wojpie6377
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Berlin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To juz kolejny trening w ktorym wiadc usmiechnietych pilkarzy, to bardzo mnie cieszy ze panuje w zespole przyjazna, mila atmosfera. Takie zachowania daja nadzieje ze bedziemy mieli jeszcze ostra walke o mistrzostwo. Jezeli wyeliminujemy Valencie to doda to naszym olbrzymiego kopa na reszte sezonu!!
0
Jesli zagramy z takim zaangazowaniem jak w meczu z Valencia bede spokojny o wynik. Swietna atmosfera na treningu daje nadzieje ze zalatwimy Sociedad juz w pierszej polowie!
0
Puyol w drugiej polowie gral oblednie! cos wspanialego. Ja jestem bardzo zadowolony z wyniku i z gry. Zespol gryzl trawe, messi, Cesc, Puyol, Thiago, poprostu wszyscy walczyli- dzieki tem zagralismy bardzo dobre spotkanie. Z nadzieja czekam na rewanz. Bedziemy grac w Finale!
0
Zyczymy sobie udanej pracy sedziego bez okropnych bledow ktore moga zawazyc o wyniku. Trzymam za sedziego kciuki
0
stawka tego spotkania powinna odpowiednio zmobilizowac pilkarzy do walki
0
musimy zagrac uwazniej w obronie i szybciej w ataku, wiecej podan miedzy obroncow, od czasu do czasu przydaloby sie uderzyc za szesnastki. Powinnismy wykonywac rzuty wolne o wiele szybciej gdyz cala otoczka tego fragmentu gry zabiera bardzo wiele czasu i nie przynosi najczesciej oczekiwanego efektu.
0
Uwazam ze valencia zagra tak samo jak ostatnio kiedy bylo 2-2. Pep napewno o tym wie, wiec jestem ciekaw czy odrobil lekcje i co zaproponuje nam dzisiejszego wieczoru. Mam nadzieje ze bedziemy wieksza iloscia pilkarzy atakowac bramke Valenci. Zycze sobie by Messi nie cofal sie zbyt gleboko po pilke. Licze ze Fabs bedzie gral blizej messiego dzieki czemu bedziemy mieli wiecej sytuacji do gola.
0
Musimy sprowadzic klasyczna dziewiatke!!!! moze J.Defoe? Messi od pewnego czasu gra bardzo gleboko, probujac wyprowadzac akcje z glebi, a co za tym idzie brakuje chlopa w ataku. W meczu z Villareal az sie prosilo o pilkarza na szpicy ktory czekalby na odpowiedni moment by zagrac klepke z messim, badz absorbowac uwage srodkowych obroncow.
0
Pierwsza polowa byla Bardzo poprawna w naszym wykonaniu. Styl zaprezentowany w pierszej polowie wykazal potrzebe mienia klasycznej dziewiatki do ktorej messi moglby dogrywac prostopadle pilki. Brakowalo kogos na szpicy. Sprowadzmy Eto'o!
0
Ogolnie rzecz biarac zabraklo tylko jednego gola, sytuacje mielismy, kontrolowalismy mecz , zagralismy bardzo poprawnie, zabraklo szczescia i tyle. To nie byl zly mecz w naszym wyonaniu. Zal straconych punktow niestety jest ale nie wszystko wygladalo zle. Po meczu mozna powiedziec ze wyszlismy zbyt defensywnie ustawieni. Jednak siedmiu obroncow w skladzie meczowym spowodowalo zastoj w ataku. Messi byl osamotniony. Cesc powinien byl grac blizej messiego oraz obaj powinni grac bardziej z przodu. Powinnismy byc spokojni. PD raczej napewno nie wygramy, statystyki mowia wyraznie ze obecne wyniki bardzo roznia sie od tych z poprzednich sezonow.
0
Valdes
Alves-Puyol-Pque-Abidal
xavi-mascherano-busquets
messi-fabregas-adriano
0
Wszystko rozergralo sie w glowach pilkarzy, za szybko uwiezylismy ze juz jest po meczu i gramy w kolejnej rundzie. W innym przypadku mecz bylby zupelnie innym widowiskiem. Za pare miesiecy juz nikt nie bedzie pamietal przebiegu spotkania tylko wynik premiujacy Barce do polfinalow
0
Real zagral tak jak pozwolila na to mu Barca i nie odwrotnie. Nie doszukujcie sie tu cudownej taktyki Mou- bo to nie prawda
0
to bedzie najciezsza drabinka Barcy do finalu!
