0

Dani nareszcie se odpocznie XD

0

należało mu się

1

to twoje zdanie ja mam prawo mieć
swoje

2

ja wolę te co są

0

to do kolegi wyżej

0

najlepsze zdjęcie z van gaalem

5

nie wiem czemu ale nie lubie jego ojca

1

jesteś co najmniej dziwny chyba pomyliłeś sobie z nurkowaniami w polu karnym cr 7

1

Moim zdaniem to powinno być normalne był to taki gest jaki zawsze powinien być, a nie raz na tysiąc

0

według mnie dwie najlepsze drużyny to barca i bayern ale masz prawo mieć swoje zdanie.

0

Kurcze a tak na niego wszyscy po jego komentarzach mówili...

11

Przestań! Jesteś żałosny! Cały czas gra świetnie.

0

hhahahahahahahahahaha.chcałby!!!!przepraszam(chciała by);D

0

Jestem za. Chłopak potrzebuje gry w tym wieku w barsie jej nie dostaje bo mamy MSN. Niech się rozwinie.

6

Ludzie przestańcie Go obrażać!!!! Po tych komentarzach widać jak się nie znacie. Jest świetny co prawda ma swoje lata, ale wystarczy spojrzeć na osiągnięcia tego zawodnika. Poza tym jest bardzo doświadczony.

5

oby Ney zdążył na finał!

0

tym razem Neymara i Daniego ;D

0

Nie rozumiem czemu barca szuka kolejnego napastnika jak zaraz się skończy wypożyczenie tello

0

no coś ty valdes? Moim zdaniem był cienki

0

Mają całkiem fajnych zawodników np paulinho czy robinho w końcu trenerem jest scolari ale Barca przecież wygrała lige mistrzów. Szanse są porównywalne albo dla barcy troche większe ale zaznaczmy że nie ma Neya. No cóż bądźmy optymistami

0

dokładnie ;D Muszą wygrać choć nie ma niestety Neymara

0

no dobra ale barca bez Neya jest słabsza. Komplemen OK. PS było 7:1

22

26. serio? on mówi o Gumbau, Munirze, Sandro i Kaptoumbie. Żenada panie Scolari chyba że to miał być komplement...

0

to prawda masz racje

0

Komentarz usunięty

0

kurcze Ney dziwnie wygląda w tej fryzurze

0

tylko nie MU no błagam. Banda idiotów psujących zawodników.

0

no nie wiem w finale niech zagra bo będzie tak jak ostatnio. Munir i Sandro 1000 okazji, a żadna nie strzelona.

0

wiem ale bił villa sanchez a nie sandro czy munir

0

bez Neya będzie ciężko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?