wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rupert_Haubica Balde złamał
0
Balde pięknie złamał xd
1
@ali3gator ego mu ciąży
0
@PatrychoO na razie to nic nie gra
0
@Technik przepis to przepis
0
Z taką grą w obronie to w końcu i tak wpadnie
0
Co oni tam zrobili w tej obronie xd
2
Przecież ta parówa vini powinien żółtko dostać
1
Nie no jaki karny xddd
0
Jednak nie było spalonego
0
Widzę Real w obronie to też profeska jak my xd
2
@blakkudium Matty ma te kopyto
0
@lukmrz tylko i aż tyle xd
2
@FCB_dimiC @Laminedependencia no tak, w zasadzie już usunąłem dalszą subskrypcję:D akurat LM w listopadzie jeszcze będzie
0
Wiecie że można dzisiaj kupić pakiet Canal+Super sport za 20 złotych na miesiąc?
0
Widzieliście, że mamy takiego fachowca jako fana Barcelony?
6
Redakcja chce poddymić xd
1
@maroon a to zaskoczenie
2
I po co było pajacować tak?
1
Bilbao to są dziady
1
Minęło 100 dni i jakoś nie widzę żeby w kieszeni było więcej (słynne słowa Tuska)
https://www.money.pl/podatki/bezalkoholowe-piwo-i-wino-beda-drozsze-mf-pracuje-nad-podwyzka-podatku-vat-7213364675587008a.html
0
To się nagrało kotletiko
0
@StevenGastonMartin99 z Bayerem w slabej formie i z czerwoną kartką, taki wynik trochę jak my z Olimpiakosem
3
Jest Bernal na przetarcie
5
Roony fajnie kręci, powinien się wyrobić chłopak
0
Yamal pajacuje znowu, ale nawet na ogóry ciężko
0
@Guess ciekawe bo w LL jak real takie karne dostaje to sędziowie dostaja najważniejsze mecze
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Za co była czerwona kartka dla Olimpiakosu?
1
Nawet śmieszny Olimpiakos jedzie do spodu