1

@Rupert_Haubica Balde złamał

0

Balde pięknie złamał xd

1

@ali3gator ego mu ciąży

0

@PatrychoO na razie to nic nie gra

0

@Technik przepis to przepis

0

Z taką grą w obronie to w końcu i tak wpadnie

0

Co oni tam zrobili w tej obronie xd

2

Przecież ta parówa vini powinien żółtko dostać

1

Nie no jaki karny xddd

0

Jednak nie było spalonego

0

Widzę Real w obronie to też profeska jak my xd

2

@blakkudium Matty ma te kopyto

0

@lukmrz tylko i aż tyle xd

2

@FCB_dimiC @Laminedependencia no tak, w zasadzie już usunąłem dalszą subskrypcję:D akurat LM w listopadzie jeszcze będzie

0

Wiecie że można dzisiaj kupić pakiet Canal+Super sport za 20 złotych na miesiąc?

0

Widzieliście, że mamy takiego fachowca jako fana Barcelony?


6

Redakcja chce poddymić xd

1

@maroon a to zaskoczenie

2

I po co było pajacować tak?

1

Bilbao to są dziady

1

Minęło 100 dni i jakoś nie widzę żeby w kieszeni było więcej (słynne słowa Tuska)
https://www.money.pl/podatki/bezalkoholowe-piwo-i-wino-beda-drozsze-mf-pracuje-nad-podwyzka-podatku-vat-7213364675587008a.html

0

To się nagrało kotletiko

0

@StevenGastonMartin99 z Bayerem w slabej formie i z czerwoną kartką, taki wynik trochę jak my z Olimpiakosem

3

Jest Bernal na przetarcie

5

Roony fajnie kręci, powinien się wyrobić chłopak

0

Yamal pajacuje znowu, ale nawet na ogóry ciężko

0

@Guess ciekawe bo w LL jak real takie karne dostaje to sędziowie dostaja najważniejsze mecze

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Za co była czerwona kartka dla Olimpiakosu?

1

Nawet śmieszny Olimpiakos jedzie do spodu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?