xX_Neymar__Xx
Dołączył/a: sierpień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
to prawda bez Neya bądzie trudno. W końcu jest tam trenerem Scolari
0
ciekawe bez Neya już to widzę
0
przynajmniej mówi to co myśli a nie kłamie jak Tebas
0
tamten fryz był lepszy Ney.
0
a mi ,,Nie podobają się słowa Arbeloi, ale nie musimy go dręczyć ani rozstrzeliwać''. ;D
0
Komentarz usunięty
0
Gent i 10:0 dla barcy 4 gole neymara 3 massiego i 3 suareza
0
niech go sprzedadzą
0
niech lepiej vaan hala wywalą chociaż ja i tak ninawidzę tego klubu
2
hahah dobre on chce ale my nie po co nam kolejny napastnik skoro mamy tridente MSN no chyba żeby ławe grzał.
0
szkoda że ma kontuzje