0

---Dyrguso
Chcesz przez to powiedziec, ze po przelaczeniu transmisji w necie, z laptopa na tv, jakosc na telewizorze bedzie gorsza niz na samym laptopie?Sygnal straci moc?

0

--poggi

co masz dokladnie na mysli, bo przyznam ze nie zrozumialem?

0

Mam do Was wielką prośbę.
Jakie ustawienia trzeba wpisac w firefoxie, zeby przegladac neta przez PROXY?

kiedys juz tam wpisywalem jakies numery i wszytkko smigalo jak tzreba, ale teraz juz poprostu nie pamietam.

Z gory dziekuje za wszelką pomoc.

0

Przestancie dzieci glupie gadac 'jak moze alarmu nie miec'.
Czy w artykule gdzies w ogole jest wzmianka o braku alarmu w domu?

Pomudlta sie o rozum na nowy rok, bo poki co jest z tym w u was marnie.

0

Oczywiści, ze "kikiriki" ma racje, a chociazby taki 'calc' pisze bzdury. Nazwa owego klubu w tym przypadku pokrywa sie z nazwa miasta czyli GrAnada.
Grenada to panstwo na karaibach. Ale czego sie tu mozna spodziewac po dzieciach.
Zresztą autor artukułu tez ma sie za co wstydzic

p.s. godne pożałowania.Było sie geografi w szkolach uczyc, a nie przed kompem siedziec cale dnie.

0

A liga Typerów?

0

krycie skrzydłowych betisu nie istnieje

1 bramka akcja z boku faul i gol z wolnego po rozejsciu muru a 2 bramka bo abidal nie umiał dobonic ich prawego wingera

fakty

0

patrzac statystycznie na ten sezon to gdy pep ma sweterk dostajemy po dupie i to sotro, gdy zakłada gajer wygrywamy a gdy ma doodatkowo krawat strzelamy 3 bramki

oby juz w tym sezonie nie zminiał wizerunku

p.s. oczywiscie krawat obowiazkowy- "gwarant" min. 3 bramek na mecz

0

w zeszłym roku było dosłownie to samo

do przerwy prowadzilismy z betisem na wyjeździe 2-0 a na koniec wygrali andaluzyjczycy 3-2

dzisiaj bedzie to samo

bo mamy na boku abidala(zawalił2 bramki) i guddiego w pomocy(nominalny napastnik ) zamiast swietnego dzisiaj yaya

decyzje pepa sa ponizej poziomu krytyki

0

sciah idz lepiej spac bo jutro szkoła czeka

0

sciah zajmji sie lepiej komentowaniem meczu a nie moich postów

0

komentarz sciaha

x_barca_x idiota to sobie mow na kogos z rodziny

0

BAN

0

ludzie spoko transmisji jest kilka z goltv na czele a jak nie to polecam linki nahttp://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

SOPCAST:CableSoccer, cctv5,GuadongSport,Shanghajśport

TVUPlayer:cctv5,goltv,shanghaisport

ja osobiscie z tych polecam CableSoccer i shanghaisport na SOPCAST

0

najlepszym dowodem tego ze nic im po takiej kontuzji nie grozi oprócz bólu to fakt ze np. taki cisse juz po roku grał w pile a ja dwa lata kulałemi kazdy zwykły człowiek po szpitalu juz nigdy w zyciu nie dojdzie do pełnej sprawnosci w odruznieniu od tych gwiazdeczek piłki(oczywiscie jesli mowa o otwartym złamaniu z przemieszczeniem)

0

ludzie nie przesadzajcie zwykłe złamanie otwarte podudzia (piszczela i strzałki), jakich wiele, pooglądajcie sobie na youubie tam tego pełno

nie ma sie czym podniecac-pamiętam jak ja tak zrobiłem wjerzdzając rowerem w ławke, noge zostawiajac pomierzy oparciem a siedziskiem(ryczałem jak diabli), aludzie sie podnbiecają jakims maradona czy eduardo silvą, którzy potem po operacji mieli przez rok lepszą opieke medyczną niz jakikolwiek szary człowiek moze sobie tylko wytłumaczyc

0

iniesta zdecydowanie MVP całego meczu

szacun dla niego

0

ja oglądam na CableSoccer na SopCast i jakosc swietna-polecam wszystkim

0

a ten icardi to dopiero talent

podobno strzelił ponad 300 bramek w 4 lata a ma teraz dopiero 15

0

mógłby zainwestowac we fryzjera i przejechac sie na krótko, bo teraz wyglada jka podróbka banderasa

0

powiem krótko

messi jest przereklamowany jak stare gacie, kiwa po 4-5 naraz i potem i tak nic z tego nie wynika

0

tonel strzela gola dla sportingu a marquez przy nim stoi isie gapi - poprostu bravo

0

bedzie 1-1 przy odrobinie szcz ęscia, jak go zabraknie to 2-1 ooczywiscie dla sportingu

p.s. jezeli pep bedzie miał znowu nowy sweterek to mamy przerombane

0

www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

danishdelight na tvu player

0

1-1 jak bedziemy mieli farta, a jak nie to 2- 1 dla sportingu oczywiscie

0

sevillafc to ma jaja

dostawali 0-2 w dupe a juz prowadza 3-2

to jest charakter

0

golllllllllllllllllllll

wspaniale

ciule nie piłkarze

0

sop cast kanał 6099

włączcie sobie a nie jakies linki

troche samodzielnosci dzieci

0

pep ma nowy sweterek, bo ten poprzedni jakby od kaczynskiego dostał

0

wszystko pieknie nie ma henryka jest pedro

tylko gdzie iniesta?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?