0

@Yiamuiaijahaima przecież gdyby takie sytuacje miałyby kończyć się walkowerami to dużo ustawek by było.

1

@IronSanHybrid w wariancie B brakuje #KumanOut

0

@Hrzan niech zadzwoni do Ter Stegena, on go nauczy latać xD

0

@Maciek98 ten De Jong co ma "już" 24 lata jest tylko rok starszy od Odeegarda i Valverde. Wymienianie Jovicia to w ogóle jest śmiech xDD. Brahim, który odbił się od Realu też ma w sierpniu 22 lata. Reinier kopnął 3x prosto piłkę w Brazylii i tylko po tym można go oceniać, bo zagrał z 200 minut w Dortmundzie. Jakbyście grali na 4 skrzydłowych to może byście ich wszystkich zmieścili w składzie. Gdyby, gdyby, gdyby... Prawda jest taka, że młodzież w Barcy gra i pokazuje się z lepszej strony niż ta w Realu. No, a Messi jest na tyle kompletnym zawodnikiem, że na spokojnie znajdzie się dla niego rola na boisku, na której będzie brylował jeszcze kilka lat.

2

Zasługiwał na bramkę, ciągnął nasz atak całą drugą połowę

0

@SinMistico XDDDDDDDD

1

@Bobo25 1-1 w wylewach xD

3

@Roobo Moriba dostał szansę z Sevillą w PK, gdy nie mieliśmy pewnego awansu, więc nie można wykluczyć szansy dla Collado. Chociaż Barca B walczy o awans i raczej nie będzie jej Koeman osłabiał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Hamilton jeszcze to wygra

0

@xBoMBoWiECx przeczytałeś artykuł?

1

@clyde Messi nie mówił czasami w wywiadzie, że nie będzie z nikim negocjował przed końcem sezonu? Chociaż jak ma podpisać z Barcą już w kwietniu to nie mam nic przeciwko :P

2

@Whudi Matheus na takiego Xaviego, Inieste lub Ronaldinho

2

@Azi jak walił byka za bykiem w obronie to każdy po nim cisnął. W niektórych sytuacjach były to błędy, jak u amatora. W Barcy gdzie mierzymy zawsze we wszystkie trofea taka gra nie przystoi, więc nie ma co się dziwić, że spadła na niego krytyka

1

@szkutnik91 w Canal+ i Eleven, klasyk puszczają w obu stacjach.

0

@blodziakk naucz się czytać ze zrozumieniem dopiero potem się ośmieszaj

1

@Encore Dembele jednak 5 lat młodszy i w wielu meczach jest naszym drugim najgroźniejszym zawodnikiem w ataku zaraz po Messim. Do tego jestem jego wielkim fanem, więc wolałbym żeby to on został.

0

@blodziakk No tak, 36 letni Ronaldo wróci do twojego klubu i nagle każdy utalentowany zawodnik będzie chciał iść do Realu.

0

@szkutnik91 też go nie znam, ale chyba jakaś gwiazda, bo bardzo często tu o nim wspominają

0

Też wam przeszkadza ta kamera? Tak jakoś dziwacznie ogląda się ten mecz.

2

@Comentateiro no Hazarda to arcyważnym nie można nazwać. On jeszcze nic w Realu nie zrobił, a w tym sezonie zagrał w 14 meczach.

1

@MaziFCB szkoda, że nie czerwony. Byłby jeszcze szybszy xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co oni robią? Jeżeli chcą oszczędzać siły to łatwiej im będzie o to z piłką przy nodze.

17

@FutbolToMagia z czym w "stawia na młodych" się nie zgadzasz?

1

@Cule007 tylko, że on właśnie sam też ciągnął te akcje. To nie było tak, że dostawał piłkę na 11 metr i marnował sytuacje. Doszedł do okazji na bramkę i je zmarnował no ok, ale też dzięki niemu Kurzawa dostał kartkę i miał 3 kluczowe podania. Griezmann takich podań miał 2, a chwalony tu jest za niesamowite rozgrywanie.

1

@BarcaInfo to by było za piękne :/ chociaż jestem optymistą

10

@Pilka_jest_okragla "drużyny z Premier Ligue szybko by Messiego zweryfikowały" a potem patrzysz na jego statystyki przeciwko najlepszym angielskim drużynom i masz jeszcze większy ubaw xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?