0

@barcelonaLM no w końcu się przecież tam cieplej zrobiło to wybudzają się ze snu zimowego.

0

@pluszek nie zesraj się

1

@PaulFCB Kozak, dobrze wychodzą Ci te kalendarze, mam nadzieję, że jeszcze przez długi czas będziesz je dla nas wykonywał :DD

1

@PaulFCB również proszę o oznaczenie :P

1

@Skaramuczi Za rok może być nieaktualny :D

0

@D10SLEO i jeszcze to jego "no tak tak" gdy ten drugi tłumaczył, dlaczego gwizdali

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Cvzx ale przecież to Valverde wystawia ich do gry

4

@panczo Gratulacje!

0

@Coutinho007 od kiedy śmieci trzyma się w lodówce? :D

0

0

@Icamys czy to Barca Guardioli? :O

0

@Icamys Dzięki :)

0

@dominik127pl To z chęcią obejrzę drugą połowę, dzięki

0

@Kuubuz ciężko zagrać gorzej niż z Bilbao :D

0

Jak wygląda mecz w naszym wykonaniu? Jak gramy? Nie mogłem oglądać pierwszej połowy :/

2

@Ghotti ale to Lenglet jest na ławie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?