xX_Neymar__Xx
Dołączył/a: sierpień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
35 mln! Po co! Przecież lepiej nie sprzedawać Ter Stegena i póki Bravo dobrze broni nie wydawać tyle kasy na bramkarza. Lepiej kupić za to jakiegoś napastnika np. Torresa albo Danisa Suareza czy Doglasa Coste
1
Brawo Griezmann!!!! Mina Ramosa i Verana była bezcenna! XD
0
9pkt Nie wiedziałem 6 pytania. ;D
0
Ja wybrałbym Igrzyska ale decyzja należy do Neymara.
0
Nareszcie naprawdę dobra wiadomość.
0
Guti powinien iść do programu ,,Mr T i granice głupoty'', który leci na discovery tam wygrałby wypowiedzią. XD
0
Jeśli tak to świetnie ale czekam aż napiszą o tym we wszystkich gazetach. Wtedy będę miał pewność.
0
Czemu tu nie ma Ter Stegena, ani Neymara!?
0
Tam będzie się jeszcze bardziej marnował.
0
Neymar powinien mieć 8 lub 8.5, a Suarez 7.5.
0
Nareszcie ktoś dobrze powiedział. Dziennikarze chyba się kurde uwzieli na naszych zawodnikach tu piszą, że Neymar przejdzie do Realu, a rano okazuje się, że jest na dobrej drodze do podpisania nowego kontraktu. Tu piszą, że Jordi Alba dostał żółtą kartkę, a o przekrentach Realu cisza na sali! Mam tego dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Cały czas wygrywaliśmy więc ten mecz też wygramy!!!!XD
0
Co ty piszesz egoistów Neymar czy Suarez!? Weź przestań ile razy Neymar czy Suarez mogliby strzelić gola, a np podawali!
1
8 lat później: Dani Alves zostaje Brazylijskim top modelem. xD
1
To prawda no nie da się ukryć, że CR7 gra dobrze. Neymar powiedział prawdę i ma szacunek dla rywali tak jak napisał kolega niżej.
0
Nareszcie ktoś mądrze powiedział że triki Neymara nie są obraźliwe bo inaczej za chwilę jak ktoś gola strzeli to niby będzie to obraźliwe.
0
Jeśli się postara może osiągnąć wszystko. Byleby mu pieniądze nie pomieszały w głowie.
0
Spoko nie ma sprawy i tak polecę ten komentarz. ;D
0
Odgapiasz napisałem prawie to samo. Popatrz niżej.
2
Szkoda że przy podpisywaniu kontraktu z np. Suarezem czy Neymarem Barca nie dała warunku, że real może ich kupić za wartość piłkarzy plus 100mln euro. Oni nam na złość to my też. Tak trzeba było zrobić. xd
5
Bardzo lubię ,,Grubego'' ale osobiście wolałbym, żeby to był Neymar.
10
to świetnie mam nadzieję że nigdy nie odejdzie ;D
0
nie to nie ich strata nie będziemy się prosić
0
oby go puścili bo szkoda żeby się tak marnował
0
dlatego go lubię i podziwiam XD
0
bardzo go lubię ale przecież mamy: inieste rafinhe rakitica arde to dużo pomocników
5
kurcze oby nie sprzedali daniego
0
xd ale wiadomo że miałem na myśli Daniego Alvesa
0
moim zdaniem jak narazie danie jest nie do przejście na prawej obronie a poza tym jest doświadczony
7
Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia Rafa!!!