0

@BezglutenowyPedri Zalando i polowanie na promce na zwykłe koszulki under armoura - nie do zajechania mozesz prać milion razy.

1

@Krzysztof1987 Chłop ma 17 lat, to co grał w zeszłym sezonie było ponad oczekiwania. Wiadomo, że Barca jest takim klubem gdzie teoretycznie nie ma miejsca na błędy i słabszą forme ale ze względu na to jak potoczyły się losy naszego ukochanego klubu w ostatnich latach to trzeba się cieszyć z tego co mamy i dać chłopakowi czas. Dla mnie zajebisty grajek i można przymknąć oko na błędy póki co, tymbardziej, że dużo większe i bardziej decydujące wielbłądy walił araujo.

1

@jarkszon Jeśli bierzesz wyjazdówkę i normalne ciuchy nosisz między M a L to bierz L. Koszulka jest dość wąska w talii

0

@F3DO Prawdopodobnie preparuje kolejny materiał o Negreirze

0

@messi33 dołóż do tego Balde z celnym dośrodkowaniem do napastnika i Ferrana z dobrymi 3 meczami z rzędu

0

@Derean przeciez siedzi im wynik to gdzie 15 min xD

0

@MesQueUnClub96 Pewnie akurat rzut rożny z liverpoolem mu się śnił, też tak mam tylko podobno głośno krzyczę.

1

@PaPo Pena niczym nie gra dobrze, więc nie widzę problemu :D

0

@Marian_Pazdzioch A w jakim momencie życia obecnie jesteś i czego najbardziej od miasta i mieszkania w nim oczekujesz ? Myślę, że mogę Ci dość precyzyjnie odpowiedzieć bo mieszkam tu od 33 lat.

0

@SadeckiKocur Nawet mój stary pijany z odnowionym urazem z 87r. dałby więcej niż Ferran. Proste, że tak ale muszą go wprowadzać z głową.

0

@VeB 1899 Ja ogólnie nosze rozmiary tak między M a L i dobrze że wziąłem L bo jest faktycznie dosyć wąska. Nie mam pojęcia jak to wygląda ze sklepu Nike, niestety nie pomogę.

1

@VeB 1899 8:20 kurier u mnie zapukał do drzwi, akurat na dzisiejszy meczyk :D

3

@macio_944 Takie stare czasy powoli się przypominają ze złotej ery :D

0

@katalonczyk987 Już jest, w dodatku możesz dostać fajny rabacik, koledzy kilka godzin wcześniej zostawiali kod zniżkowy. https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14803811#comment-14803892 Tu masz link do posta gdzie dobra duszyczka podaje kodzik.

0

@VeB 1899 Już jestem pancernie odporny przez tyle lat kibicowania na porażki ale miejmy nadzieje, że maszyna Flicka coś w końcu ruszy :D. Wziąłem wyjazdówkę LM z Gavim na plecach (korciła mnie Raphinii bo 11 na tej czarnej koszulce kozacko wygląda ale jednak mam większą pewność, że Gavi w naszym klubie będzie grał przez całą karierę). Domówki niestety niezbyt dostępne w normalnych rozmiarach ale jak tylko się pojawią to też biorę. Jeszcze raz dzięki za poradę.

2

@VeB 1899 Dzięki też skorzystałem z kodu i zamówiona :D

1

@VeB 1899 Brałeś stadionówkę czy oficjalną meczówkę ?

1

@juarez To ujęcie jak Rakieta i Montoya tylko stoją i patrzą jak maestro gra w swoją gierkę XD Coś pięknego

1

@xvcWinterSoldier Tej co na pokrycie transferu NICO i gwarancji daje wysokie sumy ?

0

@MesQueUnClub96 Novak korzystał z porad ekspertów z La Bamby, a Rafa nie. Żadna tajemnica.

1

@DLFCB Blik nie jest czasem polskim wynalazkiem ? Nie wiem czy gdzieś na świecie wcześniej funkcjonowała podobna forma płatności, ale jeśli o Polskę chodzi to jest to gamechanger w wygodzie korzystania z usług bankowych.

2

@MesQueUnClub96 Jak 8 godzinny lot to miejsce najbliżej kibla, bo ze dwa razy siku na bank się pójdzie.

1

@Senyer Myśle, że ma to sens, tym bardziej biorąc pod uwagę to, że piłka jest dzisiaj kołkiem ciosana. Przestała się liczyć ładna i efektowna gra, najważniejsza jest skuteczność, gra siłowa, statystyki, cwaniactwo. Niestety w taką stronę skręca piłka.

8

@Arden Ale uśmiech z twarzy jej nie schodzi jak widać xd

3

Tytan pracy, gość trenuje nawet wtedy kiedy nie musi. Każdy wie, że był czas kiedy miał problemy z grą w obronie ale dzięki ciężkiej pracy wspaniale się rozwinął. Oby każdy nasz zawodnik wkładał tyle wysiłku w swoją pracę. Jeden z naszych najlepszych transferów ostatnich lat.

1

@Bulbulator Jedyne zamówienie na 2025 jakie Nike było w stanie zrealizować XD

2

@MesQueUnClub96 We wszystkim trzeba zachować umiar i zdrowy rozsądek ale nie da się ukryć, że tutaj partnerów do gry ma dużo lepszych. Jeśli siądzie chemia między nimi, a myślę, że tak będzie to może być grubo. Jedyne co może nie dojechać u niego to mental bo jednak już dość się rozleniwił w tej francji ale Carlo pewnie zrobi z nim porządek. Niestety

0

@Kgorecki2500 Takich jak ona to powinno się w kajdankach puścić przez tydzień po pasku granicznym, szybciutko by zmieniła zdanie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czegoś takiego to nawet w La Liga nie ma , chłop wydrukował mecz okrutnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?