wojpie6377
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Berlin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
" Z drugiej strony trudno jest mówić o przyszłości w futbolu. Może się zmienić w każdym momencie" czyli cos jest na rzeczy:) chce ale nie moze tego teraz oficjalnie przyznac, w koncu Nasser Al-Khelaifi czuwa.
2
dla mnie R10 byl i jest ponad wszystkimi. tak spektakularnego pilkarza jeszcze nie bylo. W latach 2004/2005 kiedy zostal uznany za najlepszego pilakarza pokazywal magie ktora tkwi mojej pamieci. W kazdym meczu mozna bylo zachwycac sie mnustwem swietnych podan w uliczke, dryblingow, nie powtarzalnych trikow ehhh zeby znow narodzil sie taki
2
od suareza wczoraj odbijalo sie jak od drzewa. wygladal jakby pierwszy raz zalozyl korki.
13
wszyscy bedziemy cie nosic na rekach jak zadzwigniesz puchar Ligi mistrzow w maju!
0
mozliwe ze jak przkona Go do PSG to otrzyma wieksza kase, cos ekstra do lapki, jakies pare baniek
0
tak jest tylko najmocniejszym mozliwym skladem mozemy osiagnac dzisiaj 3+, w innym razie zabraknie nam czasu na korzystny wynik. vamos Barca
1
Jesli nie wyjdziemy mozliwe najmocniejszym skladem to nie wygramy tego meczu.
1
na wyjazdach powinnismy korzystac z Alby poniewaz nie mamy naturalnego zmiennika, rotowac na tej pozycji tylko na Camp nou. Zbyt duzo roszad prowadzi do rozstrojenia i trzeba drzec o wynik. Dla mnie Messi i Alba powinni zagrac od poczatku. Semedo w Gazie on nie czuje zmeczenia powinien zaczac od poczatku. W Pomocy zamiast Arthura widzialbym S. Roberto
0
Ter Stegen
Semedo- Verma-Lenglet-Alba
S.Roberto-Busquets-Rakitic
Malcom-Messi-Prince
0
zbyt duze roszady nie sa wskazane. Messi musi zagrac a el pistolero teraz na trybuny bo wydaje sie ze brakuje mu swiezosci. Moze warto sprobowac z Cou w srodku.
1
ciekawe ciekawe, praw , lewa noga nie sprawia mu problemu , ma ciag do bramke , dobry dryblig i przeglad pola jest material na cracka
2
to bylo piekne w jego wykonaniu ! ja bylem pod ogromnym wrazeniem. wreszcie uzyskal pewnosc siebie ! jestem za zeby wskoczyl do pierwszej jedenastki.
0
tak to prawda, hmmm... moze Pozycja Cou jest naprawde w srodku pomocy? tam moze sie odnalesc a skrzydla zostawmy szybkim Dembele i Malcom.
1
kiedys ten czas nadejdzie, Umtiti ? Semedo w Gazie . Cou w pomocy chetnie bym to zobaczyl
0
ma nadzieje ze przkonal de Lighta do transferu:)
0
byl swietny naprawde, Clement byl natomiast zalosny. Jako zalataj dziure Lenglet moze byc i gra poprawnie ale to nie to. systuacja bramkowa to jego wina, jak mogl dac sie wyprzedzic! Lenglet gra tylko poprawnie a my potrzebujemy kogos kto wygarnie niemozliwa pilke do wygarniecia. Forca Barca
1
Dopoki Messi bedzie gral dla Barcy z taka czestotliwoscia goli i asyst to nie wykreuje sie zaden inny lider. Oczekujemy aby podczas nieobecnosci Leo ktos przejal paleczke i wszyscy wskazuja Cou zeby to zrobil , moze z racji ceny za ktora przyszedl. Gadajc i piszac ze Cou nie dal rady poglebiamy jego niepewnosc i jego progres moze nie nastapi. Owszem stara sie ale sam czuje ze to nie to. moze trzeba jeszcze odczekac ? pozyjemy zobaczymy. Inaczej jest jak liderem stajesz sie naturalnie jak Cou w LIV. a nie wtedy jak wszyscy tego oczekuja i jest ogromna presja. Osmane tez byl beznadziejny a teraz zaczyna grac oby ta przerwa nie zatrzymala jego formy.
0
jest dobry, wie o co chodzi , 22 lata - mozliwe ze bedzie crackiem w pomocy, jego najlepsze late przed nim.
1
ja tylko boje sie glupio straconych goli. zagrac na zero z tylu to podstawa! tylko jak to zrobic jesli prawie kazdy znajduje droge do naszej bramki.
0
glowny cel nie stracic gola u siebie! tylko jak my to zrobimy
7
beda zwlekac z ogloszeniem aby Madryt nie wiedzial na kogo postawi Valverde
1
najpierw Valencia! potem pogadamy o meczu z Realem
4
latwo nie bedzie, napewno trzeba dobrze zarzadzac silami. wiadomo ze nie wolno przesadzac bo bez once de gala nie mozemy byc niczego pewni.
3
ogladalem mecz i czulem ze Barca ma jeszcze sporo zapasu i gdyby tylko musieli to szybciej rozprawiliby sie z Sevilla. Mecz byl swietny a ostatnia bramka przepiekna. wiadomo ze zawsze mozna sie do czegos doczepic ale to nie zmienia faktu ze jestesmy na dobrej drodze.
0
Zaloz sobie konto w DAZN. owszem platne ale po miesiacu zawsze mozna zrezygnowac a oferta jest naprawde spora i mozesz patrzec na mecze wszedzie tam gdzie masz dostep do neta (na smartfonie, tablecie itp). Dla mnie bomba!
4
mozna wyczuc ze porazka na sanchez pizjuan nie do konca nas zalamje, malo tego! wszyscy czujemy tutaj pewien rodzaj rywalizacji w ktorej chcielismy sie znalesc zeby sie sprawdzic. Zobaczym mozliwosci naszej ekipy kiedy trzeba nacisnac. Zobyczmy na co nas stac i poszczegolne gwiazdy. Moze Cou poprowadzi nas do zwyciestwa? Tego mie mozna przegapic!
3
wygramy ! tylko pytanie czy nie stracimy gola
3
a kiedy Dembele wraca? on by tam namieszal
1
niech tak bedzie
1
chyba sobie kupie jego koszulke