0
Kolejne gran derby beda wygladaly zupelnie inaczej, gdyz barca bedzie musiala wygrac. Wtedy zobaczymy prawdziwe oblicze naszej ekipy walczacej o mistrzostwo.
0
Po meczu na SB zostalismy bezsprzecznie wywyzszenie przez wszystkie media na swiecie i ustawieni na szczycie najlepszch druzyn na swiecie. Dzieniikarzom barakowalo epitetow by okreslic wspanialosc naszej ekipy a to dopiero byl polmetek. Ten zadrzenie przeslonilo naszym zawodnikom troche rzeczywistosc i podeszlismy do tego spotkania lekko rozkojazeni. Kiedy po konczacym gwizdku pierwsza polowe pilkarze zeszli do szatni pewnie nie dopuszczali do siebie mysli ze po przerwie real moze cos zmienic, dlatego druga odslone zagralismy jeszcze bardziej luzacko-stad te problemy. Uwazam ze tu nie jest winne zle ustawienie zespolu badz swietna taktyka mou tylko walory psychiczne mentalne ktore naszych pilkazy zawiodly. To Barcelona pozwolila Realowi tak zagrac a nie odwrotnie.
0
Mam nadzieje ze Pep zarzada pelnej koncetracji od zespolu, jezeli strzelimy gola na 1-0 powinnismy walczyc dalej i jaki to tylko szybko mozliwe wykonczyc przeciwnika sztrzelajac kolejne bramki. Musimy wybic Maladze z glowy ze moga osiagnac z nami korzystny rezultat. Nie wyobrazam sobie innego wyniku niz zwyciestwo na la roselada. Po drugie jest nadzieja w Athletic Bilbao ktorzy sa w formie i moga przeciwstawic sie Realowi na santiago. Licze na to ze ze urwia Krolewskim punkty. Stac ich nawet na 0:1!
0
Jest ogromna szansa ze Real na San Mames bedzie mial spore problemy na lekka wygrana, moze nawet straca punkty. Wierze w baskow ze pokaza te same zaangazowanie i dobra forme jak w pucharze i zdolaja urwac punkty Krolewskim. Moim zaniem stac ich na zwyciestwo, sa zgrana ekipa grajaca ofesywnie atrakcyjny futbol. Sa silni fizycznie i przy odrobinie szczescia moga popsuc plany Mou.
0
Po Realu spodziewalem sie zupelnie innej taktyki, polegajacej na ciaglym pressingu, nie dajacego Naszym wyprowadzic spokojnie pilki jak to zwykla robic Barca. Po pierwszym gwizdku spodziewalem sie gwaltownych atakow, tymaczasem real cofnal sie i czekal. Wedlug mnie to byl olbrzymi blad Mou, pomysl na mecz totalnie na nasze sczescie nie wypalil. Postanowil zagrac dokladnie tak samo jak w finale copa del rey. Procent posiadania pilki NIESAMOWITY! chyba jeszcze tego nie bylo. 27% posiadania na wlasnym boisku bedac liderem la liga- koszmar. Mou wie i przyznal juz ze porazka ma tylko jednego ojca ... Czekam z niecierpliwoscia na mecz Athletic -Real, gdzie mozna miec nadzieje ze Mardyt bedzie mial olbrzymie problemy by wrocic z trzema punktami. Panowie z Bilbao pokazali sie z swietnej strony w pucharze i mam nadzieje ze pokaza podobne zaangazowanie w meczu z Krolewskimi.
