2

to prawda bez Neya bądzie trudno. W końcu jest tam trenerem Scolari

0

ciekawe bez Neya już to widzę

0

przynajmniej mówi to co myśli a nie kłamie jak Tebas

0

tamten fryz był lepszy Ney.

0

a mi ,,Nie podobają się słowa Arbeloi, ale nie musimy go dręczyć ani rozstrzeliwać''. ;D

0

Komentarz usunięty

0

Gent i 10:0 dla barcy 4 gole neymara 3 massiego i 3 suareza

0

niech go sprzedadzą

0

niech lepiej vaan hala wywalą chociaż ja i tak ninawidzę tego klubu

2

hahah dobre on chce ale my nie po co nam kolejny napastnik skoro mamy tridente MSN no chyba żeby ławe grzał.

0

szkoda że ma kontuzje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?