wojpie6377
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Berlin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to bzdury, Neymar juz jest nasz!
0
Ja mysle ze juz jest wszystko dogadane. Uwazam ze wszystkie doniesienia do prasy sa umiejetna zaslona dymna. Neymar jest juz dawno w Barcelonie!
0
kiedys wygranie mistrzostwa graniczylo z cudem, teraz go mamy i podwazamy jego wielkosc.
0
a w finale wygra Borussia!
0
daro2
dokladnie tak jest!
0
Naszym najslabszym ogniwem jest trener ktory nie potrafil zareagowac i zaskoczyc rywala w meczach z wielkimi. Lige wygralismy niezaprzeczalnie, plan minimum wykonany. Real marzyl o takim scenariuszu! zacznijmy doceniac nasz sukces!
0
Real oddal by wiele by wyc w naszej sytuacji obecnie!
0
Rosell wychodzi do rozmow jak dyplomata(bo taka jego rola), kazdy wie jaka jest prawda i on sam rowniez, ale nie przesadzajcie z krytyka, ze nam sezon nie wyszedl! bo to nie prawda
0
dzisiaj bedzie szpaler na Calderon:))))
0
kiedys wygranie mistrzostwa graniczylo z cudem, teraz go mamy i podwazamy jego wielkosc
0
Sluchajcie! czy w innych okolicznosciach bylibysmy bardziej zadowoleni.? Gdyby Barca w ostatniej kolejce wygrala lige jednym punktem nad realem to by byla radosc! ale zdobycie mistrzostwa takie samo. wiec....?
gdyby barca przegrala z Byernem 1-0 w dwumeczu tez skonczylibysmy w polfinale ... wiec ?
Uwazam ze jesemy dalej swietna ekipa i pokazemy to w kolejnym sezonie.
Bylismy w tym sezonie o krok o dwoch finalow i wygralismy lige. Jestesmy zbyt mocno przyzwyczajeni ze wygrywamy wszystko stad ten niedosyt.
Forca!!!!
0
Barcelona powinna juz teraz świętować by Real wracając na lotnisko poczuł ból porażki
0
Powinnismy teraz odstrzelic fajerwerki by chłopcy z Madrytu poczuli nasza fieste
0
Kocham BARCE!
0
tito musi odejsc
kolejny sezon bedzie gorszy, zostaniemy z niczym
0
masakra
0
lepiej nie bedzie, Tito nie jest w stanie zrobic nic by ulepszyc nasz styl:(
0
Nie mozna dac tito drugiej szansy bo w meczach w ktorych trzeba bylo zareagowac i w slabszej formie zadbac o tyly , my gralismy zawsze tak samo, co prowadzilo do porazek z wielkimi druzynami.
0
PAPAJ02 i Gallaret
jestem tego samego zdania
0
kreus nie chodzi o rezygnacje z tikitaki. Chodzi o to zeby w bardzo waznych meczach umiec zagrac defensywniej z szybka kontra. Poszukac slabych punktow przeciwnika i wykorzystac to. A my gramy zawsze tak samo z roznym skutkiem. W meczach z wielkimi to juz za malo.
0
jaki jest problem barcy w tym sezonie?
0
jesli przyjdzie Neymar to zapewne Villa odejdzie. Najwazniejsze zeby pozbyc sie wszystkich ktorzy wroca z wypozyczen a jest kogo sprzedawac.
0
Guus Hiddink
0
Rolas
Tito nie reaguje i nie wyciaga wnioskow. Nie wygralismy oprocz meczu z Milanem z zadnym wielkim klubem- niestety. Nasza przeprawa w LM to byla droga krzyzowa. To szczescie ze zlali nas dopiero w polfinale.
0
Naszym trenerem powinien zostac Guus Hiddink!
0
rossel i zubi nie maja jaj zeby podziekowac tito. Valdesa rowniez powinni sprzedac po tym sezonie. Szkoda straconej kasy jesli by mial zostac jeszcze jeden rok. Rosell i zubi to pi.dy
0
Tito nie zrobi rewolucji w Barcelonie, bo pokazal to w kilku meczach ze nie potrafi zaskoczyc przeciwnika jesli wymaga tego sytuacja.
0
Tito musi odejsc
0
My w 25 % zdodyfikowac nasz styl dodajac do tikitaki pewne aspekty ktore pozwola nam zaskakiwac. Powinnismy po raz kolejny byc prekursorami nowego stylu gry.
0
Tak tito powinien odejsc, nie mozemy tego dalej ciagnac. Potrzebna zmiana trenera bardziej niz kolejne transfery. Z tito bedziemy miec geawancje ze w nowym sezonie sie nic nie zmieni.