo waznych meczach umiec zagrac defensywniej z szybka kontra. Poszukac slabych punktow przeciwnika i wykorzystac to. A my gramy zawsze tak samo z roznym skutkiem. W meczach z wielkimi to juz za malo.

0

jaki jest problem barcy w tym sezonie?

0

jesli przyjdzie Neymar to zapewne Villa odejdzie. Najwazniejsze zeby pozbyc sie wszystkich ktorzy wroca z wypozyczen a jest kogo sprzedawac.

0

Guus Hiddink

0

Rolas

Tito nie reaguje i nie wyciaga wnioskow. Nie wygralismy oprocz meczu z Milanem z zadnym wielkim klubem- niestety. Nasza przeprawa w LM to byla droga krzyzowa. To szczescie ze zlali nas dopiero w polfinale.

0

Naszym trenerem powinien zostac Guus Hiddink!

0

rossel i zubi nie maja jaj zeby podziekowac tito. Valdesa rowniez powinni sprzedac po tym sezonie. Szkoda straconej kasy jesli by mial zostac jeszcze jeden rok. Rosell i zubi to pi.dy

0

Tito nie zrobi rewolucji w Barcelonie, bo pokazal to w kilku meczach ze nie potrafi zaskoczyc przeciwnika jesli wymaga tego sytuacja.

0

Tito musi odejsc

0

My w 25 % zdodyfikowac nasz styl dodajac do tikitaki pewne aspekty ktore pozwola nam zaskakiwac. Powinnismy po raz kolejny byc prekursorami nowego stylu gry.

0

Tak tito powinien odejsc, nie mozemy tego dalej ciagnac. Potrzebna zmiana trenera bardziej niz kolejne transfery. Z tito bedziemy miec geawancje ze w nowym sezonie sie nic nie zmieni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?