1

@itmustbejoke Zdecydowanie Puig. Pjanic tylko na początku jakieś podania dawał, te jego stałe fragmenty i strzały z dystansu to w Barcelonie bardziej mit. Puig mimo, że gubi się czasem taktycznie to potrafi wykreować sytuację, no i ma coś czego u Pjanicia chyba nigdy nie zobaczymy- zaangażowanie i serce, które bije dla Barcy. Bośniak zamiast walczyć i się poprawiać to woli sobie w wywiadzie popłakać.

2

@Commando Ma niby też świetne stałe fragmenty tylko, że jeszcze chyba rożnego na główkę nie dokopał. Co z tego, że potrafi kopnąć z dystansu, jak z tego nie korzysta.

9

Dembele mimo, że zmarnował sytuacje to za nisko. Jak można dać 5 gościowi, który jako jeden z nielicznych dochodził do sytuacji bramkowych. Dest z wyjściową to też niezły żart.

1

@BarcaInfo Jeżeli to prawda to mam nadzieję, że jednak Laporta wybierze Depaya, którego fanem jest Koeman.

0

@bartosztvyt pokaż gdzie były te setki? Że znalazł miejsce na strzał to od razu setka?

0

@FC1899Barca no idź już spać, bo sobie większego wstydu zdążysz narobić.

0

@socha a ja mam nadzieję, że ci pseudo-obiektywni, którzy uważali, że powinna być kartka teraz napiszą to samo

8

@MSN30 No na Busquetsa ostatnio nie można narzekać

0

@Uukasz_93 Mimo VARu sędziowie się znowu kompromitują? Nowe, nie znałem. To już się żałosne robi

1

@Katalonbar Dembele musi zagrać od 1 minuty
EDIT. Dopiero zauważyłem Pjanicia xDDDD

0

@LeoMessi1994 w prime to by go fizycznie skasował, a teraz to nie wiem czy się obrócić zdąży :/

0

@HERORICH2 a czy on napisał, że Barca ma sezon życia? Atletico nie jest niesamowite w tym sezonie, co pokazują inne rozgrywki. Tegoroczny mistrz będzie prawdopodobnie najsłabszy od paru lat. Stwierdzenie, że hiszpańska piłka zalicza zjazd jest w sumie prawdziwe.

1

Nie no, Atletico to się chyba Barca załączyła, że tyle marnują.

2

@El dominatore 45 i on chyba po kontuzji niedawno wrócił.

0

@matirix20 powinno działać. Sam ostatnio oglądałem na kompie, a na drugi dzień pokazywałem siostrze powtórkę z telefonu.

2

@pluszek

tutaj widać

0

@KORTIS oddał karnego dla Ocamposa, wystarczająco dużo dla nas zrobił :D

2

@Janiama Alba klasa, gdy cała reszta zespołu, no może oprócz jednostek grała na czas to Jordi dalej biegał i dawał z siebie wszystko. Ludzie mówią, że się kończy. Życzę każdemu piłkarzowi, aby kończył się tak jak Alba.

6

Krzyczą "Aaaaaaaaa" nie słyszą gwizdka i cyk powrót sprintem do obrony xD

2

Dawaj Pique jakiegoś buta w krzesełka, żebyśmy się nie martwili. :(

1

@neeed on tam cały czas przeszkadzał i krzyczał do Marca, jeśli dobrze pamiętam. Karma wraca

4

@xSZYMONOx

46

Kurde mógłby Pedri strollować Suso na Twitterze, jeśli awansujemy xD

0

@Dankhog był, był. Mingueza zrobił zamach, dostał piłkę między nogami i kopnął typa w nogę.

3

Boże ten Jordan to taki śmieć, już kolejny mecz z łapami do Messiego leci.

0

Brawo Dembele, trzeba próbować

0

@Barcaa12 jaka setka? XDD przed nim 5 piłkarzy, ale co tam

0

@cat_r37 Griezmann ostatnią bramkę strzelił na początku lutego, a Dembele zagrał ostatnio bardzo dobre zawody, więc jego obecność na boisku jest uzasadniona.

0

@Coutinho007 dobrze, że chociaż na treningu Konrad dostaje minuty xD

2

@4drian0 wiesz, ale jednak jak mamy zapłacić tylko za podpis i pensję to warto spróbować. Nawet jak nie wypali to coś za niego dostaniemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?