0

@4drian0 2025, a konsolowcy dalej będą się szczycić, że mają 60 fps... konsole to niestety rak w branży rozwoju gier komputerowych :/

8

https://imgur.com/a/iMKNiWq

Pozdro wariaty, kibicujcie mocno gdziekolwiek jesteście!

0

@Ghostface Niby nie masz wolnego czasu, a jednak tam wszedłeś, a następnie rozpocząłeś dyskusję tutaj. Ja np. interesuję się głównym rywalem w lidze (szczególnie takim, którego fanbaza wiecznie oczernia nasz klub), bo lubię mieć swoje przemyślenia, wnioski i argumenty w dyskusjach np. ze znajomymi. Odnośnie polityki to nawet mi się nie chce wypowiadać bo ten temat uważam powinien zniknąć z tej strony i być banowany, ale pośrednio odbiję piłeczkę w Twoją stronę.

"Tutaj, bez zmuszania kogolowiek, ludzie dziela się na grupki i "zwalczaja wzajemnie", a potem zdziwienie, że jak przychodzi do polityki czy ważniejszych kwestii to jest to samo." - A dla mnie właśnie najgorsi są ludzie, którzy ślepo idą w przekaz tylko swojego nurtu i słuchają/oglądają/czytają tylko treści swoich, nie weryfikując w jakikolwiek sposób tego co przeciwna strona ma do przekazania. Ja np. weryfikuję dlatego wiem co dzieje się na tamtym forum. Ty (po jak twierdzisz jednym wejściu) już wydałeś wyrok na temat tego co ludzie tam piszą i twierdzisz, że tu jest to samo, a ja się z tym nie zgadzam i przedstawiłem Ci swoje argumenty, więc nie ma sensu pisać o jakiejś próbie wybielania, bo mnie też nie chodzi o to żeby wybielać naszych użytkowników, a odklejeńcy wszędzie się znajdą. Niemniej po prostu treści, które tam się znajdują często są daleko poza zasięgiem...

0

@Ghostface A odzwierciedleniem ich fanbazy jest ta klubowa telewizja, po której ich kibice później powtarzają te głupoty. No popatrz, że dziwnym trafem inne kluby nie stosują takich zabiegów :)

0

@Ghostface Ja się zgadzam z tym co piszesz o artykule z Marciniakiem i z rynsztokowym językiem (który też się zdarza często w kierunku naszego trenera czy piłkarzy nawet jak jest jeszcze 80 minut meczu do końca), jednak tak jak mówię, to jest nic w porównaniu z głupotami i teoriami spiskowymi, które się tam pojawiają XD

0

@Ghostface Ja na podstawie własnych obserwacji nawet wśród znajomych, uważam, że kibice realu to jest ta "wybrana" grupa ludzi i nie chodzi mi o doszukiwanie się teorii spiskowych. Po prostu oni przez ostatnią dekadę mieli taki dobrotyt z tą LM, że teraz wyżej się załatwiają niż mają tyłek i uważają, że dalej każdy piłkarz to marzy żeby do nich przyjść i wszystko im się należy. Drużyny takie jak City czy PSG mają za nic, a prawda jest taka, że tacy giganci (już abstrachując od sympatii lub jej braku do petrodolarów) mogą zapłacić piłkarzowi dużo więcej niż my czy nawet taki Real, który jest w dobrej kondycji finansowej. Mentalnie nie wyszli z czasów kiedy byli galacticos. Ile to ja się nasłuchałem przed sezonem kto to do nich nie przyjdzie, pół bayernu i liverpoolu już mieli dogadane, a na tą chwilę to TAA raczej tylko do nich dołączy. A młode pokolenie ich kibiców czyli tacy co kibicują od czasów Viniego to już jest totalna odkleja... Polecam Ci posiedzieć tam przez dłuższy czas i sobie przeanalizować komentarze to zrozumiesz.

1

@Ghostface Albo prowokujesz i trollujesz albo faktycznie trafiłeś akurat na "ten" artykuł. Od czasu ich odpadnięcia z Arsenalem, wchodzę sobie losowo zobaczyć co tam się dzieje i tak jak tam ludzie odlatują to nigdzie tak nie odlatują. Począwszy od 20 lat kradnięcia i korupcji ze strony Barcelony po Yamala grającego w rękawiczkach/bandażach bo wstrzykuje doping między palce. Nigdzie, powtarzam NIGDZIE (a śledzę sobie różne fora kibicowskie) ludzie nie zbliżają się nawet do takiego poziomu. Fakt faktem dało się znaleźć też jakieś racjonalne komentarze ale użytkownicy wyzywali tych ludzi żeby sobie szli kibicować komu innemu XD Chyba tylko ten łeb gala na X'ie ich przebija ale ostatnio zaczynam podejrzewać, że to troll bo nie wierze, że można być tak upośledzonym.

