xL4sTx
Dołączył/a: czerwiec 2019
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@itmustbejoke Zdecydowanie Puig. Pjanic tylko na początku jakieś podania dawał, te jego stałe fragmenty i strzały z dystansu to w Barcelonie bardziej mit. Puig mimo, że gubi się czasem taktycznie to potrafi wykreować sytuację, no i ma coś czego u Pjanicia chyba nigdy nie zobaczymy- zaangażowanie i serce, które bije dla Barcy. Bośniak zamiast walczyć i się poprawiać to woli sobie w wywiadzie popłakać.
2
@Commando Ma niby też świetne stałe fragmenty tylko, że jeszcze chyba rożnego na główkę nie dokopał. Co z tego, że potrafi kopnąć z dystansu, jak z tego nie korzysta.
9
Dembele mimo, że zmarnował sytuacje to za nisko. Jak można dać 5 gościowi, który jako jeden z nielicznych dochodził do sytuacji bramkowych. Dest z wyjściową to też niezły żart.
1
@BarcaInfo Jeżeli to prawda to mam nadzieję, że jednak Laporta wybierze Depaya, którego fanem jest Koeman.
0
@bartosztvyt pokaż gdzie były te setki? Że znalazł miejsce na strzał to od razu setka?
0
@FC1899Barca no idź już spać, bo sobie większego wstydu zdążysz narobić.
0
@socha a ja mam nadzieję, że ci pseudo-obiektywni, którzy uważali, że powinna być kartka teraz napiszą to samo
8
@MSN30 No na Busquetsa ostatnio nie można narzekać
0
@Uukasz_93 Mimo VARu sędziowie się znowu kompromitują? Nowe, nie znałem. To już się żałosne robi
1
@Katalonbar Dembele musi zagrać od 1 minuty
EDIT. Dopiero zauważyłem Pjanicia xDDDD
0
@LeoMessi1994 w prime to by go fizycznie skasował, a teraz to nie wiem czy się obrócić zdąży :/
0
@HERORICH2 a czy on napisał, że Barca ma sezon życia? Atletico nie jest niesamowite w tym sezonie, co pokazują inne rozgrywki. Tegoroczny mistrz będzie prawdopodobnie najsłabszy od paru lat. Stwierdzenie, że hiszpańska piłka zalicza zjazd jest w sumie prawdziwe.
1
Nie no, Atletico to się chyba Barca załączyła, że tyle marnują.
2
@El dominatore 45 i on chyba po kontuzji niedawno wrócił.
0
@matirix20 powinno działać. Sam ostatnio oglądałem na kompie, a na drugi dzień pokazywałem siostrze powtórkę z telefonu.
2
@pluszek
0
@KORTIS oddał karnego dla Ocamposa, wystarczająco dużo dla nas zrobił :D
2
@Janiama Alba klasa, gdy cała reszta zespołu, no może oprócz jednostek grała na czas to Jordi dalej biegał i dawał z siebie wszystko. Ludzie mówią, że się kończy. Życzę każdemu piłkarzowi, aby kończył się tak jak Alba.
6
Krzyczą "Aaaaaaaaa" nie słyszą gwizdka i cyk powrót sprintem do obrony xD
2
Dawaj Pique jakiegoś buta w krzesełka, żebyśmy się nie martwili. :(
1
@neeed on tam cały czas przeszkadzał i krzyczał do Marca, jeśli dobrze pamiętam. Karma wraca
4
@xSZYMONOx
46
Kurde mógłby Pedri strollować Suso na Twitterze, jeśli awansujemy xD
0
@Dankhog był, był. Mingueza zrobił zamach, dostał piłkę między nogami i kopnął typa w nogę.
3
Boże ten Jordan to taki śmieć, już kolejny mecz z łapami do Messiego leci.
0
Brawo Dembele, trzeba próbować
0
@Barcaa12 jaka setka? XDD przed nim 5 piłkarzy, ale co tam
0
@cat_r37 Griezmann ostatnią bramkę strzelił na początku lutego, a Dembele zagrał ostatnio bardzo dobre zawody, więc jego obecność na boisku jest uzasadniona.
0
@Coutinho007 dobrze, że chociaż na treningu Konrad dostaje minuty xD
2
@4drian0 wiesz, ale jednak jak mamy zapłacić tylko za podpis i pensję to warto spróbować. Nawet jak nie wypali to coś za niego dostaniemy