wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@turhiay to nie dzisiaj
0
@Seledynowy to na ławkę
0
@Tarnowitz miedzy nogami niki
0
@BARCA1899Messi jakie to ma znaczenie? Oni nic nie grają, wstyd się srać o takie coś
0
@girlanda na ławce instagrama
1
@partymaker kupa w gaciach mu ciąży
0
@Szmulek dokładnie, może karnego zrobi
0
@Rupert_Haubica bardzo dobra decyzja
1
Ale by na tą kontrę Rapha siadl
3
Torres to jest taki placek że to szok
0
@CyPeK cały Fermin
0
W niskiej obronie to mogą sobie strzelać, Wojtek jest mocny w tym aspekcie
0
Machaja łapami, przewracają się, podania do przeciwnika w obronie. Tak się nie wygra meczu
0
@Piotrek1993 ostatnio to mało który mecz ma genialny, a dużo gdera publicznie
3
Tragicznie fizycznie wyglądają, zostali w szatni
2
Może po tym meczu Yamal się weźmie za robotę, bo póki co to sodoweczka mocna wybiła
0
Tu nie ma pressingu, nie ma podań, wychodzenia na pozycję. Nie ma nic
1
Może Yamal powinien spodenki opuścić? Zagra jak na blokowiskach
1
@Rupert_Haubica Balde złamał
0
Balde pięknie złamał xd
1
@ali3gator ego mu ciąży
0
@PatrychoO na razie to nic nie gra
0
@Technik przepis to przepis
0
Z taką grą w obronie to w końcu i tak wpadnie
0
Co oni tam zrobili w tej obronie xd
2
Przecież ta parówa vini powinien żółtko dostać
1
Nie no jaki karny xddd
0
Jednak nie było spalonego
0
Widzę Real w obronie to też profeska jak my xd
2
@blakkudium Matty ma te kopyto