wojpie6377
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Berlin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak naprawde zagralismy fatalnie. Gole ktore padly to niewyobrazalne sczescie, powstaly praktycznie z niczego i nie wierze ze taki mecz moglby sie powtorzyc. Te dosc przypadkowe trafienia zamazuja fatalna postawe naszych pilkarzy. Uwazam ze nie jestesmy faworytami tego spotkania i wcale nie bedzie latwo. Pep powinien troche ograniczyc wystepy publiczne naszych pilkarzy i wiecej skupiac sie na przygotowaniach do sezonu. Chlopcy Pepa sa niesamowicie rozkojarzeni, powinni czym preadzej zapomniec o poprzednim sezonie i solidniej przygotowywac sie do sezonu.
0
Gdyby sie okazalo ze Cesc zostanie w Londynie? po wielu flustrujacych negocjacjach, jak by wygladala motywacja i chec pilkarza do gry?
Na miejscu Wengera poprostu bym powiedzial wypierd. .. nie chce miec zawonika ktory jest myslami gdzie indziej.
0
a Chamberlain to jaka pozycja?
0
Jesli chodzi o mecz ktory nas czeka na Bernabeu to jestem pelen obaw. Zbyt duzo Iniesty w wywiadach i celebryckich wystepach naszych pilkarzy a za malo skupienia na ow pojedynku. Jestesmy obecnie bez formy i nie spodziewajmy sie niczego dobrego. Nie mozemy zyc poprzednim sezonem., Boje sie ze Madryckie ps. wyleja na nas zimny kubel wody. Z drugiej strony uwazam ze to jedyna szansa dla relau by nas pokonac! Jestesmy nieprzygotowani, same zapewnienia naszych pilkarzy nic nie znacza. Puyol i Xavi zapewne nie zagraja, wypad do USA to byl wypad na promocje co pokazaly wyniki. Za oceanem widzialo sie glownie zdjecia przed bialmy domem badz delfinami w basenie itp. Latynosi wrocili pare dni temu, wiec nie mozna oczekiwac ze porwa nas wysmienita forma. Przestrzegam wszystkich ktorzy mysla ze bedzie dobrze. Niesteyt w tym przypadku jestem pesymista. niestety taka jest prawda ale Visca el Barca!
0
Na Sport.es mozna przeczytac ze Arsenal chce Fabregasa przypisac do kadry The Gunners na lige mistrzow! Uwazam ze Arsenal nie odpusci Cesca. Czy ktos wie czy Wenger zakupil jakiegos pilkarza w tym okienku transferowym?
0
Cesc juz zrobil wszystko co mogl by przjesc do nas, rezygnujac z czesci uposazenia i ewidetnie pokazujac wengerowi ze to juz koniec. Gdybym byl wengerem powiedzial bym- spadaj stary, widze ze to juz nie ma sensu. Miejmy nadzieje ze Rosell zasiegnie glebiej do kieszeni i dolozy do tej oferty.
0
Postawcie sie w sytuacji Cesca, on ma najbardziej przejeb.... szkoda chlopa ze musi to znosic, Arsenal powinien byc bardziej wdzieczny i wyrozumaly co do swojego kapitana. Powinni uszanowac jego wole!
0
Kolega Geble ma racje, te kilka baniek wiecej nie robi wielkiej roznicy, napewno nie przeplacilibysmy za Cesca! Uwazam ze Rosell powinien dolozyc jeszcze z 4 mln by bylo 44 to napewno Arsenal sie zgodzi. Gdyby za sterami byl Laporta to Cesc o tygodnia a moze dwoch trenowal by z nami.
0
0
0
Przezyjmy to jeszcze raz! ale tym razem z swietnym hiszpanskim komentarzem!
0
Zawsze jak ogladam wyjscia nowych pilkarzy na Cam Nou gdzie pozuja do zdjec, zaden z nich nie potrafi spokojnie podbijac pilki a wiele prob sztuczek koncza sie fiaskiem. Tak samo bylo z Ibra, davidem Villa, Afellay tez kiepsko sie zaprezentowal, wiem ze to nic nie znaczy ale jest troche kompromitujace, A widzieliscie moze jak zostal ronadinho przyjety przez fanow Milanu i jego prezetacja! Wszyscy oczekiwali sztuczek i magii a Roni tylko podbijal pilke i oddawal swoim kompanom z ktorymi mial stworzyc show. To bylo kiepskie, a w filmikach Nike wszyscy robia niesamowite rzeczy! Pytanie tylko ile prob wykonuja by stworzyc udane nagranie!
0
postawilem na wygrana Barcy 1000 zl, Panowie prosze nie odpuszczajcie!
0
Czy ktos juz moze wie w jakim skladzie zagramy?
