wosiek91
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Konradowskyy Może by tak na Napoli wszystko postawić
1
@Roobo Szpak i Mielcarski
0
@draxidox Chłop z tweeta jest prawdopodobnie tak ograniczony umysłowo, że nie dopuszcza do siebie myśli, o istnieniu ludzi którzy by zapłacili i 15 zł za litr po to żeby posłuchać fajnego dźwięku silnika chociażby, bo traktują motoryzację jako coś więcej niż transport z pkt A do pkt B.
0
@Derpowsky Wystarczy wejść na notatnik. W dodatku wg. nich bramka strzelona fartem, a Pedri symuluje. Sekta i stan umysłu
17
Ich wyznawcy to po prostu sekta, co by sie nie działo i ile by im nie pomagali to będą twierdzić, że walczą ze wszystkimi. Obrzydliwy klub, obrzydliwy fanbase.
0
@Kilotopy Neymar z temu
0
Mame nie teraz maszyna ruszyła
2
Ostatni raz doping to mam wrażenie ze 100 lat temu był ;d
1
Mamy to, humorek git !
1
@Kessie Klasyka
2
@BorzyKrzys Najwyraźniej nie ma z tego żadnych profitów, bo jakby trzeba było zwołać jakieś posiedzenie w sprawie sprowadzania gównianego mięsa ch** wie skąd to by w sobote na 7 do roboty przyszła.
0
@DTMisTheBest
1. Nikt nie pytał.
2. Niech każdy sobie trenuje to co lubi, byle to była aktywność fizyczna z głową a nie szprycowanie bicepsów syntholem. Każda forma zdrowej aktywności fizycznej jest ok, jeśli nie pasuje Ci smród w męskiej szatni na siłowni, zawsze możesz trenować z koleżankami. Pozdro
5
@Stinger_ Oddałem butelki raz, pół kuchni zasrane butelkami bo przecież nie można ich zgniatać, jak zobaczyłem kwitek na 9zł (bo niektóre butelki były po 10 gr zamiast po 50) to dałem sobie z tym spokój, lepiej po prostu segregować je do plastików mając osobny kubeł w kuchni.
1
@TR3YWAY Klasa, jak ciężko wstać z kibla tzn. że trening był solidny
14
Ale bym sobie teraz takiego Pique obejrzał mówiącego sędziemu że jest śmieciem XD
1
Może i gramy fatalnie ale to jak nas robią to już nawet nie jest żenujące tylko śmieszne xD
0
@PepGuardiola1971 Dołek formy przychodzi znów po spotkaniu z Sociedad jak w zeszłym roku, przegranego znów w "kontrowersyjnych" okolicznościach.
2
Dzisiaj się bramkarz słaby wylosował
0
@pax Podanie było od Ferrana.
4
@Coutinho007 Nie tylko na skrzydle
0
@papikkuchta Przecież tu nie było jego winy, Ferran go wdupcył na takiego konia że dramat
0
Ciężko tu coś powiedzieć, mega pocięli skrzydła ale chociaż dwie strzelić byłoby dobrze.
5
Szkoda ze czerwonej tak nie sprawdzali...
0
Balde jest upośledzony?
0
Niesamowite kartoflisko przygotowali XD
0
@tbas Oczywiście, zgadzam się z Tobą. Powoli się to zmienia, jest projekt alfa w PL ale konsultacje są jeszcze mega drogie. Po 30-tce to powinien być normalny lek jak każdy inny (oczywiście mówimy o przypadku gdzie najpierw robimy wszystkie badania, wykluczamy choroby etc. i dopiero stosujemy terapię zastępczą podnoszącą poziom teścia do górnej NATURALNEJ granicy).
1
@tbas W stanach to w sumie testo w małych ilościach ale jednak jest normalnie w odżywkach. Inna sprawa, że w dzisiejszych czasach uważam, że TRT powinno być traktowane normalnie, a nie jako jakieś zło wcielone i doping ;d
0
Alvaro Arbeloa: "Przepraszam, to moja wina, że w 5 minucie meczu wciąż nie podyktowali nam rzutu karnego"
0
@lukasoon15 Nie wiem czy będzie z widokiem na ceremonię losowania, ale live temu poświęcony prowadzi Gerard Romero na swoim kanale YT
1
@Colon Kurcze pieczone, Queen to zespół mojego dzieciństwa, słuchany na okrągło przez lata i wtedy pewnie bym zagłosował na Innuendo ale dziś patrząc na to jakie to było collabo i kim była Pani Caballe, głos oddaję na Barcelone. Trudne się wylosowało :D