0

Bulshit Messi dostał ZP, a nie Ronaldo. Poza tym Ronaldo był drugi dlatego, że jeszcze ma więcej fanów niż Neymar. Poza tym to się robi już nudne Alves cały czas mówi, żę Messi i Neymar są najlepsi, a Marcelo, że CR. Oczywiście CR jest dobrym piłkarzem to wie każdy ale uważ am, żę Messi, a nawet Neymar są od niego lepsi.

0

To dobrze moim zdaniem jest lepszy od Sandro i porównywalny do Munira.

0

Ja wolałbym Comana lub Douglasa Coste niż Dembele.

0

Chciałbym, żeby znowu wszystkie fajne mecze typu Barcy, Brazylii, Hiszpanii znowu były na jedynce albo polsat sport/eurosport, a nie canal+ nc+.

1

Artykuł powinien mieć taki tytuł: Jak przegrać wygrany mecz.

0

Mathieu za dużo palił przed meczem;D Nie no nie zrobił przecież tego specjalnie piłka go trafiła nie mógł nic zrobić nie ma takiego refleksu.

0

Czemu za Neymara? Lepiej za Suareza jak już coś.

0

Damy radę ale nie należy ich lekceważyć.

0

E taaam... Tylko Torres i Griezmann mogą nam zagrozić.

0

1. Moim zdaniem szkoda, że nie ma salto Klose.
2.Ciekawe czy nie ma tu Boatenga dlatego, że ma kontuzje czy dlatego, że go Lów nie wziął.
3. Niestety Ter- Stegen pewnie nie zagra w żadnym meczu.

0

E tam stać go. Trzeba było płacić podatki.Z całym szacunkiem ale popełnił wielkie głupstwo.

0

0

Ja postawiłbym na Sane albo Douglasa Coste.

0

Fajnie by go było mieć bo chłopak ma talent.

0

ja się boję dodawać komentarze bo ostatnio dostałem bana za to że napisałem jaką chciałbym jedenastekę to było do artykułu z Bechamem

0

Może po tym wydarzeniu skończy się ta głupia pozaboiskowa rywalizacja (w co niestety wątpie). Chodzi o tą między kibicami.

1

Kurde jak tak można! Ludzie przestańcie tak robić! Rywalizacja pomiędzy CR7 a Messim jest tylko na boisku pod względem sportowym!Przecież poza boiskiem i Messi i np. Neymar są z Ronaldo kolegami, a kibice się zabijają o to kto jest lepszy! Świat schodzi na psy!

0

0

Masz rację sorry ale ze mnie cymbał;D

0

W sumie mógłby być tu Tores w końcu kiedyś grał bardzo dobrze. Niestety teraz troszkę gorzej gra.

0

lepiej popatrz se na neta to jest inny Suarez nie ten co teraz gra tylko ten co kiedyś był. jak niewierzysz zobacz se na wikipedii

0

Trochę szkoda chłopaka

2

Jak to przecież Messi niedorównuje CR7! Może by mu dorównywał wtedy ,,jakby grał tak jak on'' wtedy mógłby beć pierwszy! XD
PS: oczywiście to tylko żart. moim zdaniem nie ma co porównywać CR7 do MESSIEGO!

0

ok niewiedziałem

0

W 2005 Grecja otrzymała tą nagrodę?!

0

mówisz o wilianie czy ogólnie?

0

hahahahahah Dobre! Rayo! Powodzenia!

2

To prawda te ich miny po przegranych meczach są bezcenne. ;D

0

Gdyby wszyscy wypowiadali się na poziomie Alvesa Ronaldo przestałby się chwalić jaki to on dobry i świetny w piłkę.

10

Ja postawiłbym na Sane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?