0

@turhiay to nie dzisiaj

0

@Seledynowy to na ławkę

0

@Tarnowitz miedzy nogami niki

0

@BARCA1899Messi jakie to ma znaczenie? Oni nic nie grają, wstyd się srać o takie coś

0

@girlanda na ławce instagrama

1

@partymaker kupa w gaciach mu ciąży

0

@Szmulek dokładnie, może karnego zrobi

0

@Rupert_Haubica bardzo dobra decyzja

1

Ale by na tą kontrę Rapha siadl

3

Torres to jest taki placek że to szok

0

@CyPeK cały Fermin

0

W niskiej obronie to mogą sobie strzelać, Wojtek jest mocny w tym aspekcie

0

Machaja łapami, przewracają się, podania do przeciwnika w obronie. Tak się nie wygra meczu

0

@Piotrek1993 ostatnio to mało który mecz ma genialny, a dużo gdera publicznie

3

Tragicznie fizycznie wyglądają, zostali w szatni

2

Może po tym meczu Yamal się weźmie za robotę, bo póki co to sodoweczka mocna wybiła

0

Tu nie ma pressingu, nie ma podań, wychodzenia na pozycję. Nie ma nic

1

Może Yamal powinien spodenki opuścić? Zagra jak na blokowiskach

1

@Rupert_Haubica Balde złamał

0

Balde pięknie złamał xd

1

@ali3gator ego mu ciąży

0

@PatrychoO na razie to nic nie gra

0

@Technik przepis to przepis

0

Z taką grą w obronie to w końcu i tak wpadnie

0

Co oni tam zrobili w tej obronie xd

2

Przecież ta parówa vini powinien żółtko dostać

1

Nie no jaki karny xddd

0

Jednak nie było spalonego

0

Widzę Real w obronie to też profeska jak my xd

2

@blakkudium Matty ma te kopyto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?