0

Ziomek wyjdz na balkon sie przewietrzyc. Stylu nikt nie zniszczyl! styl zalezy od pilkarzy ktorych masz do dyspozycji. Czy Manchester City gra ja FCB? jakos tego nie widze!

0

ciekawe czy jest szansa wogole w 100% wyleczyc te kontuzje, bo wydaje sie ze to bedzie przewlekla dolegliwosc ktorej nie mozna w pelni wyleczyc, badz trzeba bedzie miec wiele szczescia. Gdyby bylo to takie oczywiste (wyleczenie) to zdecydowal by sie na pewna operacje. Ten kto sie na tym zna to moze wiele o tym powiedziec.

2

zdecydowanie powinien wrocic bo zawsze potrafil zrobic roznice. Jako jedyny potrafil w razie kiepskiego wystepu Leo wziac gre na siebie jak naprzyklad przy remontadzie z PSG. w razie kontuzji Leo to on ciagnal cala druzyne. Wiedzial ze to od niego zalezy zwyciestwo Barcy podczas nieobecnosci naszego Krola. Uwazam MSN za najlepszy atak Barcy ever.

0

Czasy 11 wychowankow w pierwszej jedenastce niepredka nadejda. Jak juz wielu wspominalo Xavi badz Iniesta taka dekada mlodych utalentowanych zawodnikow to sie praktycznie nie zdarza dwa razy. To nie jest tak ze trenerzy z la masia byli lub sa najlepsi i potrafia jak rolnik wyhodowac dobry plon - to tylko wyjatkowe szczescie, zrzadzenie losu, cudowny przypadek ze w jednym czasie na kazdej pozycji mileismy kandydata do zlotej pilki. rownie dobrze mozna zapytac dlaczego reprezentacja Hiszpanii nie gra juz tak widowiskowo ?
Uwazam ze dalej posiadamy swoj styl i mamy dobrze okreslony cel na ten sezon oraz jestesmy lepiej przygotowani do walki na wszystkich frontach. Poczekajmy do konca rozgrywek z ocena.

0

powiedz co gra Real ze wygral 3 ligi mistrzow? biali graja tak zeby wygrac niewazne w jakim stylu. nie uwazam ze zatacilismy DNA, Ernesto powinien zostac na kolejny sezon, mysle ze w tym sezonie jestesmy bardziej dojrzali i mamy jasno okreslony cel.

1

Jesli szukaja nastepce Suareza to powinni wlasnie Neya sprowadzic. Mysle ze wlodarze klubu robia zaslone dymna a tak naprawde jest cos na rzeczy.

0

Po sezonie dowiemy sie sami czy Ney bedzie nam potrzebny i czy warto postarac sie o jego powrot. obecny sezon zweryfikuje wszystko.

0

Neymar tak nisko, Matko Boska z Guadelupy!

1

a co z Xavim i Inesta kiedy zdobywali mistrzostwo swiata!

0

tu sie moze zdazyc wszystko. Atletico bylo kiedys mocniejsze ale my tracimy gole na potege. prawie w kazdym meczu tracimy minimum jedengo gola i dzisiaj prawdopodobnie nie bedzie inaczej. wazne zeby strzelic wiecej! Simeone bedzie gral jak bestis na bank. Ciekawe co
na to nasz Coach! nie nastawiajcie sie ale wierzcie! wygrac na Wanda teraz - cos pieknego

0

od pierwszej minuty tylko messi i suarez w ataku wspomagany przez albe, inna opcja doprowadzi do bezmyslnej kapitulacji.

0

oj nie bedzie latwo, trzeba zapierd. Vidal na Atletico bedzie niezbedny. 4-4-2 - zagrajmy madrze. Bez dembele i malcolma. w ataku tylko suarez i messi. musimy zagrac asekuracyjnie i pied..... kontre. Simeone pewnie obejrzal mecz z Betisem wiec na bank bedzie stosowal wysoki presing i Ter Stegen bedzie musial wybijac pilke do luisa. Ersnesto o tym wie - ciekawe czy sobie poradzi! miec sposob na te ekipy ktore staja przy naszym rozpoczeciu na 16-stce. to wola o pomste do nieba. kazdy o tym wie dlatego Ernesto powinein cos wymyslic, bo Atletico bedzie tylko tak gralo.

