wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pamiętajcie, Yamal nie może dokopać do swoich zawodników z rożnego bo pubalgia
0
@mrboom akurat Kurła to rzadko ma takie sytuacje 1 na 1
0
Jesteś patalachami w obronie kontr xd
0
Chyba sięgamy dna? Trzeba się tylko odbić xd
0
@fotohobby dolegliwości będą występować kiedy zagra słaby mecz, a kiedy dobry to nie ma dolegliwości
2
Xabi niby legenda Live a to zwykłe biale prześcieradło
1
@PeteR10 mówiłem xddd
1
Spokojnie, nie ma ręki
0
A to ma w ogóle umiejętności żeby grać dla Barcelony?
5
Lahoz się wypowiada jakby zapomniał jaką kaszanę odwalał w El Classico
1
Z wielką satysfakcją wystawiam 2 Yamalowi
0
@Czyhrynski porównywali w Eleven, jest praktycznie kropka w kropkę
0
@Beztroskii mnie to ciekawi te zmęczenie w październiku, po miesiącu wakacji.
9
3.6 do 1.03 w xG dla prześcieradeł. Przyjęliśmy najniższy wymiar kary, dzięki Wojtkowi. MVP dzisiaj. Reszta totalna patologia
0
@Janas11224 i bardzo dobrze że będą z niego bekę cisnąć. Niech trochę dorośnie. Co z tego że ma 18 lat, nie musi tak pajacować
2
@fejkenq musi mu ciśnienie z jajec spuścić
1
Yamal dzisiaj dostaje ode mnie ocenę 2, jedna w górę za te podanie do Kundee
1
No i siema xdd przegrywamy następny
1
@PatrychoO wrzutka do Kounde
0
@karoleq992 co niby takiego dał? Jedne podanie
1
Jakie to są dziady
1
Yamalek niech łapami nie macha, bo sam nic nie pokazał
1
@zgutek na szybkich murzynów obowiązkowo
0
@MichuZ44 ta, chyba za dużo dupczenia
8
Żałosny jest ten Yamal, mam nadzieję że zamknie morde w przyszłości
0
Ferran placek poraz wtóry
0
Co ten debil Balde zrobił?
4
Biegną 3 na 2 i strzela w koszyk bramkarza xd
0
Jak można tak dziadersko grać w obronie, zero zagrożenia, a ten robi karnego
0
Jeszcze dzbany karnego robią z dupy. No weźcie