0
Zgadzam sie z przedmowca, Sanchez na szpicy jest niezwykle wartosciowy. Uwazam ze to jest jego optymalna pozycja
0
Ja bylem zaskoczony tak defensywnym nastawieniem Realu. Zaraz po pierwszym gwizdku mozna bylo zauwazyc ze real bedzie gral bardzo zachowawczo i czekal na kontry. Ta taktyka pozwolila naszym na kontrolowanie meczu i bylo to zle posuniecie (dla mnie niezrozumiale) przez Mou. Zagralismy naprawde dobrze, irytowala mnie troche mala ilosc naszych pilkarzy kiedy atakowalismy, zupelnie nie rozumiem dlaczego messi wiele czasu spedzil jako srodkowy pomocnik - calkowicie nie potrzebnie , przeciez mamy cesca xaviego i inieste. Dla mnie Messi zbyt gleboko, szkoda bo dal by druzynie o wiele wiecej.
0
Musimy od samego poczatku wyjsc maksymalnie skoncentrowan! Madryt bedzie probowal zepchnac nas do rozpaczliwej defensywy. Musimy ich przeczekac, dopasowac sie i wybadac w jakiej formie dzis jest Madryt. Powinnismy zaczac czworka z tylu i w miare uplywu czasu wysunac Alvesa do przodu by robil przewage. Jesli ten fragment spotkania rozegramy rozwaznie o nasze sytuacje pod bramka Ikera nie bedziemy musiec sie bac. Zycze sobie wiecej alexisa na szpicy, Messiego robiacego rozniece, Cesca by byl zawsze tam gdzie byc powinien (co do tej pory robil swietnie!) Iniesty bioracego ciezar gry nba siebie,, Xaviego wrzucajacego za plecy obroncow do wychodzacego daniego i bardzo pewnego wystepu naszej defensywy.
0
Betis zagral nadwyraz dobrze, martwie sie ze to tylko pojedynczy przypadek
0
moze masz racje, uwazam ze zmiana byla konieczna dla dobra zespolu
0
gdy wspomne sobie mecz Madrytu z Mallorca, nie potrafie przebolec tych pomylek sedziow ktore spowodowaly ze Real nadal ma 5 punktow przewagi. To nie fair!
0
Iniesta swietny, alexis na szpicy bardzo dobrze sie pokazywal, moze to jest jego optymalna pozycja! Dobry pomysl Pepa. Cuenca bardzo zle, ucieszylem sie kiedy wszedl Alves. Zaczynanie meczu z trojka z tylu jest zbyt niebezpieczne. Barca wchodzac w mecz powinna pierwsze 15 min grac czworka w tyle i stopniowo alvesa wysuwac do przodu. Pierwsze minuty sa zawsze ciezkie dla barcy, duzo niedokladnosci, jestesmy lekko rozkojarzeni a przeciwnik chce pokazac swoje agresywne nastawienie i w pierwszych minutach zobic przewage.
0
Pamietam te relacje live z przyjazdu naszych na stadion w pampelunie- komentarze byly kosmiczne, bawilem sie wysmienicie a potem 3-0 dla nas , cos pieknego
0
Pan redaktor B.Rabij= EMOCJE, Gdyby jeszcze tylko bylo czasem goooooooooooooooooooooool przez pol minuty to nie byloby o co prosic!
0
Cenie pana redaktora Rabija, swietna robota w sportklubie! Chetnie posluchalbym go na C+ . Panom z Canalplus przydalo by sie kilku lekcji udzielic. Pan orlowski pomimo swej duzej wiedzy z ligi hiszpanskiej potrafi zniechecic swoimi uwagami. Nie jestem zadowolony z poziomu kometowania ligi hiszpanskiej w canalplus. Pan Smokowski powinien zrobic transfer i zatrudnic tak swietnego komentatora. Juz nie moge sie doczekac Kiedy bede ogladal i sluchal GD wykonaniu Pana Rabija!
0
Najslabszym zawodnikiem tego meczu byl niestety Leo! Z reszta mozna sie zgodzic. Alexis chciaz gral slabo to walczyl i byl widoczny, leo przedreptal 85 min doslownie! tracil pilki , kiedy byl potrzebny na szpicy cofal sie p pilke, gralismy w dziesiecu. Oczywiscie nie mam do niego zalu bo kazdy moze miec slabszy dzien. Zal natomiast mam do Pepa, ktory widzac leo w slabej formie nie zmienil go do konca meczu. Uwazam ze zmiana pedro na mesiego miala by pozytywny wplyw na pozostala czesc spotkania.