0

35 mln! Po co! Przecież lepiej nie sprzedawać Ter Stegena i póki Bravo dobrze broni nie wydawać tyle kasy na bramkarza. Lepiej kupić za to jakiegoś napastnika np. Torresa albo Danisa Suareza czy Doglasa Coste

1

Brawo Griezmann!!!! Mina Ramosa i Verana była bezcenna! XD

0

9pkt Nie wiedziałem 6 pytania. ;D

0

Ja wybrałbym Igrzyska ale decyzja należy do Neymara.

0

Nareszcie naprawdę dobra wiadomość.

0

Guti powinien iść do programu ,,Mr T i granice głupoty'', który leci na discovery tam wygrałby wypowiedzią. XD

0

Jeśli tak to świetnie ale czekam aż napiszą o tym we wszystkich gazetach. Wtedy będę miał pewność.

0

Czemu tu nie ma Ter Stegena, ani Neymara!?

0

Tam będzie się jeszcze bardziej marnował.

0

Neymar powinien mieć 8 lub 8.5, a Suarez 7.5.

0

Nareszcie ktoś dobrze powiedział. Dziennikarze chyba się kurde uwzieli na naszych zawodnikach tu piszą, że Neymar przejdzie do Realu, a rano okazuje się, że jest na dobrej drodze do podpisania nowego kontraktu. Tu piszą, że Jordi Alba dostał żółtą kartkę, a o przekrentach Realu cisza na sali! Mam tego dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Cały czas wygrywaliśmy więc ten mecz też wygramy!!!!XD

0

Co ty piszesz egoistów Neymar czy Suarez!? Weź przestań ile razy Neymar czy Suarez mogliby strzelić gola, a np podawali!

1

8 lat później: Dani Alves zostaje Brazylijskim top modelem. xD

1

To prawda no nie da się ukryć, że CR7 gra dobrze. Neymar powiedział prawdę i ma szacunek dla rywali tak jak napisał kolega niżej.

0

Nareszcie ktoś mądrze powiedział że triki Neymara nie są obraźliwe bo inaczej za chwilę jak ktoś gola strzeli to niby będzie to obraźliwe.

0

Jeśli się postara może osiągnąć wszystko. Byleby mu pieniądze nie pomieszały w głowie.

0

Spoko nie ma sprawy i tak polecę ten komentarz. ;D

0

Odgapiasz napisałem prawie to samo. Popatrz niżej.

2

Szkoda że przy podpisywaniu kontraktu z np. Suarezem czy Neymarem Barca nie dała warunku, że real może ich kupić za wartość piłkarzy plus 100mln euro. Oni nam na złość to my też. Tak trzeba było zrobić. xd

5

Bardzo lubię ,,Grubego'' ale osobiście wolałbym, żeby to był Neymar.

10

to świetnie mam nadzieję że nigdy nie odejdzie ;D

0

nie to nie ich strata nie będziemy się prosić

0

oby go puścili bo szkoda żeby się tak marnował

0

dlatego go lubię i podziwiam XD

0

bardzo go lubię ale przecież mamy: inieste rafinhe rakitica arde to dużo pomocników

5

kurcze oby nie sprzedali daniego

0

xd ale wiadomo że miałem na myśli Daniego Alvesa

0

moim zdaniem jak narazie danie jest nie do przejście na prawej obronie a poza tym jest doświadczony

7

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia Rafa!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?