wosiek91
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Konradowskyy Dla mnie top. Wystarczy spojrzeć jakim my składem graliśmy przed jego przyjściem i w jak czarnej dziurze byliśmy w LM dostając co roku w trąbe na wczesnym etapie. Dużo osób ma niestety krótką pamięć i oczekuje, że taki prezes przyjdzie i w rok zrobi giganta z klubu który był prawie na dnie pod kątem wyników sportowych. Swoje wady ma, jak każdy ale to nasz człowiek, ciśnie elegancko po tych szumowinach ze stolicy i to jego decyzje sprawiły, że możemy się znów emocjonować i cieszyć grą naszych piłkarzy.
0
@ChampionLW Przypadkowo tutaj, kopnął piłkę po czym zaliczył stempel.
1
@KrwawiaceoczyVEB To jest ten projekt o którym mówił ;d
0
Nie no on jest impostorem w tym meczu nie ma innej opcji
3
Zawsze byłem za Sportingiem
0
@Sapos93 Mi się wydaje, że to bardziej było U U U U U od Uruguayo i tak chcieli mu dodać otuchy ale mogę się mylić XD
1
@Hosh 2/10000, bo 1/10000 to spotify premium na 3 miesiące.
1
@ATT Po części się zgadzam, problem w tym, że ten gość nie daje w ogóle vibe topowej 9. Gra dobrze przez 2-3 mies. po czym znika. Obecnie takie pieniądze dałbym jedynie za Haalanda, nie ma drugiego takiego pewniaka na 9 (no + Kane gdyby był z 7 lat młodszy).
1
Szczerze, to nie biorąc nawet pod uwagę czy obecnie nas na niego stać czy nie, to nie widzę sensu wychodzić 10 lat z bagna i w przyszłości wyrzygać na niego 150-200 baniek i znów być dziadem przez następne 10 lat. Już bym wolał 2-3 tytuły mniej i stabilną sytuację w klubie. Mam nadzieję, ze nie popełnimy błędów z przeszłości.
0
@bronx Kounde go okradł z asysty, chłop miał w ciul czasu kontuzje a zrobił wiecej niż balde przez ostatnie 10 meczów jak nie dłużej.
3
Ale piła od Cancelo niesamowite. Balde przez nastepne 2 lata nie da takiej piłki na głowe
0
Cancelo na 2:1 w 92 min.
0
@Chimera Jesteś trollem lub ignorantem nie reagującym na żadne argumenty. Maluchem też pojedziesz z punktu a do b tak samo jak mercedesem s klasą. Nigdzie nie napisałem że jak masz 16GB ramu to gry nie będą działać. Ale to już pozostawiam analizie myślących ludzi bo naprawdę szkoda mi energii dalej ciągnąć z Tobą tą dyskusję.
1
@Roobo Zrogowaciała skóra na pięcie Yamala
0
@Peciak Co więcej, podobno gwizdał na te panienki i teraz będzie miał zakaz wstępu na santiago bernabeu.
0
@Chimera Nigdzie nie poruszyliśmy kwestii, że byś nie zagrał. W publicznym szalecie też się można załatwiać, ale można to też robić we własnej i czystej toalecie. Przeczytaj jeszcze raz na jaki temat była cała dywagacja.
0
@Chimera Proszę bardzo:
1. Escape From Tarkov wyd. 2016 (nie patrzeć na datę wydania wersji 1.0) żre ram jak opętany (mapa streets of tarkov - wydana parwie już 4 lata temu potrafi zeżreć 64gb ram)
2. Star Citizen data wyd. 2017 spokojnie łyka powyżej 20GB
3. Cities Skylines (obydwie części)
4. Cyberpunk data wyd. 2020 - już wtedy mając 16 GB ramu gracze doświadczali mikroprzycięć, spadków fps i innych zjawisk paranormalnych.
5. ArmA 3 / Dayz - juz nawet nie chce mi sie szukać dokładnej daty wydania bo to starożytność a przy dużych misjach potrafiły żreć spokojnie pod 16 GB ram.