0

@Ojciec5tkidzieci Nie no on musi trollować, nie ma opcji że jest takim kretynem XD

2

@blakkudium Jeśli będą tak samo dostępne jak "zwykłe" stroje to mało komu uda się kupić. Nie rozumiem jak w końcówce sezonu dalej mogą być braki na sklepie internetowym takiego klubu...

7

@Kengo Ptaszki ćwierkają, że 15 lat później Grzegorz Braun wybiera się na kontrolę tego szpitala.

37

Oficjalna kara za zachowanie Rudigera - 1 mecz zawieszenia, 25 euro grzywny, zamknięcie żylety i karny dla realu madryt.

3

@Wojtelele17 Nie zdziwie sie jak zagra jeszcze w klasyku bo w protokole nic sie nie znajdzie

1

@KamQiX e) negreira

0

Halina mam zawał

1

@blakkudium Rasizm ze strony RFEF !

1

@KamQiX Tablet, sprawdziłem na powtórkach :D

3

Czy ja dobrze widziałem, że tam ktoś od nas tabletem w murawe rzucił XD ?

0

@Kamil689 Powiedz, że czujesz się kobietą akurat dzisiaj.

1

@lajcior Dyskusja polityczna przy stole, chociaż już się ulewa od tej na la rambli na zmianę z ględzeniem o tenisie xD

1

Panowie kupiłem w ciemno bilety lotnicze do mediolanu póki są w normalnych cenach w okolicach rewanżu. Czy ktoś z doświadczonych użytkowników mógłby podpowiedzieć na priv jak wygląda sprawa z kupnem biletów (domyślam się ze na półfinał będzie drogo) - jakieś wskazówki czy będzie szansa gdzieś kupić bilety w oficjalnej dystrybucji czy raczej nie ma opcji żeby cokolwiek kupić i liczyć na cud pod stadionem XD

0

@GeraltzKatalonii Znając ich to odpali tryb koksa raz na 100 meczów, wywalczy karnego po padolino i jeszcze bramke z dupy strzeli XD

0

@Michu94 Będzie wątek negreiry jak nic i brak złotej piłki dla męczennika

0

@kamiVeB Nie no tyle to nie, gość jest zapalnikiem w starciach z mocniejszym rywalem, a betis to nie są ogórki.

1

@Sebolinho Jest turbo potrzebny, ostatnio gdzie by nie grał to radzi sobie świetnie. Flick odbudowuje zawodników i w sumie za wyjątkiem Fatiego, ze wszystkich wyciąga wyżyny piłkarskie.

0

Sędzia dzisiaj został zadaniowany, więc trzeba zamknąć ten mecz jak najszybciej.

1

@norbi77 To jest stary madridista także niczego innego po nim się nie ma co spodziewać

1

@VegetaPolska Stanowski niczego nie zniszczył, Stanowski po prostu ma etykę pracy, potrafi wyciągać wnioski z własnych błędów i myśleć strategicznie, nie tak jak niektórzy co mają wy*ebane ego, brak dystansu do siebie i żerują na pracy innych.

0

@madryt91 Laporta jest typowym politykiem, który jakoś musiał zdobyć stołek, a później się go trzymać i mimo, że popełnił wiele błędów to patrząc na to w jakim klub był dołku to w ciągu dwóch lat zrobił niesamowitą robotę. Kolejny raz mogę odbić piłeczkę, że po transferze neymara zesraliście się i kupiliście np. takiego Gulera byle Barcelona go nie kupiła po czym chłop nawet szans nie dostaje. Nie wiem co Ty tutaj porównujesz Mbappe i Olmo skoro na Mbappe jeszcze przez 10 lat byśmy nawet nie mieli na pensję, a co dopiero inne opłaty, odjechałeś tutaj w jakąś przestrzeń pozakosmiczną, my jeszcze dwa lata temu graliśmy takimi kasztanami w 1 składzie, że szkoda gadać. I nie pisz, że ktoś coś dostał, bo nic nie jest za darmo, też mogliście sobie wychować w tej waszej super szkółce wspaniałe pokolenie ale na całe szczęście nigdy nie będzie wam to dane z waszą polityką. Co do skupiania się na niby ataku na kibiców realu - cóż wyżej sracie niż tyłek macie więc nie da się inaczej wam odpowiadać.

1

@madryt91 Nie jest, co też ciężko stwierdzić bo chłop nie dojechał psychicznie ale jeśli Ci to poprawi ego kibica potężnego klubu stołecznych to nie jest. Odbijam piłeczkę - to u was gra ten Guler co miał być lepszy od Yamala i Pedriego razem wziętych ? No właśnie...

0

@Messi96_96 I z tego co pamiętam to ten sam piłkarz strzelał...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?