16

wazne ze byla reakcja! gdyby troche szczescia dopisalo, Ter Stegen brak kleju, Rakitic red- kolejny cios itp. to byloby niezle. pierwsza polowa do zapomnienia. tracimy za duzo bramek, smialo mozna u buka stawiac wszystkie pieniadze ze bedzie over 1,5 w kazdym meczu. Moze Umtiti uszczelni znow obrone. poza tym jestem dobrej mysli, w koncu jestesmy liderem.

0

niestety moze tak tez byc

0

Marciniak nie spierd.. tego

5

ciezko powiedziec, mozemy wygrac , przegrac lub zremisowac

1

coutinho musi odpoczac. nie jest w najlepszej formie

2

denis juz nie ma przyszlosci u nas. zbyt dlugo trzeba czekac az wskoczy na wyzszy poziom. z tego nic nie bedzie, Artuhr wyprzedzil go w dwa miesiace. powinno znalesc sie miejsce dla Malcolma w meczach o stawke. Szkoda ze Ernesto nawet nie prubuje. Ja bym mogl smialo powiedziec ze Malcolm moglby spokojnie powalczyc z Dembele.

1

Suarez przejął dowodzenie! fajnie ze pod nieobecnosc Messiego pojawiaja sie naturalni liderzy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

ja bym sie nie zdziwil jesli dzis nie wybiegnie w podstawie

0

tak naprawde to pewnie grube klamstwo i za chwile nej zdementuje plotki

10

bierzmy go, jestesmi zli ze wzgledu na jego postepowanie i wyskoki, ale kazdy tak naprawde chcialby go miec z powrotem:) zamienmy go za Dembele.

1

R10 byles najbardziej spektakularny w swoim szczytowym okresie. to byla magiaaa!

2

czekam na Xaviego w roli naszego coucha, bedzie petarda

0

na moje dostal od Ernesto cynka ze nie bedzie brany pod uwage przy ustalaniu pierwszej jedenastki i zgodzil sie na wypozyczenie. co by nie bylo zaskakujaca decyzja.

0

Dziwi mnie ze Pique nie jest Kapitanem bo to on najlepiej nadaje sie do tej roli.

0

nie ma co gadac, zrobic szpaler dla odwiecznego rywala to zjednej strony upokorzenie bez cienia watpliwosci ale i tym samym wyrazem ogromnej odwagi i mestwa. czulbym sie zle robiac szpaler ale zarazem bylbym z siebie dumny ze jestem ponadto wszystko.

7

Pamietacie jak Neymar odchodzil - szok i niedowierzanie, nowy trener niewiadoma, potem porazka w superpucharze z Realem , ogolny chaos! zadnych konkretnych transferow na horyzoncie, wszyscy z nas lapiemy sie za glowy i zamartwiamy sie co to bedzie. Gdyby wtedy ktos powiedzial nam ze wygramy w tym roku Lige i Puchar Krola, Messi z zlotym butem, wszyscy zrobilibysmy duze oczy i powiedzieli nie to nie mozliwe pukacjac sie w glowe. Docenmy to i nie zapominajmy o tym. Vamos

0

z przebiegu czasu mozna stwierdzic ze sprowadzenie Dembele bylo pomylka. Na sile w krotkim casie szukalismy zmiennika Neymara o podobnym profilu. niestety nie wyszlo i co gorsza, glowny system Valverde to rezygnacja w wiekszosci przypadkow z 4-4-3 na rzecz 4-4-2 co dramatycznie redukuje minuty Dembele na boisku. Mysle ze Dembele powinien byc przekierunkownay z OPP na PP w innym przpadku nie bedzie gral za Valverde. w systemie 4-4-2 moglby z pozycji prawego pomocnika w akcjach ofensywnych pelnic role trzeciego napastnika no i zaczynajc akcje z glebi pola moglby osiagac zamierzana predkosc do dryblingow ktorymi zachwycal w BVB.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?