x_barca_x
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Częstochowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co tam robi henryk, bramke strzela raz na miesiąc, tymbardziej na skrzydle na którym NIE POTRAFI GRAC, BOJANA W GEGO MIEJSCE
0
swoją drogą teraz w pekinie jest obecnie 3 z 4 najlepszych młodych napastników świata : messi, genialny kun aguerro, pato , tylko bijana brakuje(ale hiszpania nie gra).
0
I tak sobie poradzimy z wisełką bez niego, a on sam niech spełni to swije marzenie i niech sie wyszaleje w pekinie.
nie warto wogóle było robic afery i zabraniac mu.