wojpie6377
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Berlin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Remontada jest mozliwa !
0
wyszla prawda bolesna, ale remontada jest mozliwa
0
ludzie piszecie ale itak was nikt nie czyta bo zbyt duzo wpisow jest , nikt nie nadaza
0
my i tak mamy mistrza, a tego soe nie zapomina jeszcze bedziemy swietowac, ale w rewanzu remontada
0
wygramy w rewanzu 4-0
0
przegralismy bo bylismy slabsi, boli bardziej bo to polfinal. no dobra wynik mogl byc mniejszy
0
remontada!
0
jestesmy najlepsi
0
nikt nie jest winny bo winna jest cala druzyna jako kolektyw
0
wystarczajaco silny sklds, bedzie fajny mecz, jestem ciekaw jak po raz kolejny zagraja wszystkie formacje. Wielkie nadzieje pokladam w Tello ktory zapewne bedzie chcial rozruszac obrone przeciwnika.
0
PGLA
ja cie rozumiem ale oni chca wygrac LM wiec trzeba w slabszej formie i niekompletnej obronie, troche sie wycofac i rozegrac to taktycznie. Piekna gra bedziemy wygrywac co 5 lat jak dobrze pojdzie. Czasami trzeba wyp........c pilke na aut..
0
Mou wygral tyle tytulow bo wiedzial jak przygotowac druzyne do danego meczu. Najlepszy przyklad Barca-Inter gdzie wyeliminowali Barce z LM. Obecnie mamy duza niewadoma, mozemy wyjsc i zalatwic sprawe w pierwszym meczu badz czekac na remontade na Cam Nou . Nawet pikarze nie wiedza czego sie po siebie spodziewac. Zadecyduje dyspozycja dnia i szczescie.
0
wszystko rozumiem panie Xavi ale obecnie nie jestesmy w najwyzszej formie wiec powinnismy wyczuc rywala i w razie braku kontroli nad meczem, przystosowac sie do przeciwnika. Tak zrobilby wytrawny taktyk ktory za wszelka cene chce sie dostac do finalu. My gramy zawsze do przodu chodz rozsadek mowi stop, powoli, wiecej uwagi w obronie , mielismy juz wiele przykladow w tej LM wiec jesli sie nic nie zmieni, bedziemy potrzebowac wiele szczescia w polfinale. Problemy zaczynaja sie dla barcelony w polfinale, wiec mecz z bayernem ukaze prawdziwa jakosc i forme Barcy.
0
Uwazam ze w kolejnym sezonie moze jego talent wybuchnac i bedzie naszym podstawowam pilkarzem- poniwaz byc wyrozniajacym sie pilkarzem w ekipe barcy i miec tak mocny wplyw na wynik meczu wskazuje na kogos wyjatkowego. Coraz lepiej sobie poczna nasz rosnacy Henry:) uwazam ze wprowadza cos innego w nasz styl i swietnie to wyglada.
0
beda z niego ludzie:)
0
To nasz Henry - tylko ze lepszy, mlodszy i z cala kariera przed soba:D
0
Ciesze sie ze sa takie komentarze, bo to pomorze nam otworzyc oczy na nasza sytuacje. My musimy zagrac inaczej! ostrozniej, gdyz nie jestesmy w formie. Musimy to rozegrac taktycznie inaczej - niekoniecznie wbrew naszemu stylowi
0
Bedziemy musiec miec wiele szczescia zeby dostac sie do finalu. Wszyscy wiedza jak maja grac ale to nie wychodzi. Najbardziej denerwuje mnie ze PSG mialo zbyt duzo szans na Camp Nou nie wspominajac o meczu w Paryzu. Jesli do takich sytuacji dopuscilibysmy w meczu z realem to nikt by nas nie osczedzal. Valdes instynktownymi interwencjami zabral nas do polfinalu. O napad sie nie martwie bo tworzymy sobie sytuacje ale w naszych tylach panuje chaos i wina lezy po stronie tito. Jesli gramy jak widac i nie jestesmy w formie mecze na takim poziomie trzeba zagrac taktycznie, inaczej niz zwykle. Uwazam ze powinnismy czasami dostosowac sie do przeciwnika.
0
Wybaczcie mi ale ja nie czuje tej sily w naszych pikarzach by mogli wygrac ten dwumecz. Polfinaly oznaczaja ogromne problemy. W wiekszosci razach na polfinale sie skonczylo, wiec musimy byc totalnie skoncetrowani w kolejnym meczu. Uwazam rowniez ze nie umiemy wystarczajaco dobrze zareagowac na boisku, slabo wyciagamy wnioski. Wszyscy mowia ze wiedza co maja robic ale pozniej na boisku tego nie widac. Jestesmy w rozsypce- zbyt duzo pilkarzy kontuzjowanych, pique zagrozony za kartki. Poprostu okrojony sklad. My wszyscy wierzymy, ale prawda jest taka ze w tym sezonie potrzebujemy duzo szczescia by zwyciezyc LM! Wiem ze gramy zawsze tak samo i tego nie zmieniamy ale powinnismy , szczegolnie majac takie problemy kadrowe. Dokladnie odnosze sie do naszej ultra ofensywnej gry niezaleznie od przeciwnika. Mou wygral tyle tytulow bo wiedzial kiedy trzeba zagrac wiecej z tylu by pozniej zaatakowac. My nie musimy zatracac swojego stylu ale mozemy czasami cos zmienic zeby zaskoczyc przeciwnika. Wszysce nas znaja jak nigdy i kazdy chce z nami wygrac. Uwazam ze zeby za wszelka cene wygrac puchar w slabszej dyspozycji trzeba zagrac bardziej uwaznie w obronie, trzeba rozegrac to taktycznie.
0
Wszystko bedzie zalezec od dyspozycji dnia, nie wazne jakiego mamy przeciwnika. Kazdy chce pokonac Barce, mamy podwojnie trudniej inz inni.
Ciekawe jak bedzie wygladac nasz sklad, bo oto musimy sie najbardziej martwic.
0
no niestety Deulofeu ma jeszcze dluga droge przed soba, bardzo slabo to wyglada, wiecej pokory i pracy -tego mu zycze!
0
Spokojnie panowie i panie, to byl swietny mecz w wykonaniu tych dwojga, ale wyluzujmy i nie dajmy sie zwariowac, postawa w meczu z mallorca nie gwarantuje niczego. Ja sie ogromnie ciesze ze bez messiego potrafimy wygrywac wysoko i skutecznie. Ja staram sie patrzec na to z dystansem, nie potrafie na dzien dzisiejszy uwierzyc w odrodzenie .... i chyba mam racje.
0
Rzeczywisci Pinto nauczyla sie bardzo dobrze grac nogami. Jest mocnym zmiennikiem Valdesa.
0
bzdury
0
Wenger chwalil, ze jego najwieksza zaleta sa sytuacje sam na sam. hmmm dziwne
0
Nikt na swiecie nie gra lepiej nogami niz V.V. - nie ma sobie rownych. Ten atut jest wyjatkowo wazny grajac dla Barcy.
0
Roura wroc!
0
uwazam ze mundo troche przesadzilo, nie spodziewam sie tak wielu niespodzianek.
0
J.roura swietnie sobie radzi na konferencjach prasowych.
Lubię to! Gość ma jaja i jest dyplomata!
0
uwazam ze z Abim i Bartra w srodu damy sobie jutro rade.