1

500 tys euro na tydzien, jak zyc?

0

podzielam opinie, po co za marne 10 baniek sprzedac zmiennika alby, bez sensu

2

Pamietam jeszcze jak dlugo musielismy czekac az Pedrito potem Pedro odpali. Prawie nie bylo juz nadzieji ale stalo sie, Pedro wskoczyl na wyzszy level i byl bardzo waznym elementem calej ukladanki.

0

dajcie linka panowie

0

jakis link moze ? ktos cos?

1

Fábio Rochemback, Quaresma, Anderson, Christanval, Bonano, Geovanni, Reçber, Mario, Maxi López, Santiago Ezquerro, Alexander Hleb, Martín Cáceres, Afellay, Alex Son, Henrique

0

byloby fajnie, co to dla nich

0

Biali zyja nadziejemi a ta banka mydlana moze szybko peknac. bedzie trzesienie zmiemi z powodu nieudanego sezonu,
mowie wam

1

wyobrazacie sobie co bedzie jak Real odpadnie!? oj bedzie goraco.

1

wszystkich nas dotknela ta porazka z Roma. niestety zjeb... smy to po calosci. Porazki w takim stylu nie mozemy sobie wybaczyc. niedawno wszyscy smiali sie z PSG ze roztrwonili taka przewage a teraz sami bylismy w podobnej sytuacji. wedlug mnie zowiodlo podejscie wszystkich zawondnikow do meczu. z gory zalozono ze mecz jest juz wygrany. w tym upatruje glowne zrodlo porazki. mozna bylo przegrac ale nie tak wysoko i nie bez przynajmniej jednego trafoniego gola. Nie przystalo Barcelonie tak frajersko odpadac z LM. to nie wina poznych zmian trenera to wina zlego podejscia do meczu. nasi pilkarze zagrali mnostwo meczy o podobnej stawce wiec dziwie sie ze doswiadczenie nie pomoglo. niestety jak sie zle wejdzie w mecz to potem o dobry wynik jest bardzo ciezko. Ernesto musi zadbac aby caly czas polewac glowy pilkarzy kublem zimenej wody ,aby nie tracili koncentracji. Niestety kolejna szansa dopiero za rok. Ciekaw jestem postawy naszych w meczu z Sevilla w Pucharze.

0

te 12 mln to naprawde przesada patrzac ile zarabia obecnie Umtiti

0

dziwne ze jeszcze nikt tej klauzuli nie wplacil! przeciez to grosze! na miejscu Pepa juz dawno bym zaplacil.

0

wygramy, pomimo ze jest nutka niepewnosci. obstawiam solidne 0-2

1

dobra proba przed meczem z Chelsea

0

System VAR powinien byc wprowadzony od zaraz, wtedy skonczy sie narzekanie - wszytskim wyjdzie to na dobre

0

Uwazam ze mecz w naszym wykonaniu byl bardzo rzetelny, solidne zwyciestwo, zaloze sie ze tak to mialo wlasnie wygladac. Ersnesto przewidzial scenariusz. Brawo!

1

Mina na boisko! po to go kupilismy wiec ma okazje sie wykazac.

0

dlaczego nikt nie pochwali naszego zarzadu!:)

0

bedzie szpaler juhu!

0

3-0 na wyjezdzie, mega

0

Valverde wyru. Zindana taktycznie :)

1

valverde zaplanowal pierwsza polowe. zagralismy cierpliwie czekajac na odpowiedni monent. Cudownie!

0

to pierwszy powazny sprawdzian na wyjezdzie. jestem pelen obaw

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

ciekawe kto bardziej chce tego transferu ? mlody czy stary? i dlaczego wogle nie chca sie w tym temacie wypowiadac, ale wszystko sie niebawem wyjasni.

0

podzielam twoja opinie, przeciez z chin leci do kataru

0

Pay and leave said Bartek

0

teraz juz wiadomo dlaczego w madrycie klauzel sa wieksze

0

Tak naprawde to transakcja ta jest maksymalnie nieoplacalna z punktu wiedzenia PSG. 222mln za tranfer plus podatek, 100 mln za podpis plus podatek, 30 mln euro NETTO za sezon a w Francji najbogatsi musza placic 70 % przekracajac pewien pulap podatkowy dlatego tez Depardieu zmienil barwy na Rosyjskie z tego powodu. Wierze ze Ali zaproponowal to wszystko i zaprosil Neymara na rozmowy ale koniec koncow nie ma zamiaru az tyle wydawac. Neymar stal sie ofiara calego zamieszania. Niestety stary ney to luksusowa prostyt.tka.

0

uwazam ze szef PSG zagral na nosie wszystkim i osiagnal swoj cel a Ney jest tylko ofiara calego zamieszania. Ali dobrze wiedzial co robi obiecujac staremu neymarowi gruba kase i dla mlodego kosmiczny kontrakt ktorego nie mial zamiaru spelnic wiedzac ze to nie bedzie mozliwe. Nejmarowie sa naiwni i lasi na kase - niestety. cala prowokacja zostala swietnie zaplanowana. Kiedys dawno Ali mowil ze jesli Barca bedzie chciala pozyskac najlepszych pilkarzy PSG to on kupi Messiego i to wlasnie teraz sie dzieje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?