Bardzo chcialbym sie dowiedziec bo mam ochote obstawic duzo pieniazkow na zwyciestwo Barcy , i chcialbym spokojnie zasiasc do ogladania meczu!
0
Dani Alves tym spotkaniem zapracowal sobie na nowy kontrakt jakiego oczekuje. Jesli Sandro to spierdoli to bede bardzo zly.
Szkoda ze na takim "gazie" nie mozemy ograc kilku kluczowych przeciwnikow jak np: Arsenal, bo jest przerwa swiateczna. Mam nadzieje ze w nowym roku bedziemy kontynuowac swietna passe!
Terminaz na poczatku nowego roku jest dla nas laskawy i bedziemy mieli czas by sie rozpedzic i znowu wygrywac w pieknym stylu.
Jestesmy w niesamowitej formie, chyba nigdy jeszcze nie gralismy lepiej, radujmy sie bo mymy swietny zespol!
0
Thiago dominowal, swietna wymiana podan w srodku pola i nie tylko, Bartra mnie zaskoczyl ofensywnymi zapedami i rajdami w pole karne - to bylo bardzo ciekawe, Wczoraj mozna bylo znalesc na boisku wielu godnych zmiennikow dla pierwszej ekipy. Podsumowujac zagrali jak na Barce przystalo! jednak bez Xaviego Inesty w srodku styl sie nie zmienil i to jest najlepszym dowodem na wielki potencjak jaki drzemie w canterze. Z taka gra mamy olbrzymie szanse na zdobycie Pucharu Krola!
0
To byl naprawde najlepsy mecz Cantery. Bardzo mi sie podobal styl gry, dominacja w posiadaniu pilki ,pressing, klepali sobie w srodku boiska ,to bylo swietne spotkanie Thiago, teraz mozna z czystym sumieniem powiedziec ze mamy lub bedziemy miec godnych zmiennikow! Forca Barca!
0
Jak widac Rossel nawet transportu nie potrafi w 100% przygotowac!, alez wstyd Panie Rossel a ten komunikat wloz sobie w anal
0
Jeszcze wiele ciezkich meczy przed nami! 19 grudnia zagramy derby z Espanolem na ich nowym obiekcie- napewno nie bedzie latwo, Real tymczasem bedzie podejmowac Seville i Villareal na wlasnym obiekcie, i raczej nie ma co liczyc ze dadza rade przeciwstawic sie krolewskim.
Kluczowa bedzie postawa obu ekip po nowym roku. Gdyz wtedy Barca Bedzie musiala zagrac wiele spotkan z ekipami z czolowki na ich obiektach, Valencia, Real, Sevilla, Villareal, oczywiscie te spotkania moga byc przeplatane meczami ligi mistrzow dlatego uwazam ze druga polowka sezonu bedzie zdecydowanie bardziej wymagajaca!
0
Wbrew wszystkim przeciwnoscia losu zagralismy jak przystalo na lidera i pokazalismy swoj upor i ambicje do wygrywania kolejnych Sukcesow. Madryt tez wygral ale widzielismy w jakim stylu, ten mecz byl nudny jakby nie patrzec. CR7 gral sam, zeby za wszelka cene zamazac swoj ostatni wystep, pomimo strzelenia dwoch goli, Mial chyba z 50 nieudanych strzalow. Musze skarcic Valencie gdyz zagrali jak dzieci w mgle, to byl slaby mecz w wykonaniu nietoperzy lecz remis mogi wycisnac. Zastanawiam sie kto jak nie Barca moze urwac punkty Realowi? Moze Villareal na wlasnym boisku, bo innej mozliwosci nie widze, niestety!
0
www.laola1.tv
tutaj zobaczycie meczyk Barcy w dobrej Jakosci korzystajac z niskiego transferu!
0
Mam nadzieje ze bedziemy w dobrych nastrojach przygladajac sie o 22:00 jak real bedzie podejmowal Valencie!
0
spoko, murawa wyglada obiecujaco! pogoda tez nie jest zla!!!!
0
ciekawe czy beda przebierac sie w autokarze?
0
chlopaki jada na stadion oleeeee
Madryt Placzeeeeeeee oleee
0
ciekaw ta relacja, rowniez bardzo emocjomujaca
0
ciekawe jak bedzie na miescie, czy uda sie szybko przebrnac na stadion!
0
KLAM_RM wylacz sie prosze ! My tu mamy wazniejsze sprawy do opisania!!!!
0
no 10 min nawet szybko sie przesiedli
!
a teraz rura!
0
Ta cala gonitwa napewno dziala na niekorzysc barcy do tego dodac pogode i stan murawy, oraz agresywne zapedy osasuny - scenariusz jawi sie dramatycznie.