xL4sTx
Dołączył/a: czerwiec 2019
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messi564 kostka go bolała, ale już przy zejściu za linię boczną poczuł się lepiej i chciał wejść. Koeman na szczęście nie pozwolił
0
@Fawrf we we to drugie konto, bo na poprzednim głupoty pisałem, a nie dało się usunąć :(
1
@Fawrf ej ej ale Ivana to ty szanuj, bo wylecisz stąd bez zębów.
1
Oglądam sobie jeszcze raz sytuację z czerwoną i Mendy przed faulem wypuszcza sobie piłkę do boku, więc wcale nie byłaby to taka wspaniała sytuacja.
6
@mientusek1407 spoko, przed chwilą się zastanawiali czy czerwona miała wpływ na grę. Trzeba im wybaczyć
0
@Filip1212 moim zdaniem nie, tak samo raczej nie powinno być żółtej dla pączka. Sędzia jakiś wyjątkowo surowy dzisiaj
2
Czerwona za rasizm, nie można tak faulować czarnego.
0
@konradinho11 no jeżeli się przetarliście to raczej nie udowodnią winy jednemu czy drugiemu. Mandacik dla obu lub dadzą wam ostatnią szansę na dogadanie się.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@PatrychoO trochę później, ale przez chwilę było 1-0
1
@AmigoBlancos w domu
0
@lucas/catalan Gueye chyba
1
Boże tego debila nie idzie słuchać xD
1
@PatrychoO dziwnie napisałeś 1-0
0
@cules100pro nie wiem czy to można było nazwać walką, ale przegrał xD
0
@dafik85 przecież jakoś ostatnio Messi był bardzo dobrze ustawiony, a mimo to Trincao strzelał.
0
@LuisSalvano bez kitu, damy PSG Dembele, Griezmanna, Araujo, Camp Nou i mojego ojca dorzucimy, a w zamian otrzymamy przepięknego Neymara xD
0
@pax Jak zawsze można było znaleźć sens w zmianach Koemana to ta zmiana była strasznie dziwna. Może chciał zyskać kolejną opcję w rozegraniu, ale grając z Betisem nie można zapominać o defensywie, a mając na boisku Busquetsa i Lengleta wpuszczenie Frenkiego na SO mogło być samobójstwem.
0
@Jakchcesz no wydaje mi się, że im więcej stworzonych sytuacji tym większa szansa na błąd bramkarza lub obrońców. Poza tym to gdybyś obejrzał mecz to byś wiedział, o czym mówię.
0
@Bobo25 ale przecież tutaj było dużo komentarzy o tym, że nasz gol był z dupy. Tylko, że zdobyliśmy go po tylu sytuacjach, że zasłaniały je komentarze typu "w końcu" itd. a że mecz realu ogląda mniej osób i mniejszy ruch jest na LR podczas ich spotkań to jakby więcej ich można zauważyć. Sam nic o tych bramkach nie pisałem, bo w jednym meczu oni strzelą farfocla, a w drugim my.
0
@Encore no bramka była strasznie z dupy, lecz poprzedzona ciągłym napieraniem na przeciwnika. Słupek Messiego, poprzeczka Trincao i Komarka, dlatego nie spodobało mi się określanie tego "fartem jak zawsze". Po samych komentarzach na CB i LR możemy podsumować oba spotkania, gdzie kibice realu napisali, że nie zasłużyli, a u nas praktycznie same komentarze o braku szczęścia w sytuacjach
0
@Jakchcesz gdzie ty w mojej odpowiedzi takie coś przeczytałeś? Dopowiedziałeś sobie, żeby twoje zdanie lepiej wyglądało. My i oni czasem mamy farta, ale porównywanie naszego meczu z Granadą do tego to nieporozumienie
0
@tomek8756 no tak 36 strzałów, 2 poprzeczki i słupek. Taką wygraną określamy "fartem". Huesca też miała 13 strzałów od tego słupek i poprzeczkę
23
@Jakchcesz xDDDDDDD real nie zasługiwał na nic w tym meczu, gdzie ty porównujesz to do naszych 30 strzałów w 90 min?
11
@Kwiatek67 od naszego meczu z Bayernem skompromitowali się tyle razy, że powinno być im wstyd takie coś pisać.
1
No tak, na Araujo nie zagwizdał xD
0
Kurde, jeżeli wygramy to takiego kopa motywacyjnego mogą nasi dostać. Visca!
0
Dawaj moja piękna Barcelono!
3
@zaba107 xDDDD idealny timing