10

" Z drugiej strony trudno jest mówić o przyszłości w futbolu. Może się zmienić w każdym momencie" czyli cos jest na rzeczy:) chce ale nie moze tego teraz oficjalnie przyznac, w koncu Nasser Al-Khelaifi czuwa.

2

dla mnie R10 byl i jest ponad wszystkimi. tak spektakularnego pilkarza jeszcze nie bylo. W latach 2004/2005 kiedy zostal uznany za najlepszego pilakarza pokazywal magie ktora tkwi mojej pamieci. W kazdym meczu mozna bylo zachwycac sie mnustwem swietnych podan w uliczke, dryblingow, nie powtarzalnych trikow ehhh zeby znow narodzil sie taki

2

od suareza wczoraj odbijalo sie jak od drzewa. wygladal jakby pierwszy raz zalozyl korki.

13

wszyscy bedziemy cie nosic na rekach jak zadzwigniesz puchar Ligi mistrzow w maju!

0

mozliwe ze jak przkona Go do PSG to otrzyma wieksza kase, cos ekstra do lapki, jakies pare baniek

0

tak jest tylko najmocniejszym mozliwym skladem mozemy osiagnac dzisiaj 3+, w innym razie zabraknie nam czasu na korzystny wynik. vamos Barca

1

Jesli nie wyjdziemy mozliwe najmocniejszym skladem to nie wygramy tego meczu.

1

na wyjazdach powinnismy korzystac z Alby poniewaz nie mamy naturalnego zmiennika, rotowac na tej pozycji tylko na Camp nou. Zbyt duzo roszad prowadzi do rozstrojenia i trzeba drzec o wynik. Dla mnie Messi i Alba powinni zagrac od poczatku. Semedo w Gazie on nie czuje zmeczenia powinien zaczac od poczatku. W Pomocy zamiast Arthura widzialbym S. Roberto

0

Ter Stegen
Semedo- Verma-Lenglet-Alba
S.Roberto-Busquets-Rakitic
Malcom-Messi-Prince

0

zbyt duze roszady nie sa wskazane. Messi musi zagrac a el pistolero teraz na trybuny bo wydaje sie ze brakuje mu swiezosci. Moze warto sprobowac z Cou w srodku.

1

ciekawe ciekawe, praw , lewa noga nie sprawia mu problemu , ma ciag do bramke , dobry dryblig i przeglad pola jest material na cracka

2

to bylo piekne w jego wykonaniu ! ja bylem pod ogromnym wrazeniem. wreszcie uzyskal pewnosc siebie ! jestem za zeby wskoczyl do pierwszej jedenastki.

0

tak to prawda, hmmm... moze Pozycja Cou jest naprawde w srodku pomocy? tam moze sie odnalesc a skrzydla zostawmy szybkim Dembele i Malcom.

1

kiedys ten czas nadejdzie, Umtiti ? Semedo w Gazie . Cou w pomocy chetnie bym to zobaczyl

0

ma nadzieje ze przkonal de Lighta do transferu:)

0

byl swietny naprawde, Clement byl natomiast zalosny. Jako zalataj dziure Lenglet moze byc i gra poprawnie ale to nie to. systuacja bramkowa to jego wina, jak mogl dac sie wyprzedzic! Lenglet gra tylko poprawnie a my potrzebujemy kogos kto wygarnie niemozliwa pilke do wygarniecia. Forca Barca

1

Dopoki Messi bedzie gral dla Barcy z taka czestotliwoscia goli i asyst to nie wykreuje sie zaden inny lider. Oczekujemy aby podczas nieobecnosci Leo ktos przejal paleczke i wszyscy wskazuja Cou zeby to zrobil , moze z racji ceny za ktora przyszedl. Gadajc i piszac ze Cou nie dal rady poglebiamy jego niepewnosc i jego progres moze nie nastapi. Owszem stara sie ale sam czuje ze to nie to. moze trzeba jeszcze odczekac ? pozyjemy zobaczymy. Inaczej jest jak liderem stajesz sie naturalnie jak Cou w LIV. a nie wtedy jak wszyscy tego oczekuja i jest ogromna presja. Osmane tez byl beznadziejny a teraz zaczyna grac oby ta przerwa nie zatrzymala jego formy.

0

jest dobry, wie o co chodzi , 22 lata - mozliwe ze bedzie crackiem w pomocy, jego najlepsze late przed nim.

1

ja tylko boje sie glupio straconych goli. zagrac na zero z tylu to podstawa! tylko jak to zrobic jesli prawie kazdy znajduje droge do naszej bramki.

0

glowny cel nie stracic gola u siebie! tylko jak my to zrobimy

7

beda zwlekac z ogloszeniem aby Madryt nie wiedzial na kogo postawi Valverde

1

najpierw Valencia! potem pogadamy o meczu z Realem

4

latwo nie bedzie, napewno trzeba dobrze zarzadzac silami. wiadomo ze nie wolno przesadzac bo bez once de gala nie mozemy byc niczego pewni.

3

ogladalem mecz i czulem ze Barca ma jeszcze sporo zapasu i gdyby tylko musieli to szybciej rozprawiliby sie z Sevilla. Mecz byl swietny a ostatnia bramka przepiekna. wiadomo ze zawsze mozna sie do czegos doczepic ale to nie zmienia faktu ze jestesmy na dobrej drodze.

0

Zaloz sobie konto w DAZN. owszem platne ale po miesiacu zawsze mozna zrezygnowac a oferta jest naprawde spora i mozesz patrzec na mecze wszedzie tam gdzie masz dostep do neta (na smartfonie, tablecie itp). Dla mnie bomba!

4

mozna wyczuc ze porazka na sanchez pizjuan nie do konca nas zalamje, malo tego! wszyscy czujemy tutaj pewien rodzaj rywalizacji w ktorej chcielismy sie znalesc zeby sie sprawdzic. Zobaczym mozliwosci naszej ekipy kiedy trzeba nacisnac. Zobyczmy na co nas stac i poszczegolne gwiazdy. Moze Cou poprowadzi nas do zwyciestwa? Tego mie mozna przegapic!

3

wygramy ! tylko pytanie czy nie stracimy gola

3

a kiedy Dembele wraca? on by tam namieszal

1

niech tak bedzie

1

chyba sobie kupie jego koszulke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?