0

Zreszta najbardziej to ma przerypane nawet nie sam Abital, tylko jego przyjaciel ktory mu ofiarowal czesc swojej watroby. Eric teraz ma przynajmniej ilosciowo tyle nrzadu ile mial przed zabiegiem, a tamten ma deficyt.
Abidal ma cholerne szczescie, ze znalazl ma kogos takiego w gronie przyjaciol, bo czekac na narzad od trupa, to jest dluga droga.

0

kodi

Z ta piaskownica, to pijesz do sibie? Ze niby doly kopiesz?

0

Ale ja wlasnie zycze mu wszystkiego najlepszego, dlatego mam nadzieje, ze mu nie odawli kiedys jakis chory pomysl do glowy, zeby moze wrocic do wyczynowego trenowania, bo to sie skonczy tragicznie.

Ma zone, niech sie soba zajma i zyja w spokoju, jak najdalej od klubu, jako pracodawcy.

0

Mam wieksze pojecie o medycynie dziecinko niz ty.

0

natall11
Rzecz w tym, ze to wlasnie sadzenie, ze wroci jest wrozbiarstewem. Natomiast to, ze czlowiek po przeszczepie laduje do konca zayia na fotelu przed tv to sa fakty dziecinko naiwna.

0

Globami sa dzieci twojego pokroku.

0

"nie musisz od razu pisać, że pożyje 10 lat, bo wyrażasz tym lekki brak szacunku"

To nie brak szacunku, tylko trzezwe spojrzenie na rzeczywistosc. A parafrazujac twoje slowa, to mysle ,ze Klub raczej nie potrzebuje naiwniakow jako kibicow.

0

kondi
Tak szczerze, to ile ty masz dziecko lat?

0

NIE POZWOLI.

0

Sanchezka
To ty sie dziecko ogarnij. Jestes- zreszta jak cala reszta tobie podobnych i tu obecnych dzieci- tak naiwny, ze az szok. Wasza slepa wiara i ciemnota az bije po oczach, czytajac te wypociny o powrocie na boisko.
ABIDAL JUZ W OGOLE NIE WROCI DO SPORTU.
Zapytajcie jakiegokolwiek translatologa jaka jest srednia dlugosc po przeszczepie gruczowlow. Jezeli dozyje do 60, to facet bedzie mial kupe szczescia. W polsce jest to nieselna 20lat. Nie wspominajac o tym,z e do konca zycia bedzie zmuszony przyjmowac srodki immunosupresyjne, ktore beda go powoli zabijaly jego organizm, aby tylko nie odrzucil on watroby. Na jego korzysc przemawia jedynie fakt, ze czesc watroby pozostala jego, a tylko kawalek mial przeszczepiony.
I zadne paciorki do jezuska czy innego Piotrusia Pana nie pomoga. Ten czlowiek wlasnie rozpoczyna zycie w fotelu,przed tv.

0

Skoro większosc tutaj komentujacych to dzieci w wieku gimnazjalnym, to nie dziwota, ze pozoim komantarzy siega dna.

Abidal juz w ogole NIE wroci do spotu, a jak dobrze pojdzie to moze pozyje jeszcze ze 20 lat. Pogodzcie sie z tym dzieciaki.

0

Nie powroci juz do sportu w ogole, ale moze chociaz pozyje te 10 lat.

0

Tak naprawde, to czy przeszczep sie rzeczywiscie przyjal, czy nie, to okaze sie dopiero na prestrzeni najblizszych 2-3miesiecy. Oczywiscie zawsze jest prawdopodobienstwo odrzutu organu i sporo ryzyko smierci w ciagu najblizszych kilku lat.
O jakim wy powrocie na boisko pierdoicie dzieci?

0

Podobnie wyglada Krysia. Zobaczcie jego skarpetki do kolan, roanldo po raz kolejny wyglada jak ostatnia ciota spod latarni
http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/es/1330104347429/noticia/GaleriadeImagenes/1330104347429.htm

Az przykro patrzec na ta wylansowana metroseksualna laske Krystyne.

0

to jest news o sekcji kosza, aty wyjerzdzasz z jakims messim
opanuj sie dziecko, uz powoli rzygam tym kurduplem.

0

Nie ma sie codziwic, ze dzieciaki sie podniecja, skoro same nigdy nic sobie nie popsuly. Zreszta ciezko o kontuzje siedzac cale zycie przed komputerem.

I nie robcie z niego niewiadomo jakiego bohatera, bo kazdy tak postepuje po urazach ortopedycznych tego typu.

0

Wyglada jak gracz druzyn mlodziezowych:)

0

Admini
ZBANUJCIE TEGO IDIOTE!!!
rOBI TO JUZ DRUGI DZIEN Z RZEDU

0

Dziecko, lecz swoje kompleksy w innym miejscu!

0

Jak moze kojarzyc, skoro wtedy jeszcze robil w pampersy?

0

Poszli spac, bo jutro szkola :)

0

barcaok

Masz ogromne kompleksy dziecko, naprawde.

0

barcaok

Jutro na rano do szkoly, wiec zasuwaj do lazienki myc zabki i do lozeczka w pizamce z nadrukiem cr7
Jak sie matka dowie, ze siedzisz do pozna, to dostaniesz tylko wpierdol od starego,. jak ten wroci schlany z roboty.

p.s. Znalazbys sobie dziewczyne prawiczku, a nie siedzial na kompie caly dzien.

0

Za kogo wszedl Alves?????????????????

0

W takim razie w rewanzach, to mecz realu z bayernem bedzie grany w srode.Czyli jak ktos nie ma n-i, to mecz barcy za tydzien oglada na necie.

0

-->ARD
Rzecz wlasniew tym, ze nie pamietach tych numerow, ktore nalezy wpisac:)

0

-->ARD
Mam do Ciebie wielką prośbę.
Jakie ustawienia trzeba wpisac w firefoxie, zeby przegladac neta przez PROXY?

kiedys juz tam wpisywalem jakies numery i wszytkko smigalo jak tzreba, ale teraz juz poprostu nie pamietam.

Z gory dziekuje za wszelką pomoc.

0

Mam do Was wielką prośbę.
Jakie ustawienia trzeba wpisac w firefoxie, zeby przegladac neta przez PROXY?

kiedys juz tam wpisywalem jakies numery i wszytkko smigalo jak tzreba, ale teraz juz poprostu nie pamietam.

0

Mam do Was wielką prośbę.
Jakie ustawienia trzeba wpisac w firefoxie, zeby przegladac neta przez PROXY?

kiedys juz tam wpisywalem jakies numery i wszytkko smigalo jak tzreba, ale teraz juz poprostu nie pamietam.

Z gory dziekuje za wszelką pomoc.

0

Mam do Was wielką prośbę.
Jakie ustawienia trzeba wpisac w firefoxie, zeby przegladac neta przez PROXY?

kiedys juz tam wpisywalem jakies numery i wszytkko smigalo jak tzreba, ale teraz juz poprostu nie pamietam.

Z gory dziekuje za wszelką pomoc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?