6. The last Of US 1 (wyd. PC) - 3 letnia już produkcja, spokojnie żarła powyżej 16 GB ram.
I z 10 innych tytułów spokojnie jeszcze bym znalazł. Zdaje sobie sprawę, że te które wymieniłem nie są demonami optymalizacji (cokolwiek by to oznaczało bo dla niektórych optymalizacja oznacza to żeby im na gtxie 1660 gry chodziły na max detalach w 2k26), natomiast nie można być ignorantem i iść za głosem szarego ludu, który gra w minecrafta czy gierki na low detalach i twierdzi że 8GB ram jest dalej spoko. Produkcje AAA szczególnie z otwartym światem, żarły dużo więcej niż 16 GB ram już kilka ładnych lat temu czy to się komuś podoba czy nie. Można to zaakceptować albo dalej siedzieć w piwnicy i wojować mieczykiem. Do tego jak wyżej napisałem, często ludzie mają w przeglądarce na drugim monitorze odpaloną jakąś mapkę, Discord chodzi w tle + milion aplikacji antimalware czy innych windowsowych gówien, które swoje też oprócz tej gry zeżrą. Na szczęście świadomość ludzi trochę się w tym aspekcie poprawia jednak to jest kropla w morzu i dalej mamy praktycznie zerowy postęp bo są jeszcze konsolowcy którym musi wszystko chodzić "TAK SAMO" za 2 tys. zł XD
0
@Chimera Dokładnie tak, wpisz sobie chociażby RDR2 ram consumption (nie pomyl z vram) lub kilka innych poważniejszych tytułów niż minecraft :) Chyba że lubisz jak wszystko jest wykorzystywane pod kurek to spoko.
0
@4drian0 32 GB ram-u do gier, to był już standard 4-5 lat temu jak nie dalej (z założeniem, że np. na drugim monitorze jeszcze odpalona jest przeglądarka z jakąś mapą itp, to mocno wymagająca gra potrafiła ssać pod okolice 14-15 GB ram więc żeby mieć luz te 32GB to był standard). Jeśli ktoś kto chce grać w normalnej jakości nadal ma mniej i płacze, że ram drogi to mam dla niego dwie propozycje - zawsze można kupić konsolę (przez które o zgrozo nie ma skoku jakościowego w grafice przez kolejne lata) lub sprzedać to co ma i w ogóle nie grać, a przy tym zarobi. Karta graficzna - sprzed 5-6 lat (data premiery 3080) to są naprawdę normalne wymagania. Nie potrafię zrozumieć lamentu ludzi którzy jadą na jakimś GTXie i sie prują w opiniach na steam, że gry nie są zoptymalizowane bo mu słabo chodzi XD. Te Lego to nie jest mój klimat i nie wiem na jakim silniku to chodzi ale bez sprawdzania w google, strzelam że to najnowsze będzie postawione na najnowszym unrealu. Więc jakie ma mieć wymagania ? Twórcy mają teraz dusić gry przy wydawaniu bo ktoś przespał czas na zakup komputera i ram podrożał ? Nie rozumiem, naprawdę nie rozumiem.
2
@Laminedependencia I do końca wyroku zapętlona powtórka dokumentu o Negreirze.
2
W stu procentach popieram Hansiego, potwierdzeniem jego słów jest Fermin, który może nie ma umiejętności jak np. Pedri ale żre trawę i czasami zapieprza za trzech i zrobiłby niemal wszystko na boisku i poza nim dla tych barw. Najemników tutaj nie potrzebujemy.
1
@Who_you_mam Nie pomaga mu w tym że urósł 10 cm w ciagu roku i nabrał masy mięśniowej. Wczoraj oglądałem sobie jakieś powtórki z ważniejszych meczów z ostatnich 2 sezonów i widać nawet, że zaczyna się zmieniać sposób prowadzenia przez niego piłki i koordynacji ruchowej. Szkoda
2
Kolejny sezon bez potrójnej korony dla prześcieradeł. Humor ? TOP
2
@Laminedependencia "Send Vini and Kylian 2-3 years to Dagestan and forget" XD
1
@Czajka90 RRRRRRRRRRRRRRRICE abababababababa
0
to jeszcze z 15 doliczone
0
@Szczygiel06 Ja różnie, czasem solo czasem z ziomkami z pracy w duo lub trójkach. Balans jest spoko bo jak grasz sam to wrzuca Cie z graczami solo, jak grasz duo to wrzuca Cie z graczami duo, a jak w trio to w trio, wiec nie ma sytuacji ze wychodzisz solo na 3 osobową drużynę.
1
@Szczygiel06 Od 16 listopada 180h rozegrane i rośnie, ostatni raz przy grze tak dobrze się bawiłem... nie pamiętam kiedy w sumie. Wspaniała gra. Czuje się trochę jak za dzieciaka kiedy gry dawały mnóstwo radości i nie nudziły się po 2 godzinach.
0
Wędka powinna iść już teraz, gość nie zrobił nic dobrego, zmarnował 200% okazję w takim meczu, podał chłopu przed chwilą prawie sam na sam, jest uwikłany bezpośrednio w samobójczą bramkę. Psycha sitting i miękkie nogi, do niczego się dzisiaj nie nadaje i musiałby chyba hattricka strzelic żeby to odpokutować a jak wiemy żeby tak było to musiałby mieć z 12 okazji 100% zeby ze trzy strzelić.
0
Własnie dlatego ten gosc nigdy nie będzie podstawową 9.