wojpie6377
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Berlin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Murawa jak widac w dobrym stanie to mnie cieszy i uspokaja!
0
proponuje opaski na glowy, uzycie masci rozgrzewajacych miesnie -troche smierdza ale sa bardzo skuteczne i oczywiscie dlugie korki!
0
Ciekawe czy maja podgrzewana murawe? jesli nie to beda mogli ulepic balwana!
0
Lider TV pokazuje rowniez w wtorek AC MILAN - real madryt, ten mecz rowniez bedzie ciekawy!
0
LIDER TV----Hotbird 8
13.0 stopni (e)
Freq: 12.149 V
Symbol 27500-3/4
0
oczywiscie o 18:30!
0
Nie jest kodowany! Numer 338 - jest to pewne zrodlo!
0
LIDER TV bedzie transmitowal mecz naszych! Kto ma Cyfre a nie ma eNki moze ogladnac na azerskim kanale!
0
channel list: Osasuna- Fc Bacelona
6 Eren
Al Jazeera Sport +2
Al Jazeera Sport +3
Alfa TV Cyprus
Alfa TV Macedonia
Alternativna
C+ Liga
C+ Sport 1 (Nor)
Digi Sport+ (RO)
Gol TV (America) **
NTV Hayat BiH
NTV Spor
NTV+ Football
Sky Calcio 5
Sky Sports 3 (uk)
Sport 1 (Hun)
Sport 1.1 (Ned) {+20m}
Sport 2 (Cze/Svk)
Sport 5
Sport TV1
SuperSport 2 (DigitAlb)
SuperSport 3N
SuperSport 7 (ZA)
SuperSport 7A
TRK Futbol
TV+ (Bulgaria)
TV4 Sport
~ Al Jazeera Sport HD
~ C+ Liga HD
~ DigitAlb HD3
~ Sky Sports HD3 (uk)
0
Obecny sezon Jak sam Krkic zaznaczal mial byc jego sezonem! musimy poczekac!
0
Henry i Bojan sa najbardziej dalecy od Formy jaka prezentowali wczesniej. Ciekawe ile bedzie trzeba czekac by znowu pokazali na co ich stac.
0
Tak naprawde gdy zabraknie Ibry bedziemy mieli problem gdyz forma Bojana to jakies nieporozumienie.
0
Sezon zaczol sie dla niego bardzo slabo, pamietacie mecz z interem - byl najgorszy na boisku, zadnej akcji lewa flanka a gdy uznano go najslabszym ogniwem- normalnie sie obrazil! Powinien wziac sie w gasc i zapierd.....bo ktos zajmnie jego miejsce na dluzej w wyjsciowej jedenastce. Pamietam Henka i jego rajdy- chcialbym go widziec ponownie w takiej dyspozyycji!!!!! Visca el Barca!!!!
0
pisali ze kontuzja niegrozna a ja juz nie pamietam kiedy widzialem Henrego na boisku.
0
lepiej dla Henry bedzie gdy wreszcie zacznie grac bo jesli bedzie dalej nieobecny to ktos moze wskoczyc na jego miejsce. Bojan przed kontuzja byl wprowadzany jako pierwszy przed pedro czy Jerfena - teraz juz nie jest tak latwo. licze ze dzisiaj zagra co s ciekawego.
0
Mam nadzieje ze Pep umotywuje odpowiednio nasze gwazdeczki by nie bylo niespodzanki. Caly madryt juz placze mam nadzieje ze nie podzielimy losu Madryckich i wygramy malo tego ze wygramy wystarczajaco wysoko by rewanz byl tylko formalnoscia!
0
LIcze dzis przedewszystkim na BOjana Marqueza i Czyhre! chce by bylo widac ich klase
0
Jeszcze wczesnie na podsumowania. NIE ZAPESZAJMY!
Ciekawe co dzis Bojan pokaze?
0
nasi musza byc w pelnej gotowosci! ale Marquez i Czyhra powinni byc zapora nie do przejscia! zobaczymy jak bedzie! a jesli chodzi o real to w rewanzu moze i zabraknac czasu by wbic piec goli! OBY!
0
Victor Valdes jest najlepszym bramkarzem na swiecie grajacy nogami! Potrafi niczym stoper spokojnie rozegrac pilke! To jest ogromny plus w grze Victora. Ma dobra technike urzytkowa malo kto tak potrafi, przewaznie bramkarze wala na oslep- byle dalej- zwroc na to uwage!
0
Iker w meczu z Milanem popelnil multum bledow! Zagral rzenujaco, zle obliczal swoje wyjscia do pilki, wygladal jakby wrocil z mocno zakrapianej imprezki! Valdes powinien zadebiutowac w Reprezentacji! Del Bosque powinien mu dac szanse. W koncu jest rowniez ojcem sukcesow Barcy. Barca dawno nie miala tak dobrego bramkarza. Pamietacie Hespa,Bonano,Rustu,Enke!!! jedynie Zubi zapisal sie z honorem w historii Barcy!
0
Brzydki ten Czyhrynski, za miesiac mamy juz pojedynki z Interem i Madryckimi ... Alves musi byc zdrowy! wdlug mnie Pique usiadzie na lawce a na srodku zagraja Marquez i Czyhra Puyol na prawel maxwell na lewej. Powinnismy dac sobie rady z Saragossa!
0
Zimny prysznic powinien podzialac mobilizujaco. Ja w przeciwienstwie do Pepa uwarzam ze porazka powinna pozytywnie podzialac na Ekipe Blaugrany. Z doswiadczenia wiem ze po fatalnym wyniku z nizej notowanym przeciwnikiem, chcesz jaknajszybciej zamazac zla postawe i z niecierpliwoscia oczekujesz kolejnego pojedynku by wygrac pewnie i zapomniec o tym co sie bylo. Mecz z rubinem sprowadzil nas na ziemie i pokazal ze jest kilka niedociagniec. Przwiduje ze Pilkarze Barcelony zagraja z wieksza checia zwyciestwa i pokaza sie o niebo lepiej pokonujac Saragosse.
0
Czy na N sporcie bedzie mozna zobaczyc Meczyk Blaugrany?
0
Valdes byl swietny to dzieki niemu mamy remis! brakowalo IBry nie bylo do kogo zagrywac ostatniej pilki!Irytowala mnie chaotycznosc kilku pilkarzy na poczatku meczu np Puyol ktory ma byc w takich meczach bezbledny wygladal jakby pierwszy raz wybiegl na boisko! plataly mu sie nogi i podawal kilka razy jak amator! potem sie to zmienilo! naszczescie! Uwazam ze Guardiola pomylil sie przy ustawieniu druzyny! Messi musi odpoczac w meczu z Kazaniem, gdyz natlok spotkan wplywa na forme naszych. Trzeba sie cieszyc z Remisu! bo moglismy przegrac! Moze zamiast Robinho w zimowym okienku tranferowym lepiej bedzie zagiac parol na Davida Silve on jest swietny co pokazal wczoraj w meczu.
0
Niech usiadzie na Lawie bedzie swiezy na Valencie!!!!
0
Argentyna powinna byc bardziej wyrozumiala dla Messiego. Ekipa jest pewnie zdolna do wielkich rzeczy lecz nie tworza kolektywu. Zestawienie obronne Agrentyny jest poprostu slabu
0
na cyfrze chyba nr 338. Na Liveonsat.com jest lista kanalow ktore beda transmitowac nasz mecz!
0
Na Cyfrze pokazuja na LIDER TV (azerbejdzan)
0
3-0 dla FCB!!!